سریال ABC Big Sky به دلیل عدم حساسیت به MMIWG انتقاد کرد

منتقدان بومی درام آدم ربایی ABC آسمان بزرگ می گویند این امر نتواند زنان بومی گمشده و مقتول را در زندگی واقعی تصدیق کند و شکایت خود را برای CTV برای پخش سریال در کانادا بدون اضافه کردن زمینه گسترش می دهد.

اتحادیه سران هند بریتیش کلمبیا در میان چندین گروه بومی است که برای نمایش یک داستان در مورد زنان ربوده شده در مونتانا که به یک اپیدمی زندگی واقعی در آن ایالت و همچنین قبل از میلاد مسیح منجر می شود ، از مجموعه فیلم های ونکوور شات می گیرند.

دبیر خزانه داری گروه BC قبل از میلاد Kukpi7 (تلفظ COOK’pee) جودی ویلسون “ضروری” خواند که “ABC برخی از آگاهی ها و صلاحیت های فرهنگی را در مورد خشونت سیستمی علیه زنان و دختران بومی نشان می دهد.”

اما او روز پنجشنبه با CTV نیز موضوع را مطرح کرد و گفت: “آنها به همان اندازه مسئول هستند” برای پخش یک سریال که به نظر می رسد واقعیت دردناکی را که تا کانادا گسترش می یابد تخفیف دهد.

اتحادیه وی به چندین گروه بومی دیگر پیوست تا از ABC بخواهد کارت پایان اطلاعات قسمت بعدی را توضیح دهد که بحران MMIWG را توضیح دهد.

اگر ABC این کار را انجام ندهد ، ویلسون گفت که دوست دارد CTV خود این کار را انجام دهد.

“هر کسی در صنعت فیلم سازی و در صنعت پخش در کانادا – به ویژه با تحقیق ملی [into Missing and Murdered Indigenous Women and Girls] – اگر آگاهی اخلاقی و الزامی برای درج این نوع اطلاعات در تولیدات خود یا حداقل کارت اطلاعات در [end]، “ویلسون وقتی از طریق تلفن نزدیک ورنون ، قبل از میلاد به او رسید ، گفت

“با حذف آن و درج نکردن هیچ مرجعی … آنها به موضوع نسل کشی علیه زنان و دختران بومی اضافه می کنند.”

CTV تا اواسط بعد از ظهر پنجشنبه توضیحی نداد.

شکایات مشابهی که در ایالات متحده مطرح شده است

شکایات مشابهی علیه انجمن ABC توسط انجمن رmenسای قبایل Great Plains به نمایندگی از اعضای قبایل در داکوتای شمالی ، داکوتای جنوبی و نبراسکا مطرح شده است. و شورای رهبران قبایل کوه راکی ​​، که نمایندگی هشت قبیله مونتانا را دارد که به رسمیت شناخته شده اند. و شورای بین المللی بومی جهانی ، که گفت که این درخواست از شبکه برای برداشتن یا عکاسی مجدد این مجموعه نیست ، بلکه قرار دادن یک کارت اطلاعات است.

آسمان بزرگ اولین بار در 17 نوامبر در ABC و CTV با ستاره های کانادایی Katheryn Winnick و Kylie Bunbury در کنار Ryan Phillippe به عنوان کارآگاهان شکار دو خواهر ربوده شده در بزرگراه دور افتاده مونتانا به نمایش درآمد.

این فیلم براساس رمان سی جی باکس ساخته شده است بزرگراه، که به گفته منتقدان ، در رسیدگی به تعداد نامتناسب زنان مفقود و بومی بومی در مونتانا نیز موفق نبوده است.

تماشا کنید | Pandemic از پروژه قصه گویی MMIWG الهام می گیرد:

به یاد آوردن عزیزان گمشده در جریان مراقبت امسال خواهران روح ، در مرکز پخش قرار خواهد گرفت ، اما می تواند به یک روش سالانه برای به اشتراک گذاشتن داستان های زنان ، دختران ، پسران ، مردان و دو روح بومی گمشده و به قتل رسیده باشد. 3:45

در حالی که طرفداری از MMIWG بیشتر متوجه سیاستمداران و سیستم قضایی بوده است ، ویلسون گفت که صنعت سرگرمی همچنین باید به نحوه نمایش مسائل بومی توجه کند. وی گفت: بسیاری از سازمان های بومی وجود دارند که می توانند به تولیدات سینمایی و تلویزیونی کمک کنند تا مسئولیت این نگرانی ها را برطرف کنند.

ویلسون گفت: “بسیاری از آنها رسانه های اجتماعی یا پیام هایی است که برای بسیاری از افراد در مورد نحوه رفتار ما با زنان و دختران بومی ارسال می شود و رسانه های اجتماعی می توانند عامل تغییر در آنچه در آنجا اتفاق می افتد باشند.”

“ما باید در حقیقت بایستیم و باید حقیقت را بیان کنیم و باید آن را تجربه کنیم تا بتوانیم به جلو حرکت کنیم و راه حل هایی مبتنی بر حقیقت پیدا کنیم.”