چه چیزی در پابجی پچ 14.1 جدید است؟

درست است، مردم، هالووین نزدیک است! برای بازیکنان PUBG، این به معنای مجموعه ای از غذاهای جدید برای جشن گرفتن فصل است. پس بیایید به پچ 14.1 شیرجه بزنیم و ببینیم چه چیزهایی در کیف خوب خود داریم!

پچ یادداشت های PUBG 14.1

پچ جدید در تاریخ 6 اکتبر برای PC منتشر شد و در تاریخ 14 اکتبر برای کنسول ها منتشر شد. البته، همانطور که ما هیجان زده هستیم، این پچ فقط مربوط به هالووین نیست. تعداد زیادی به روز رسانی دیگر برای لذت بردن وجود دارد.

فصل 14 رتبه بندی شروع می شود

فصل جدید شروع شده و پیش بینی می شود مطابق با سایر فصل های اخیر به مدت 2 ماه ادامه داشته باشد. هر پاداشی که از فصل 13 به دست آورده اید به موجودی شما اضافه می شود. جوایز شما بر اساس بالاترین رتبه‌ای است که درست قبل از پایان فصل رتبه‌بندی‌شده کسب کرده‌اید و فقط برای ۱ فصل در دسترس هستند، به‌جز پوسته چتر نجات که دائمی است.

خرید یوسی از سایت خارجی

برنز: نشان برنزی PUBG ID

نقره ای: نشان نقره ای PUBG ID

طلا: نشان شناسه PUBG طلایی، پوست چتر نجات رتبه‌بندی شده

پلاتین: نشان شناسه PUBG متحرک پلاتینیوم، رتبه بندی پوست چتر نجات

الماس: الماس متحرک PUBG ID، رتبه بندی پوست چتر نجات

استاد: نشان شناسه PUBG Master متحرک، پلاک نام استاد متحرک، پوست چتر نجات رتبه بندی شده

 

500 برتر: نماد PUBG 500 برتر انیمیشن، پلاک نام 500 انیمیشن برتر

گلدان های شکستنی

برای کسانی از شما که فکر می‌کنید، «PUBG فوق‌العاده است، اما تخریب تصادفی‌ای را که من از بازی، مثلاً بازی‌های Legend of Zelda به دست می‌آورم، ارائه نمی‌کند»، من یک خبر عالی دارم. دیگ های شکستنی اکنون در اطراف تاگو پراکنده شده اند. این ها را می توان مشت یا شلیک کرد تا آنها را از بین ببرد و موارد زیر را تولید کند:

 

اقلام پزشکی: جعبه کمک های اولیه، بانداژ.

اقلام تقویت کننده: سرنگ آدرنالین، مسکن، نوشیدنی انرژی زا

پرتاب کننده ها: نارنجک خردکن، نارنجک دودی، نارنجک شوکر، کوکتل مولوتف

 

قبل از اینکه وحشی شوید و شروع به شکستن همه چیز در چشم کنید، به یاد داشته باشید که شکستن سفال های گرانبها در واقع صدا تولید می کند. پس مواظب باشید مکان خود را در اختیار نگذارید.

 

برای حمل متشکرم

diamond-land.ir