Cineplex با محدودیت های جدید COVID-19 برخی از سینماهای انتاریو را بازگشایی نخواهد کرد

Cineplex Inc می گوید پس از آنكه استان محدودیت های جدید ظرفیت COVID-19 را ایجاد كرد ، برخی از سالن های نمایش فیلم انتاریو خود را بازگشایی نخواهد كرد.

غرفه دار فیلم می گوید: یک سیستم کدگذاری شده جدید رنگ ، مالی را در سینماهای مناطق خاص تحمیل می کند ، زیرا فقط اجازه ورود 50 نفر به ساختمان را دارد.

به همین دلیل ، این گزارش می گوید هر تئاترهایی که در منطقه نارنجی جدید قرار بگیرند ، از جمله سینماهای تورنتو ، منطقه پیل ، منطقه یورک و اوتاوا بازگشایی نخواهند شد.

این شرکت همچنین قصد دارد روز شنبه یک تئاتر را در کرن وال ، انتهای ایتالیا به طور موقت تعطیل کند تا محدودیت های منطقه را رعایت کند.

سینپلکس می گوید که این تصمیم “از منظر مالی” پس از رونمایی داگ فورد از سیستم محدودیت COVID-19 در روز دوشنبه گرفته شده است که واحدهای بهداشتی را بسته به میزان بارگذاری و میزان انتقال آنها در دسته بندی های رنگی قرار می دهد.

زنجیره های فیلم از سیستم کدگذاری ناراضی هستند

نخست وزیر روز دوشنبه گفت که سیستم جدید عوامل اقتصادی و بهداشتی را متعادل می کند و به این استان امکان می دهد تا ویروس را به روشی هدفمند مقابله کند.

زنجیره های فیلم از سیستم جدید کدگذاری ناراضی بوده اند زیرا آنها می گویند اجرای یک تئاتر که فقط 50 نفر از تماشاگران سینما می توانند در داخل ساختمان باشند ، عملی نیست. آنها قبلاً از این استان خواسته اند كه قوانین را با ملایمت تر تنظیم كرده و حداكثر 50 نفر را در یك سالن شنا مجوز دهند.

در اوایل این هفته ، Landmark Cinemas همچنین اعلام کرد که این نمایش ها در گروه نارنجی بسته خواهند بود و مدیر عامل شرکت اقدام دولت فورد را “صرفاً غیراقتصادی” خواند.

انجمن سینماهای کانادا ، که زنجیره ای را در سراسر کشور نشان می دهد ، محدودیت های انتاریو را “خاموش کردن هر نام دیگری” برای اپراتورهای مالتی پلکس نامیده است.

تماشا کنید | آیا سالن های سینما از همه گیری زنده می مانند؟

Cineplex در آخرین سه ماهه سال گذشته 98.9 میلیون دلار ضرر اعلام کرد که 95 درصد کاهش درآمد دارد ، زیرا با هزینه های بیشتری برای سالن های سینما که ماه ها تعطیل بودند ، دست و پنجه نرم می کند. 5:07

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>