چگونه سریال جاسوسی Priyanka Chopra Jonas Citadel برای جذابیت بین المللی طراحی شد

پریانکا چوپرا جوناس می داند جذابیت بین المللی چگونه است. این بازیگر هندی کار خود را در بالیوود آغاز کرد و به یکی از مشهورترین چهره‌های سینمای هندو تبدیل شد تا اینکه این موفقیت را به هالیوود منتقل کرد.

او اکنون در نقش نادیا بازی می کند ارگ، یک تریلر جاسوسی درباره یک آژانس جاسوسی مخفی جهانی بدون وفاداری به هیچ کشوری. وقتی پوشش آژانس توسط یکی از خودش منفجر می شود، خاطرات جاسوسانش کاملاً پاک می شود. سال‌ها بعد، آنها مجبور می‌شوند هر آنچه را که می‌توانند درباره گذشته به یاد بیاورند.

اما بخشی از چیزی که چوپرا را به خود جلب کرد همین بود ارگ دو سریال ماهواره ای در هند و ایتالیا تولید کرد که همگی در یک جهان اتفاق می افتند و شخصیت ها، ایده ها (و مخاطبان!) را از یکدیگر قرض می گیرند.

چوپرا به سی‌بی‌سی نیوز گفت: «این یکی از بزرگ‌ترین چیزهایی بود که من را در مورد نمایش تشویق کرد و در مورد آن هیجان‌زده‌ام کرد، به‌عنوان کسی که از پس‌زمینه فیلم‌های هندی‌زبان می‌آید».

ما به‌عنوان استعداد یا بازیگر، همیشه به دنبال این بودیم که بینندگان خود را دوشاخه کنیم، فراتر از فیلم‌های زیرنویس برویم تا در مناطقی که در معرض نمایش نبوده‌ایم، اکران شوند.»

زنی با لباس قرمز و عینک آفتابی در قطار نشان داده شده است.
چوپرا در سریال Citadel نقش نادیا سینه را بازی می کند. این بازیگر هندی کار خود را در بالیوود آغاز کرد و به یکی از مشهورترین چهره‌های سینمای هندو تبدیل شد تا اینکه این موفقیت را به هالیوود منتقل کرد. (ویدیو اصلی)

تلویزیون با قیمت گزاف

رهبر چوپرا اسکاتلندی است بازی از تخت بازیگر ریچارد مدن، در حالی که استنلی توچی و لزلی منویل نقش های فرعی را بازی می کنند. شخصیت‌های اصلی برای مبارزه با Manticore، یک سندیکای جنایی جهانی که از تخریب سیتادل رشد کرده و در سراسر جهان ویران می‌کند، همکاری می‌کنند.

“طبیعی است که این جاه طلبی نمایش ما به کشورهای دیگر منتقل شود، جایی که نمایش هندی، نمایش ایتالیایی [are] با استفاده از همه [the] مادن در مصاحبه ای گفت: استعدادهای کشورشان با تفسیر خودشان.

در نسخه هندی زبان تولید شده در هند، وارون داوان و سامانتا روث پرابهو بازی می‌کنند، در حالی که نسخه ایتالیایی زبان ایتالیا، ماتیلدا دی آنجلیس را بازی می‌کند.

تماشا | تریلر سریال پریانکا چوپرا جوناس، ریچارد مدن با ضربه پا https://www.youtube.com/watch?v=O0JG6V-12ac


مدن می‌گوید: «افراد زیادی وجود دارند که می‌توانند به ساختن این دنیا کمک کنند. ما فقط یک عنصر از آن هستیم. اما این چیزی است که یکی از جذابیت‌های مهم برای من بود.

توچی، همچنین در گفتگو با سی‌بی‌سی نیوز، گفت که مجذوب رویکرد داستان‌گویی با مفهوم بالا شده است. من نمی‌دانم که قبلاً چنین کاری انجام شده است، و چه کسی می‌داند که آیا ارگ‌های بیشتری وجود دارد یا خیر [where they’ll] ما را ببر” او گفت.

طبق گزارش ها، تولید پرهزینه این نمایش شروعی متزلزل داشت. جاش آپلبام، مجری اصلی برنامه و نیمی از تیم خلاق، سال گذشته سریال ایالات متحده را ترک کردند و دلیل آن تفاوت های خلاقانه بود.

دور بعدی استخدام و فیلمبرداری مجدد منجر به هزینه های بالونی شد و بودجه کلی پروژه Prime Video را به بیش از 200 میلیون دلار آمریکا رساند و آن را به یکی از گران ترین برنامه های تلویزیونی در تاریخ تبدیل کرد – مدت زیادی پس از غول پخش جریانی. ارباب حلقه ها اسپین آف تلویزیون حلقه های قدرت برنده آن تمایز شد.

اتاق نویسندگان جهانی

ارگتیم تهیه کننده اجرایی شامل جو و آنتونی روسو، خواهر و برادر دوتایی است که به خاطر کارگردانی چندین عنوان در دنیای سینمایی مارول و نتفلیکس شناخته شده است. مرد خاکستری. اما جو روسو در مصاحبه ای گفت که این افزایش ارگ دشوارتر از گشت و گذار در MCU آنها بود.

روسو گفت: “این بر اساس هیچ ماده ای از قبل موجود نیست. هر چیزی که می بینید از ابتدا، اینچ به اینچ ساخته شده است. این یک دنیای بزرگ است.”

بدون تردید، این سخت ترین کاری است که من و برادرم انجام داده ایم.»

هفت نفر در طول یک رویداد با هم عکس می گیرند.
از سمت چپ، دیوید ویل، نمایشگر سیتادل. تهیه کننده اجرایی آنتونی روسو; بازیگران استنلی توچی، پریانکا چوپرا جوناس، ریچارد مدن و لسلی منویل. و جو روسو، تهیه کننده اجرایی، در اولین نمایش این نمایش در تئاتر رویال دروری لین در لندن در 18 آوریل نشان داده می شوند. (جو ماهر/ویدیو پرایم)

دیوید ویل، که به عنوان مجری برنامه جایگزین Appelbaum شد، به چالش های منحصر به فرد ورود به پروژه ای در مقیاس بزرگ اذعان کرد. با این حال، او فرصتی را در ایجاد آنچه که «اتاق نویسندگان جهانی» می‌خواند با فیلمسازانی از ایتالیا و هند دید.

«من به عنوان یک داستان سرای آمریکایی از این دیدگاه غربی در مورد تعصبات چیزهای زیادی یاد می‌گیرم [and] من فکر می‌کنم برخی مواقع در تولیدات و داستان‌گویی آمریکایی نقش ذاتی دارد.”

ویل گفت: “آیا می‌توانیم آن را به هم بریزیم؟ آیا می‌توانیم کار متفاوتی انجام دهیم؟ آیا می‌توانیم این انتظار را زیر پا بگذاریم؟ بنابراین، فکر می‌کنم، برای همه ما گوش دادن، یادگیری زیاد است.”

قسمت پایانی از ارگفصل اول این سریال جمعه منتشر شد و اوایل این هفته برای فصل دوم این سریال چراغ سبز دریافت کرد.