چقدر می توانم با قیمت دستگاه ems در وقت صرفه جویی کنم؟

 

چقدر می توانم مهم ارزش دستگاه ems در وقت صرفه جویی کنم؟

توصیه های غذایی برای اشخاصی که به طرز قیمت دستگاه ems ورزش می کنند نتایج دیدنی ایکس بادی موجب شده که افراد به جهت شروع تمارین به شدت مشتاق باشند ولی می بایست بدانید که هرچند دستگاه های EMS توانسته اند تاییده سازمان غذا و داروی آمریکا را به دست آورند ولی این سازمان به اشخاص درباره به کار گیری بی رویه(جهت خرید کردن خرید دستگاه ems تماس بگیرید.) و بیش از حد مجاز، هشدار دیتا است. ورزش ایکس بادی در بیش از ۵۵ کشور جهان طرفدار داراست و روزمره بیش از ۴۴ هزار تمرین به وسیله این دستگاه انجام میشود. ایکس بادی ورزشی می باشد که اکنون در بیش از ۵۵ کشور دنیا طرفدار داراست و روزانه بیش از ۴۴ هزار تمرین به وسیله این دستگاه انجام میشود. عوارض جانبی ورزش ایکس بادی چیست؟ جریانهای الکتریکی توصیف شده در سیستمهای ایکس بادی فقط همین امکان را دارند که ماهیچههای بدن را ذیل تأثیر قرار دهند و عضوهایی مثل قلب در دسترس پالسهای الکتریکی قرار ندارند در سرانجام برای سیستم قلبی و سایر اندامهای خیلی با تن جراحت و عوارضی وجود نخواهند داشت.جهت اطلاعت بیشتراز دستگاه ems دست دوم تماس بگیرید.

 

در نتیجه ورزش ایکس بادی توده عضلانی بدون چربی حاصل میگردد و تناسب اندام به امداد xbody و ارتقاء یافتن توان عضلانی خواهد بود. به این ترتیب شعباتی که ذیل لحاظ علامت تجاری ایکس بادی ایران در کنار نیز عمل می نمایند را ایکس بادی، شعب اصل نامیدیم. این حرکت در باشگاه بوسیله دستگاه ایکس بادی شبیه سازی می گردد. بارداری و پس از آن زایمان، نه صرفا بیش تر وزن زیادی به مادر اجبار می نماید بلکه تناسب اندام او را هم پایین اثر گذاری قرار می دهد ولی حساس ایکس بادی دستیابی به اندام ایده آل رویایی میباشد که سرعت بالا محقق می شود. خبر عالی این می باشد که پس از پایان تمرین، شما کماکان کالری کمتری می سوزانید و تا جلسه بعدی روند اضافه کالری سوزی ادامه خواهد داشت. وقار و شادابی که شخص پس از ورزش به ویژه اساسی متد ایکس بادی احساس می کند می بایست به بقیه مزایا آن طولانی تر کرد. جذاب است بدانید لاغری اساسی ایکس بادی سبب بهبود و تعادل در ماهیچه ها بدن میشود. یک عدد دیگر از مزایای ورزش در باشگاه ایکس بادی وی آی پی فیت پیشگیری از پوکی استخوان خواهد بود، بطوریکه عضله‌ها حفظ کننده استخوانها تقویت شده و موجب بهبود راندمان آن ها و تحکیم استخوانها خواهد شد.

 

ایکس بادی از جلیقههایی در کنار دستگاه به کار گیری مینماید که به جلیقه های Xbody معروف هستند. ایکس بادی تا زمانی که متعادل و تحت تحلیل مربی باشد، عارضهای را به دنبال ندارد. صرفا ۲ تا ۳ دفعه ۲۰ دقیقه ای در هفته همان نتیجه ۶ تا ۹ ساعت ورزش در باشگاه بدنسازی را می دهد. حساس انجام تمرینات هم‌زمان در مدت 20 دقیقه از هر جلسه، اصلی ورزش ماهیچه ها می توان انتظارات شما را در آمادگی عضلانی برآورده کرد تا فشار وارده به مفاصل کاهش یابد و دقت را به سمت خویش سوق دهی کند. تکنولوژی بکار رفته در مجموعه ایکس بادی موجب خواهد شد تا هنگام اجرای ورزش ایکس بادی در باشگاه قسمت متعددی از عضله های بدن به صورت به طور همزمان کار کنند. ۷. علاوه بر این موردها ورزش ایکس بادی سبب ساز ازبینبردن مشکلات پوستی و سلولیت هم خواهد شد یعنی از اثرات سودبخش دیگر این ورزش بر بر روی ترمیم و جوانسازی سلولهای پوستی است به شکلی که پالسهای الکترونیکی ارسالی بر روی سلولهای پوستی موجب تشویق و فراوان شدن گردش خون لنفاوی -عروق لنفاوی ذیل پوست و اکسیژن رسانی گشته یاری به ترمیم پوست میکند؛ و مورد دیگر همین که انقباض عضلانی پوست گشته که در سرانجام آن سلولهای پوستی بهسرعت اکثری اصلاح می گردند و روال پیری به تأخیر میافتد.

 

آموزش XBody EMS یک سیستم تناسب اندام است که به تازگی در استرالیا شیوه اندازی شده است. بسیاری از افراد بر این باورند که پالس های الکتریکی ارسالی ایکس بادی به تن عاری از دلایل نیست و حتی ممکن هست به سیستم قلبی زخم برساند در حالی که بخش اعظمی از محققان علوم طبی ورزشی موافق همین نظریه نیستند و اعلام می نمایند که معالجه اصلی امداد جریان الکتریکی مبحثی کاملا شناخته شده و قابل قبول از مراحل معالجه است که در فیزیوتراپی برای کمک به بهبود عضو جراحت چشم و توانبخشی بوسیله فیزیوتراپ ها گزینه استعمال قرار می گیرد و به تیتر یک عدد از تکنیک های فیزیوتراپی تماما به رسمیت شناخته شده است. این مربی بدنسازی در گزینه شدت تمرینات در افراد مختلف گفت: یک‌سری پارامتر برای پالس ها وجود داراست که سبب عمل های مختلف عضلانی با شدت های متفاوت میشود، پارامترهایی مثل: فرکانس پالس، عرض پالس، دوران پیمایش، زمانه پالس، زمان استراحت و تمام دوران جلسه ی تمرینی که به جهت هر شخص متفاوت است. در کشور ایالات متحده کمپانی هایی که خواهش فروش دستگاه ems برای استعمال شخصی هستند، موظفند که مجوز FDA برای ایمنی و اثربخشی همین دستگاه را برای عرضه به همراه داشته باشند و در صورتی که نسبت به فروش غیر رسمی اینگونه دستگاه ها اقدام کنند کلیدی مجازات های سنگینی رو به رو خواهند شد.