ردیاب مگنتی خودرو ، ضامن امنیت هر لحظه شما

این محصول علاوه بر داشتن میکروفن بسیار با کیفیت برای شنود دارای دکمه s.o.s یا درخواست کمک اضطراری است که به بکار بردن بهترین نوع از آنتن های داخلی ردیابی و مکان یابی، بیشتری پوشش ممکن در مواقع حساس را برای شما به وجود می آورد. علاوه بر این، اگر کیس گزینه ای برای نصب آسان مانند قاب مغناطیسی داشته باشد، یک مزیت اضافی است. بنابراین، آنها باید با یک کیس با کیفیت خوب محافظت شوند. یک ردیاب GPS ایده آل برای خودروها باید اطلاعات را برای مدت طولانی تری ثبت کند تا بتوانید هر زمان که لازم بود اطلاعات را بررسی کنید.

میتوانید بررسی کنید که آیا او به مهمانی بعد از مسابقه میرود، که خارج از منطقه از پیش تعیینشده در ردیاب است. شما می توانید یک محدودیت سرعت بر روی ردیاب تنظیم کنید تا بتوانید راننده را در یادگیری مهارت های رانندگی بهتر آموزش دهید. همچنین میتوانید بررسی کنید که آیا اعضای قدیمی خانواده در منطقهای که برای ایمنی آنها در ردیاب خود تنظیم کردهاید، سفر میکنند یا خیر. این دستگاه وزن مناسبی دارد و به راحتی می توان آن را در داخل خودرو ، موتور ، چمدان ، ساک و …

هشدار نزدیکی یک ویژگی است که در آن هر بار که وسیله نقلیه شما به مقصدی که روی نقشه تعیین کرده اید می رسد یک اعلان دریافت می کنید. هر چه سریعتر از یک مشکل مطلع شوید، سریعتر می توانید آن را حل کنید. این به شما کمک می کند مسیرهای بهتر و کوتاه تری را پیدا کنید. یک ردیاب GPS خوب به شما اطلاع میدهد که خودرو از حد مجاز عبور کند. دستگاه ردیاب و شنود خودرو IR180 به عنوان یکی از پر فروش ترین جی پی اس هایی است که دارای آهنربای بسیار پرقدرت بوده و به راحتی زیر خودرو و یا درون خودرو و بدون نیاز به سیم کشی، نصب میشود.

همچنین با بکار بردن آهنربایی قدرتمند در محصول کاربرد و نصب این ردیاب خودرو بسیار ساده و سریع است. برای ایجاد شنود در محیط نیز با نصب باکیفیتترین و قویترین میکروفونهای صنعتی، میتوانید صدای محیط را با وضوح بالایی بشنوید. این ردیاب بوسیله یک سیمکارت کار میکند که نیاز به هزینه ناچیزی فقط برای شارژ سیمکارت جهت ارسال اس ام اس و …

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب موتورسیکلت آهنربایی لطفا از سایت ما دیدن کنید.