هزینه ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی

بیشترین درخواست زبان برای ترجمه در منطقه خلیج فارس
کشور خاص
قيمت ترجمه انگليسي به فارسي
منطقه خلیج فارس برای بسیاری از شرکت های جهانی یک مکان و بازار استراتژیک در خاورمیانه است. این منطقه پر جنب و جوش برای تجارت ، سرمایه گذاری ، امور مالی و گردشگری است. شرکتهای برتر بین المللی در صنایع مختلف معمولاً خلیج فارس را به عنوان دفتر مرکزی خود در خاورمیانه انتخاب می کنند و این منطقه میلیونها نفر از مهاجران و گردشگران خارجی را به خود جذب می کند. اگرچه عربی زبان رسمی و غالب در این منطقه است ، اما از زبان انگلیسی و سایر زبانها نیز به طور گسترده استفاده می شود.

با داشتن دفتر مرکزی خاورمیانه در امارات متحده عربی ، دفاتر GPI در دبی اغلب درخواست های مشتری و شرکت را برای ترجمه به بسیاری از زبانهای دیگر دریافت می کند. prm نیوز بیشترین درخواست زبانها عربی ، چینی ، روسی ، هندی و سایر زبانهای هندی است.gpi_ بیشترین زبانهای درخواستی برای ترجمه در منطقه خلیج فارس

عربی . بیش از 20 کشور عربی را به عنوان زبان ملی استفاده می کنند و بسیاری از گویش های عربی در میان این کشورها وجود دارد. برای ترجمه ، اکثر پروژه های ترجمه از عربی استاندارد مدرن (MSA) استفاده می کنند ، که این فرم رسمی نوشتاری است که در روزنامه ها ، مجلات ، کتاب های دانشگاهی و غیره استفاده می شود.
چینی ها. زبان چینی یکی از بالاترین زبانهای خارجی برای ترجمه هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی متن تخصصی در منطقه خلیج فارس است. به عنوان مثال ، امارات متحده عربی فرصت هایی را برای مشاغل ، گردشگری ، مراقبت های بهداشتی ، تدارکات ، املاک و مستغلات و امور مالی فراهم می کند و این بسیاری از شرکت های چینی را به سمت ایجاد دفتر منطقه ای خود در خاورمیانه در امارات متحده عربی جذب می کند. با ابتکار کمربند و جاده ، امارات و چین در حال گسترش همکاری اقتصادی در بخش های دولتی و خصوصی و تقویت روابط بیشتر در سایر جنبه ها مانند تبادل فرهنگی ، گردشگری و سرمایه گذاری هستند. به عنوان مثال ، بخشهای مهمان نوازی و خرده فروشی کارمندان چینی زبان ترجمه گوگل را استخدام می کنند و از منوها ، علائم راهنمایی و تبلیغات چینی برای پذیرایی از میهمانان چینی خود استفاده می کنند.
روسی. منطقه خلیج فارس با اتصال استراتژیک ، آب و هوا و امکانات مجلل ، مقصدی ایده آل برای گردشگران و ساکنان روسیه و کشورهای CIS بوده است. با تعاملات تجاری ، فرهنگی و اقتصادی فعال بین روسیه و منطقه خلیج فارس ، روسی به یکی از زبانهای مورد تقاضا برای ترجمه در این منطقه تبدیل شده است. در سفر اخیر رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در اکتبر 2019 ، صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) تخمین زد که معاملات به ارزش 1.3 میلیارد دلار در ابوظبی ارائه شده است که شامل مشاغل فناوری ، انرژی و مراقبت های بهداشتی است.
هندی و سایر زبانهای هندی. منطقه خلیج فارس و هند دارای یک رابطه اقتصادی و سیاسی طولانی مدت هستند. جمعیت هند سهم قابل توجهی از کل جمعیت منطقه را تشکیل می دهد. از جمله بازدید از چندین پارک و جاذبه با موضوع بالیوود ، این یکی از مقاصد مورد علاقه مهاجران و مهاجران هندی شده است. چندین زبان هندی وجود دارد که به طور مکرر در منطقه استفاده می شود ، از جمله هندی ، مالایالامی ، بنگالی ، اردو و تامیل.
GPI تجربه زیادی در زمینه کار با زبانهای فوق برای مشتریان در منطقه خلیج فارس دارد. مدیران حرفه ای پروژه ، متخصصان دسک تاپ ، مترجمان بومی و مترجمان و متن نویسان دانش گسترده ای در مورد زبانها و ابزارهای مختلف فن آوری زبان دارند تا محلی سازی وب سایت ، محلی سازی صوتی / تصویری و ترجمه اسناد را برای کمک به مشتریان در برقراری ارتباط و انجام تجارت در منطقه فراهم کنند.