Nature Trust درباره آلودگی در حفاظت از دوزیستان هشدار می دهد

Nature Trust نیوبرانزویک هشدار می دهد که یک ذخیره گاه دوزیستان در فردریکتون دارای مقادیر زیادی از آلاینده های فلزات سنگین در رسوب است که می تواند بر قورباغه ها تأثیر بگذارد.

گزارش ۲۰۱۶ Nature Trust حاکی از سطح آرسنیک ، کادمیوم ، مس ، سرب و روی بیش از مقدار اثر احتمالی تعیین شده توسط دستورالعمل های کیفیت رسوب کانادایی است.

نیچر تراست گفت: “ما دریافتیم که مقادیر زیادی به ویژه سرب ، آرسنیک و سایر عناصر وجود دارد که معمولاً در مناطقی یافت می شوند. اما متأسفانه ، مقادیری که در Hyla Park یافتیم بسیار بالاتر از حد طبیعی است که توصیه می شود.” مدیر عامل شرکت رناتا وودوارد.

قبل از اینکه هیلا پارک به یک طبیعت طبیعی تبدیل شود ، این یک پیست مسابقه ای در دهه 60 بود و سالها پس از آن محل تخلیه بود.

Nature Trust در سال 1995 اجاره پارک 8.77 هکتاری از این شهر را آغاز کرد و در حال کار برای پاکسازی سایت است. در مجاورت تالاب ، American Iron and Metal دارای یک مرکز بازیافت فلز است.

نیچر تراست نیوبرانزویک می گوید چندین سال است که این استان از آلاینده های فلزات سنگین در هایلا پارک مطلع بوده است. 1:34

برخی از غلظت های سرب بیش از 600 برابر بالاتر از دستورالعمل های ملی بودند. این غلظت های بالا می تواند به قورباغه ها آسیب برساند.

شایلین والاس ، تکنسین سرپرستی نیچر تراست گفت: “تالاب متصل به پارک هایلا … این غلظت ها بسیار زیاد است ، جایی که احتمالاً این دوزیستان در معرض سطح بسیار بالای سرب یا فلزات دیگر قرار دارند.”

در قسمت دور تالاب یک کارخانه بازیافت فلز دیده می شود. (گری مور)

“این می تواند باعث تغییر شکل در هر یک از بچه قورباغه های خارج شده شود ، اگر در معرض آلودگی زیاد فلز قرار بگیرند ، می توانند رشد را کند کنند.”

اعتماد یافته های خود را به شهر منتقل کرد. شهر Stantec را استخدام کرد تا یافته ها را در سال 2017 بررسی کند.

پروف گفت: “این کار تشخیص داد که ارزیابی بیشتری لازم است و همچنین اشاره کرد که منبع آلودگی به طور کامل مشخص نشده است ، بنابراین این زمانی است که شهر گزارش را به اداره محیط زیست ارجاع داد.” استفان چیس ، رئیس کمیته ایمنی عمومی و محیط زیست.

اما با گذشت سه سال ، تراست می گوید هیچ اتفاقی نیفتاده است.

Hyla Park یک ذخیره گاه دوزیستان در فردریکتون است. مقادیر بالای سرب ، روی و سایر فلزات در رسوبات یافت شده است. (لورن پرنده)

وودوارد گفت: “ما چندین درخواست کرده ایم ، اما چون در خارج از پارک هیلا با مالکان خصوصی کار داریم ، این امر محرمانه است و بنابراین (دولت) نمی تواند هیچ اطلاعاتی به ما بدهد.

“فقط دریافت به روزرسانی ها و دستورالعمل ها ، کارهایی که می توانیم انجام دهیم و اطلاعات – اینکه چگونه از تالاب قابل توجه استان بهتر از الان محافظت می شود ، استقبال می شود.”

CBC از وزارت محیط زیست درخواست مصاحبه کرد ، اما هیچ کس در دسترس نبود.