محدودیت زمانی ویدیو‌های ریلز اینستاگرام به 90 ثانیه رسید دیجی‌کالا مگ

اکنون این ویدیو به بخش صداهای ذخیره شده شما در نصیب ادیت صدای ریلز بیش تر شده و زمان ادیت صدای ریلز می توانید به بخش Saved مراجعه و از آن به کار گیری کنید. به خاطر داشته باشید که کردیت این دسته از صداها همواره به انتشاردهنده نخستین آنان تعلق دارد. ریلز اینستاگرام به ویدیو های کوتاه گفته میشه که تقریبا طنز میباشند نظیر تیک تاک که به خصوص طرفدار زیادی در نسل z یا همان اشخاص تا 14 تا 24 ساله پیدا کرده است. برای جواب به سوال ریلز چیستقابلیت ریلز ، اصلی الهام از اپلیکیشن تیک تاک و به جهت رقابت اهمیت آن، به اینستاگرام طولانی تر شده میباشد و هدف آن ساخت ویدیو های کوتاه است.
عمومی
شما به‌عنوان یک عدد از فروشگاه‌های اینترنتی فعال در اینستاگرام می بایست از یک عدد از روش‌های پایین به کارگیری کنید یا این که هر سه شیوه را آزمون کنید تا ریلز برایتان فعال شود. حیاتی قرار دادن همین پیوند در بیوی فروشگاه اینستاگرامی، مشتریان می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز توصیه خود را ثبت و مبلغ آن را از طرز درگاه پرداخت امن به حساب شما واریز کنند. داده ها خویش را بنویسید و بر بر روی «ایجاد وب‌سایت» کلیک کنید. لطفا رمز عبور خود را بنویسید و روی «ایجاد وب‌سایت» کلیک کنید.
یک ایده ریلز اینستاگرام این هست که از دستورالعمل پخت براونی شکلاتی گرفته تا طریق فر کردن مو، شیوه واکس زدن کفش‌های چرمی و یا این که روش عوض نمودن سیم پاره شده گیتار، شما می‌توانید هر چیزی را آموزش دهید. همانطور که توضیح دیتا شد، ریلز روشی نو به جهت ساخت و کشف ویدیوهای کوتاه و مشغول کننده در اینستاگرام می‌باشد. شما به راحتی می‌توانید با تولید ویدئوهای کوتاه و سرگرم‌کننده که فرصتی برای ارتقاء تعداد مخاطبین در صحنه جهانی اینستاگرام می‌باشد، به راحتی اصلی مخاطبان خویش رابطه برقرار کنید. در طی بیش از ۱۰ سالی که از روی کار داخل شدن پلتفرم جالب اینستاگرام قبلی میباشد این برنامه هر یکسری وقت یک توشه کاربرانش را حیاتی یک قابلیت نو و فوق‌العاده شگفت زده کرده است. اینستاگرام در آخری مبادرت خود بخش ویدیوهای خود را گسترش بخشیده و به کاربرانش قابلیت تکثیر شکل جدیدی از ویدیوها را دیتا است. ریلز یکی از قابلیت‌های مضاعف جالب و کاربردی اینستاگرام است که کاربران حیاتی به کارگیری از آن می‌توانند ویدیوهایی میان ۱۵ تا ۳۰ ثانیه مهم محتوای متعدد بسازند و آن را حیاتی دوستان خوب خود به اشتراک بگذارند.
همچنین بازخورد محتوایی که جنبه‌ی سرگرمی دارااست اهمیت محتوای تبلیغاتی کاملا گوناگون خواهد بود. حساس همین حال به خاطر اینکه از پلتفرمی به جهت گجت‌های قابل حمل کلام می‌کنیم، طبیعتا محتوای ساخته شده اصلی موبایل هوشمند یا تبلت که حساس طبیعی‌تری هم داشته باشند، بازخورد بهتری خواهد داشت. جهت فعال کردن امکان ریلز، بر روی مثبت ( + ) در زیر برگه اینستاگرام خویش کلیک کنید.
حتی می‌توانید با محاسبه تارنما خود، محتواهای دوست داستنی در آن را شناسایی کنید. اگر قصد دارید در ادامه ویدئو قبلی، ویدئوی دیگری بگیرید مجدد دکمه ضبط را لمس کنید. در ذیل تایمر آیتممرحله ” به کلمه دقیق‌تر “Align” را مشاهده می‌کنید. این گزینه به شما همین قابلیت و امکان را می‌دهد تا یکسری ثانیه آخر کلیپ ویدیو ضبط شده قبلی را تماشا کنید.

کسب درامد از یوتیوب + معرفی راه و روش های یوتبرشدن

اکنون می توانید صدای کلیپ را تنظیم کنید (میزان صدا را بالا یا ذیل ببرید) ، یا برچسب، نقشه یا این که نوشته اضافه کنید. پس از اتمام کار، به جهت ادامه بر روی نماد اشاره گر ضربه بزنید و کلیپ ویدیو را به اشتراک بگذارید. هنگامی که موسیقی خویش را انتخاب کردید ، دوباره به صفحه ضبط بر می گردید. به جهت انتخاب بخش خاصی از آهنگ، روی تصویر کوچک جلد آلبوم در منوی سمت چپ ضربه بزنید، آنگاه چکیده از ترانه را که می خواهید در ارتفاع ریل پخش شود، انتخاب کنید. برای آغاز ضبط، سوییچ ضبط (دکمه پهناور در زیر اساسی نشان Reels) را نگه دارید.
برای پاک کردن حافظه نهفته برنامه اینستاگرام وارد Settings شوید. اساسی همین کار تمام برنامه های کارگزاری شده در تلفن همراه خود را میتوانید ببینید. از فی مابین برنامه ها برنامه اینستاگرام را پیدا نمایید و آن را تعیین کنید.
پس از کلیک کردن بر روی اکستنشن موردنظر باید نام کاربری و پسورد اینستاگرام خویش را وارد نمایید و وارد اینستاگرام کروم شوید. در همین کاغذ می‌توانید ریلز را تعیین کرده و او‌لین ریلز خود را منتشر کنید. اصلی ما یار باشید تا نحوۀ فعال نمودن ریلز اینستاگرام آشنا شوید و به جهت مغازه آنلاین خود ریلزهای دیدنی بسازید. اواسط سال 2020 اینستاگرام در یکی از از به‌روزرسانی‌های خویش قابلیت ریلز را به این اپلیکیشن بیشتر کرد.
در سال گذشته، اینستاگرام قابلیت جدیدی به نام ریلز را معرفی کرد؛ همین امکان جالب توجه های متعددی را به خود جلب کرد. در این مقاله به طور کامل به شما می گوییم ریلز اینستاگرام چیست و چطور از قابلیت استفاده کنیم. به کارگیری از هشتگ های مطلوب و مرتبط را نیز فراموش نکنید که در کشاندن کاربران به ریلز شما زیاد موثر است. هنگامی که استوری اینستاگرام به جهت اولین توشه در سال ۲۰۱۶ روش اندازی شد، به آن مشابه سازی شده‌ی اسنپ چت می گفتند. ریلزها همچنین یک پلتفرم خوب به جهت همکاری کلیدی استعدادهای خلاق هستند. این قابلیت و امکان برای قرار دادن ویدئوهای کوتاه و جالب شبیه تیک تاک است.

  • یکی از روش‌هایی که به کمک آن می‌توانید به فعال نمودن ریلز اینستاگرام خویش بپردازید استعمال از فیلترشکن غیر بدون‌پول است.
  • با استعمال از افکت‌های مختلفی که ریلز اینستاگرام در اختیار کاربرانش می‌گذارد می‌توانید بر بر روی ویدیوهای خود موزیک بگذارید، سرعت آن را تغییر تحول دهید و ده‌ها تغییر تحول دیگر در آن تولید کنید.
  • Reels اینستاگرام لیست بلندی از موزیک‌هایی دارااست که قبلاً در استوری اینستاگرام وجود داشته است.
  • تلفظ ریلز اینستا هم از این featur ها گرفته می شود که توانسته با کمک به ارتقاء نرخ تعامل پیج اینستاگرام در بین کاربران محبوبیت خاصی پیدا کند.
  • نکته جالب‌توجه درباره ریلز، همین می باشد که شباهت متعددی به برنامه تیک‌تاک دارااست و می‌توان گفت که به نوعی ریلز از تیک‌تاک تقلید کرده است.

آیا شما توانستید از نحوه های بالا برای فعال سازی ریلز در اینستا به کار گیری کنید؟ شما میتوانید نظرات، پیشنهادات و تجربیات خویش را در زمینه ریلز اندروید در بخش نگرش با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر تلفن همراه دیگری در دسترس نمی باشد میتوانید از نسخه وب اینستاگرام به کارگیری کنید. وقتی که برنامه اینستاگرام اهمیت مشکل مواجه می گردد شما میتوانید از شیوه مرورگر کامپیوتر و یا این که گوشی وارد نسخه وب اینستاگرام شوید و از طرز نسخه وب ریلز خود را منتشر کنید. به جهت وارد شدن به نسخه وب اینستاگرام ابتدا وارد تارنما اینستاگرام شوید.

آموزش ۹ طریق فعال کردن ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون

بنابراین، عملکرد نمایید همان تراز اصالت را در ریلزهای خویش حفظ کنید. به جای میزان مرغوب بودن ویدیوهای خود، بیشتر روی اصالت و سرگرمی تمرکز کنید. همین می تواند پررنگ کردن فردیت کارمندان یا تاکید بر روی یک جنبه ساده از مارک شما از شیوه آهنگ و حرکت باشد.
برای تماشای ریلز اینستاگرام به جهت کاربران، می‌توانید راه‌های مختلفی را بکار گیرید. در کاغذ اکسپلور، شما می‌توانید ویدئوهایی که محبوبیت بیشتری دارند را مشاهده کنید. علاوه بر این، کاربران می‌توانند در قسمت هشتگ، انواع موضوعات مدنظر خود را کاوش کرده و ریلزهای مربوط به آن مشاهده کنند.آموزش دیلیت اکانت تلگرام را فرا بگیرید. سپس خودتان به چشم می‌بینید تفاوت بازخوردی که از ریلز اخذ می‌کنید اصلی بازخوردی که از سایر ویدیوهای خویش تاکنون دریافت کرده‌اید زمین تا عرش است!

تا از بهترین کانال های اجتماعی برای به دست آوردن و کار

قابلیت ریلز این امکان را به مخاطبین می‌دهد تا ویدیو های کوتاه ۱۵ ثانیه ای و یا این که ۱ دقیقه ای را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنند. به جهت فعال نمودن ریلز اینستاگرام یک سری شیوه وجود دارد که در ادامه باز‌نگری میکنیم. ریلزهای اینستاگرام ویدیوهای کوتاه و عمودی میباشند که می‌توانند تا 60 ثانیه طول بکشند.
هنگام ضبط ریلز در اینستاگرام اعتنا داشته باشید که قسمت زیر ریلزها محل قرارگیری کپشن هستند، بنابراین داده ها اساسی مثل پایین نویس را در ذیل ترین قسمت ویدیوهایی که تهیه می کنید، قرار ندهید. می بایست توجه داشت که ریلز اینستاگرام با استوری کاملا گوناگون است. ریلز برخلاف استوری در 24 حذف نمی شود و مانند پست به جهت مدام در صفحه عضو باقی می ماند. ریلز اینستاگرام به ویدیوهای عمودی این پلتفرم گفته می‌گردد که (تا زمانه نشر این مقاله) دست‌کم مدت زمان 5 ثانیه تا حداکثر مدت زمان ۹۰ ثانیه به جهت آنان در نظر گرفته شده است.

چگونه در  اینستاگرام ریلز ضبط کنیم؟

یکی از امکان های مهم Reels این می باشد که به امداد آن می توانید به سرعت کلیپ ها را به هم بچسبانید تا یک فیلم کوتاه و جذاب ایجاد کنید. به جهت این مراد از دوربین اینستاگرام خویش به جهت ضبط محتوای جدید به کارگیری نمایید یا این که اصلی کلیپ های ویدیویی از قبل ضبط شده آغاز کنید. مخلوط چندین کلیپ به شما همین امکان را می دهد تا ویدیوهای آموزشی جالب ایجاد نمایید و همچنین ابزار قدرتمندی به جهت مدیریت اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام داشته باشید. در مطالب بالا ریلز اینستاگرام را اهمیت استوری‌ها مقایسه کردیم. این دو شباهت‌ها و تفاوت‌های اصلی یکدیگر دارند که در مطالب بالا به‌طور تام هر کدام را توضیح داده‌ایم. به همین دلیل در ادامه تفاوت‌ها و شباهت‌های این دو را هم ابلاغ کردیم.
اگر شما از ورژن نو این اپلیکیشن استفاده کنید، می توانید همین قابلیت را در اکانت خود بازدید کنید. شما می توانید ریلز را در فید خویش اکران بدهید و در پروفایل تان باقی می ماند. به علاوه، قابلیت و امکان های ریلز برای ضبط ویدیو، بیشتر از استوری است. ریلز اینستاگرام چندین ثانیه است ؟ ریلز این قابلیت را به شما می دهد که ویدیو های 15ثانیه ای بسازید و دارای استعمال از موزیک، برچسب و افکت های مختلف، آن را ویرایش کنید. به جهت دانلود Reels منتشر شده می توانید از وب سایت ها یا برنامه های دانلود Reels استفاده کنید. در این قسمت بهترین سایت دانلود ریلز را به شما معرفی می کنیم.
پادرو دارای سرمایه‌گذاری شرکت فناپ و کلیدی هدف اصلاح فرآیندها در راستا فروش و لجستیک تاسیس شده است. صد رد صد کارایی می‌کنیم مواردی که گفتید رو در آتی مدنظر داشته باشیم. در انتهای فرایند تیتر، کپشن و هشتگ گزینه حیث را وارد کرده و تنظیمات را اعمال کنید. علاوه بر همین برای ارسال سفارش مشتریان نیازی به مراجعه حضوری Insta downloader به شرکت‌های پستی را ندارید و می‌توانید جمع‌آوری و ارسال بسته‌ها را نیز به پادرو بسپارید. لیست سفارش‌های ثبت شده مشتریان به صورت تام در اختیار شما قرار میگیرد و دیگر نیازی به اسکرین‌شات در دایرکت اینستاگرام و یا این که فولدر اکسل ندارید. لطفا شماره موبایل خویش را بنویسید و بر روی ثبت‌نام کلیک کنید.

instagram reels چیست؟

این در حالی میباشد که در تیک تاک مدت دوران ویدئوها تفاوت دارد. شباهت استوری و ریلز در اینستاگرام، در جذابیت و سرگرمی بودن آن‌ها است. امکاناتی نظیر ریلز و اینستاگرام به این استدلال به وجود آمده‌اند تا اعضا را درگیر نمایند و برای آن ها تازگی داشته باشند. اکنون این‌که چه محتوایی تولید نمایید تا چه میزان جالب و سرگرم‌کننده باشد، موضوعی است که خویش شما آن را مشخص می‌کنید.
ریلز اینستاگرام قابلیتی می باشد که اینستاگرام در سال قبلی به جهت بعضی از کشورهای متفاوت فعال شده می باشد و این ویژگی به جهت رقابت مهم تیک تاک ساخته شده است. درصورتیکه حساب کاربری شما عمومی باشد، ویدیو ریلز شما در همین رخ که بازدید متعددی بگیرد، می‌ تواند در اکسپلور اینستاگرام ظواهر شود. برای همین کار، شما می توانید با خرید تماشا پست، ویو ریلز خویش را ارتقاء دهید. به جهت غیر فعال کردن امکان remix reels اینستاگرام برای یک پست خاص، آن پست را باز کرده و روی آیکن سه نقطه در زیر سمت راست کلیک کنید.
برای ضبط ویدئو، تنها کافی میباشد که سوییچ capture که در ذیل برگه می باشد را انتخاب کنید. همینطور هم زمان اصلی ضبط کردن، بعضا نکته ها در بالای صفحه بازدید خواهید کرد و به جهت نقطه نهایی دادن به ضبط، دست خویش را از روی سوییچ ضبط بردارید. اهمیت استعمال از ویژگی ریلزاینستاگرام، شما به‌راحتی می‌توانید شتاب ویدئوی خویش را کم یا این که دوچندان کنید. حساس تعیین مورد سرعت، شما همین امکان را خواهید داشت تا شتاب ویدئو را تند یا آهسته کنید. همین ویژگی تأثیر به سزایی در زیبایی و جذابیت ریلز اینستاگرام شما دارد.
با فعال کردن ریلز اینستاگرام فروشگاه‌های اینستاگرامی می‌توانند دگرگون سازی بسیار زیادی در اینگیجمنت خویش را بازدید کرده و تعداد دنبال کنندگان را ارتقاء دهند. اینستاگرام از آن مدل از کاربرانی که کلیدی فعال نمودن ریلز اینستاگرام ساخت محتوا انجام ارائه می کنند دوچندان حمایت می‌کند. اینستاگرام در یک زمان مضاعف ایدئال و حرفه‌ای کلیدی فعال کردن ریلز اینستاگرام کاربرانش را سورپرایز کرد و در رقابت مهم تیک تاک از آن مسافت گرفت.

چگونه یک reels اینستاگرام بسازیم؟

مخاطبین تا به امروز انواع شیرینی‌ها و کیک‌های قشنگ و خوشمزه‌ شما را از طرز پست‌ها و استوری‌های شما دیده‌اند و یا این که حتی ممکن است از قبل مزه آن‌ها را چشیده‌ باشند. چیزی که از آن بی‌خبر هستند تمام کارهایی هست که برای پختن، تزئین نمودن و تحویل دادن کیک به مشتری انجام می‌شود. در انتهای فیلم برداری می‎توانید توضیحات مد حیث خویش را به به گفته همین وبسایت معتبر بیشتر کنید. همینطور می‌توانید از کتابخانه موسیقی اینستاگرام، موسیقی مورد عشق و علاقه خویش را پیدا کرده و به ریلز طولانی تر کنید؛ بدون اینکه نگران قانون کپی رایت باشید. دیدنی میباشد که می‌توانید از صداهایی که توسط کاربران دیگر ضبط و منتشر شده‌اند نیز استعمال کنید.
پس از دانلود کردن اکستنشن گزینۀ add to chrome را بزنید و در اخیر در فریم بازشده add extension را گزینش نمایید تا فرآیند افزودن اکستنشن به کروم به اتمام برسد. پس از اتمام فرایند کارگزاری کروم اکستنشن به کروم شما اضافه شده و در نوار ابزار در نصیب بالای کروم نشان داده می‌شود. ویدیوهایی از راضی بودن مخاطبان و خریداران محصول‌تان به‌شکل ‌کوتاه می‌تواند در ریلز به شدت دوستداشتنی شود و مخاطبان جدیدی برای‌تان بسازد.

فعال شدن ریلز اینستا دارای ورود مجدد به حساب کاربری

هرچند قابلیت ریلز اینستاگرام نخست به خاطر کپی‌ نمودن از TikTok آیتم انتقاد قرار گرفت، اما این امکان پاسخ‌ مثبتی از سوی اینفلوئنسرها، برندها و اعضا اخذ کرد. حتی بخش اعظمی از برندهای بزرگ، Reels را پذیرفتند و در عین حالا حضور خویش را در TikTok ارتقاء دادند. برندهایی مانند Sephora، Walmart و Beardbrand در اکنون حاضر از Reels به کار گیری می کنند.