کرم پودر ضد جوش اکتی پور نوروا رنگ بژ روشن- قیمت و خرید – زدشاپ

یکی از مهمترین بخشهای میکاپ حرفهای و زیبا، انتخاب یک کرم پودر اصل و مناسب است تا بتواند نواقص و تیرگیهای پوست را بپوشاند، آن را صاف و یکدست کند و درعینحال باعث بستهشدن منافذ و آسیب به پوست نیز نشود. کرم پودر یکی از فاکتورهای مهم در آرایش است که به کمک آن میتوانیم پوستی صاف و یکدست داشته باشیم. برای این منظور توصیه می شود که مقداری از کرم را مورد نظر خود را روی پوست گردن و یا فک تست کنید.

برای این منظور می توانید یک کرم پودر تیره تر را با کرم پودر خود مخلوط کنید. در صورت استفاده از کرم پودرهای باکیفیت، استاندارد و متناسب با نوع پوست و پس از آن پاک کردن صورت با پاک کننده مناسب به محض رسیدن به منزل، هیچ گونه آسیبی به پوست نمی رسد.

میتوان این کرم پودر بورژوا را -که مناسب پوستهای نرمال و خشک است- غذای کامل پوست دانست؛ زیرا حاوی ترکیبات منحصر به فرد ویتامینهای E، C و B5 است که هر کدام از این ویتامینها به ترتیب دارای خواص ضد خستگی و کاهش چین و چروک و لک، عملکرد آنتی اکسیدانی و تقویت پوست هستند. توجه داشته باشید که برای انتخاب رنگ کرم پودر خود هرگز آن را بر روی دست تست نکنید زیرا میان رنگ پوست دست و صورت تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. برای پوست های مختلط، کرم پودرهای مایع بر پایه آّب مناسب هستند. این کرم پودر فرانسوی ، دارای ماندگاری 24 ساعته بوده ، پوشش دهی بالا دارد ، بر روی پوست ایجاد خشکی نمی کند و دارای بافت سبکی است که آن را برای استفاده روزمره مناسب کرده است .

بافت موس ها مابین کرم پودر و پنکیک است. همچنین بافت سبک و داشتن SPF موجب شده تا این محصول جزو بهترین کرم پودر خارجی بازار به حساب بیاید. برندهایی که کرم پودرهایی با کیفیت بالا تولید کردهاند و محصول آنها در فروشگاه سوراو موجو است مانند: برند استی لادر، برند میبلین، برند رولوشن و غیره است. برخی از افراد نمیدانند چه رنگی را انتخاب کنند و حتی محصول اصل را از کجا تهیه کنند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر e.l.f. acne fighting لطفا از سایت ما دیدن کنید.