,خبر امروز" />کلاس کنکور یا دی زبان حرف آخر وی دی؟ از مزایای بزرگ دیگر آن است که شما می توانید هر چند بار دی وی دی را که خواستید مشاهده کنید و اگر متوجه نشدید دوباره آن را به عقب باز گردانید و آن قسمت را مشاهده کنید. از معایب این کلاس ها می توان به هزینه های بسیار زیاد آنها اشاره کرد بخصوص اگر می خواهید با استادی تاپ در سطح شهر خود کلاس تشکیل دهید این هزینه زیادتر خواهد شد. پس این مورد برای آنها فرصت مناسبی است که از تدریس این اساتید فرصت لازم را ببرند. یعنی با این دی وی دی ها می توانیم از تدریس اساتید معتبر بهره مند شویم که توانایی شرکت در کلاس های ان ها را نداریم. این مزایایی که گفتم فقط در صورتی وجود دارد که استادی که درس را تدریس می کند و موسسه مورد نظر از کیفیت بالایی برخوردار باشد بخصوص که موسسات با کیفیت زیادی در سطح کشور وجود دارد و در بین آن ها هم موسسات بی کیفیتی هم وجود دارد که دانش آموزان را دچار سردرگمی می کند که به این امکانات آموزشی بدبین شود پس در انتخاب این موسسات دقت داشته باشید و همچنین سعی کنید موسسه ای را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش و نظارت مشاوره ای بر روی داوطلب را داشته باشد .

سخن پایانی: امیدوارم توانسته باشم در این امر مهم شما را راهنمایی کرده باشم که بتوانید مسیر درست را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که چند مورد را باید در مورد دی وی دی های آموزشی خدمتتان عرض کنم . ما یک درس را در نظر می گیریم و داوطلبان در مواجه با آن درس مورد نظر می توانند به چند دسته تقسیم شوند. مورد بعدی وقتی است که در ایاب و ذهاب داوطلب تلف می شود و همچنین خستگی شدید در داوطلب ایجاد می کند بطوریکه بعد از آمدن از کلاس دیگری توانی برای درس خواندن در او نمی ماند. چون برای این داوطلبان خستگی راه وجود ندارد و از مزایای بزرگ آن محسوب میشود. که شاید در شهرهای بزرگ این عدد نیز بیشتر شود. حتی در بعضی موارد شرکت در کلاس های 60 تا 70 نفره یک استاد برتر و معروف از کلاس های نیمه خصوصی یا خصوصی سایر استادان بیشتر است. بنظر من این دسته از داوطلبان نمی توانند فقط با خواندن کتاب های کمک آموزشی و درسی به نتیجه دلخواه خودشان برسند.

چون اکثر این کتاب ها برای تمرین کردن و افزایش مهارت است و کمک کردن به افزایش درصد ولی نه در آن حدی که بتواند یک دانش آموز با پایه ضعیف را به یک دانش آموز با پایه قوی تبدیل کند. من برای این دسته از داوطلبان پیشنهاد می کنم برای درسی که در آن ضعیف هستند در حد امکان از یک منبع آموزشی کلاس یا دی وی دی استفاده کنند تا بتوانند پایه خود را در آن درس تقویت نمایند. داوطلبانی هستند که از سطح علمی پایینی برخوردارند. این گروه هم داوطلبان هم می توانند برای افزایش سطح علمی و درصد خود از این موارد استفاده کنند . شاید برخی از داوطلبان با داشتن توان مالی به دلیل اینکه در مناطق دور افتاده ای هستند نتوانند در این کلاس ها شرکت کنند. من خیلی از دانش آموزانی را می شناسم که نتوانستند درسی را که در آن ضعف جدی داشتند با کتاب های کمک آموزش جبران کنند مخصوصاً در برخی در برخی دروس خاص.

قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم برای داوطلبین عزیز کنکوری یک هدیه ویژه دارم، بسته 5 روز با حرف آخر؛ 30 ساعت آموزش به همراه 40 تست قطعی مهمترین فصل های شیمی کنکور  کنکور. مثلاً ممکن است برای یک کلاس دو ساعته در شهر تهران یک و نیم الی دو ساعت زمان رفت و برگشت باشد. که در آن صورت کار برای آنها سخت می شوند که گاهی ممکن است به شهرهای همجوار بروند که این کار به دشواری آن می افزاید. همانطور که خودتان بهتر از من می دانید با تغییر سبک کنکور و دشوار شدن و مفهومی شدن سوالات دیگر کتاب های درسی و کمک آموزشی پاسخگو نمی باشد و نمی تواند دانش آموزی که دارای پایه خوبی نیست را به سطح قابل قبول برساند تا بتواند با رقبای اجی مجی پنجم دبستان خود رقابت کند. برای مثال من در دوران کنکور درس دین و زندگی را در زمان خودش می توانستم نزدیک به 70% بزنم. و همچنین در کنکور 95 درصد 68% را زده بودم و درصد 70% هم قابل قبول و خوب است.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت موسسه حرف آخر.