چاپ مولتی استایل طلایی – چاپ مولتی استایل نقره ای

علت نامگذاری این ورق همانطور که از نامش مشخص است، به دلیل خش هایی است که بر روی آن وجود دارد. با چاپ مولتی استایل طلایی و نقره ای و ویژگی های آن در این مقاله آشنا می شویم. این ورق ها در انواع مختلفی از جمله مولتی استایل خش دار طلایی و مولتی استایل خش دار نقره ای تولید می گردند.برای ساخت انواع گیفت ها، لوح ها و… برای ساخت انواع لوح، فضاهای داخلی و بیرونی و… برای لوح ها یا سطوح بیرونی هدایا از این ورق ها استفاده میشود. حک لیزری و برش آسان، ماندگاری بالا و قابل شستشو بودن از جمله مزایای مهمی است که برای مولتی استایل ها می توان بیان کرد.

به کمک این عناصر می توان برچسب روی جعبه ها را به راحتی تولید کرد. توجه به خواص ظاهری یک متریال و نوع انطباق پذیری با اجزای دیگر در یک مجموعه نتیجه مطلوبی به همراه خواهد داشت. این ورق ها با وجود ضخامت بسیار اندک، از مقاومت بالا و انعطاف پذیری بسیار خوبی برخوردارند.

به همین دلیل از چاپ مولتی استایل طلایی و نقره ای می توان برای امور مختلفی استفاده نمود. از این ورق ها می توان برای ایجاد زیبایی باکس ها و جعبه ها استفاده نمود. ورق های مولتی استایل در چاپ مولتی استایل طلایی و نقره ای دارای ویژگی پشت چسب دار و بدون چسب هستند که بسته به نوع محیط می توان از هر کدام استفاده نمود. بهتر است بدانید که این عناصر به رنگ های نقره ای خشدار، نقره ای آیینه ای، سفید، طلایی خشدار، طلایی ایینه ای، قرمز، آبی، مسی، سبز، زرد، مشکی و نقره ای براق در بازار وجود دارند.

طرح ها و رنگ های آن بسیار متنوع است، مولتی استایل طلایی، نقره ای(طرح استیل)، رنگ مسی و… نفوذ رطوبت و آب باعث کاهش مقاومت آن می شود. بهتر است این نکته را یادآور شویم که نباید از ورق های مولتی استایل در مکان هایی که در مقابل تابش نور مستقیم قرار دارند و یا با آب در تماس هستند استفاده نکنید. کاربردهای بیشمار این ورق ها در دکوراسیون باعث شده تا استفاده از آن به یک ضرورت تبدیل شود. این ورق ها در نوع وسیع تولید می شوند اما پرکاربردترین رنگ های آن مولتی استایل طلایی و نقره ای است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با شمع های مولتی استایل وب سایت خود باشید.