دانلود کتاب های زبان انگلیسی

کتابهای زیادی بخوانید تا دایره واژگان خود را افزایش دهید.
یک فرد انگلیسی زبان در سن 20 سالگی حدود 15000 تا 35000 کلمه می داند. بدون اینکه دانلود کتاب های زبان انگلیسی وقت خود را برای یادگیری واژگان خود یا رفتن به کلاس اختصاص دهید. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چگونه می توان این همه کلمه انگلیسی یاد گرفت. پاسخ ساده است: کتاب بخوانید. بنابراین ما می توانیم همان کار ساده را انجام دهیم: کتابهای زیادی بخوانیم تا دایره واژگان خود را افزایش دهیم. در کل ، خواندن هر کتاب (مانند یک رمان) 300 تا 500 کلمه جدید به واژگان ما می افزاید.

چگونه یک رمان به انگلیسی بخوانیم؟

ما قوانین دستور زبان را در عمل می بینیم.
ما همچنین قواعد دستوری را که قبلاً از طریق دستور زبان آموخته ایم در عمل اعمال می کنیم. در واقع ، با هر نمونه ای که از این قوانین می بینیم ، این قانون را کمی بهتر یاد می گیریم. علاوه بر این مزیت ، خواندن کتاب یادآور مجموعه جدیدی از قوانین گرامری و ساختار جملات جدید است.

هرچه بیشتر بخوانیم ، ذهن ما نحوه کار انگلیسی را بهتر می آموزد. به نظر می رسد که دانلود کتاب زبان انگلیسی به این ترتیب انگلیسی به تدریج وارد آگاهی ما می شود و ما می توانیم به انگلیسی فکر کنیم.

ویدئویی را به زبان اصلی تماشا کنید.
اگر خواندن رمانی به زبان اصلی برای شما ترسناک و دشوار به نظر می رسد ، ابتدا فیلم را تماشا کنید. سازندگان فیلم و سریال ، طبق معمول ، فیلم ها و سریال هایی را بر اساس رمان های محبوب تولید می کنند.

این به شما یک نمای کلی از داستان قبل از خواندن کتاب می دهد. علاوه بر این ، تماشای فیلم یک تمرین عالی برای یادگیری یک زبان جدید است.

معمولاً نسخه های صوتی کتابها (به ویژه کتابهای بدیع) موجود است و اگر خواندن کتاب بیش از حد زمان بر است ، بهتر است در هنگام رانندگی یا در حالت استراحت به نسخه صوتی کتاب گوش دهید.
کتابهای دو زبانه را امتحان کنید.
کتابهای دو زبانه معمولاً به گونه ای منتشر می شوند که متن اصلی در یک صفحه و ترجمه فارسی کتاب در صفحه دانلود کتاب های زبان انگلیسی مقابل قرار دارد. مزیت این کتابها این است که در صورت عدم درک تاریخچه کتاب ، به شما امکان می دهد به سرعت به ترجمه دسترسی پیدا کنید. برای مشاهده چند داستان دو زبانه کلیک کنید.

خرید کتاب برای رمان انگلیسی ، کتابهای دو زبانه

راه دیگر این است که کتاب زبان اصلی و کتاب ترجمه شده را همزمان آماده کرده و هنگام مطالعه و یادگیری آنها را مقایسه کنید. لیستی از رمان هایی که هم نسخه اصلی آن و هم فارسی (ترجمه شده) در ایران موجود است.

کتاب را از نظر ساختار زبان تحلیل کنید.
همیشه به نحوه استفاده نویسنده از کلمات و ساختارهای زبانی توجه کنید. معمولاً زبان نوشتن رمان ترکیبی از زبان رسمی و غیر رسمی (عامیانه) است و در نتیجه کتابهای رمان پر از

کلمات و عبارات از زندگی روزمره. به همین ترتیب ، سعی کنید کلماتی را که نمی شناسید زیر خط بکشید و هنگام خواندن کتاب آنها را در دفترچه یادداشت کنید و ادامه دهید. از کلمات و عبارات جدیدی که از کتاب یاد گرفته اید در حین تمرین انگلیسی (یا زبان دیگری) استفاده کنید.

توجه به این نکته ضروری است که باید کلمات و عباراتی را که برای شما تازگی دارد با کتابهای قدیمی بررسی کنید ، زیرا ممکن است کلمات قدیمی باشند و امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

کلمات جدید را در متن بیاموزید.
طبیعی است که کتابهایی به زبان اصلی حاوی کلماتی باشند که نمی دانید. قبل از جستجوی معنی آنها در فرهنگ لغت ، بر اساس متن داستان معنی آنها را حدس بزنید. در بیشتر موارد ، می توانید معنای کلمات را بدون مراجعه به فرهنگ لغت به درستی حدس بزنید.

با این حال ، به محض اینکه کلمات جدید را در دفتر خود یادداشت می کنید ، بهتر است یک بار در فرهنگ لغت معنی آنها را بررسی کرده و از درک آنها مطمئن شوید.

خرید کتاب به زبان آلمانی
به آنچه می خوانید فکر کنید.
وقتی خواندن کتاب را به پایان رسانید ، وقت بگذارید و به آنچه خوانده اید فکر کنید. آیا کلمه جدید کتاب برای شما جالب بود؟ آیا آن کلمه را در دفترچه خود نوشتید؟ اگر واقعاً از خواندن کتاب لذت بردید ، آیا دوست دارید کتاب دیگری از همین نویسنده بخوانید؟ یا بیوگرافی او را از ویکی پدیا بخوانید؟

همیشه به یاد داشته باشید که کار شما با خواندن کتاب در دست شما به پایان نمی رسد و دانلود کتاب های زبان انگلیسی چیزهای بیشتری برای یافتن وجود دارد …

کتاب بعدی خود را انتخاب کنید.
به محض اتمام خواندن اولین کتاب خود. وقت آن رسیده که او را کنار بگذارید و ادامه دهید. اگر فکر می کنید می توانید ، یک کتاب پیچیده تر انتخاب کنید. خواندن کتاب های یک نویسنده یا ژانر یک گزینه خوب است و یادگیری را آسان تر و لذت بخش تر می کند. نویسندگان دانلود کتاب زبان انگلیسی اغلب از مجموعه ای از کلمات و عبارات مشابه در کتابهای خود استفاده می کنند که می تواند کمک بزرگی در یادگیری تکراری باشد.

بسته شماره 1 برای رمان های عاشقانه
آیا پیشنهاد دیگری برای زبان آموزان دارید؟ در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.
از آنجا که زبان یک علم ناپایدار است و نیاز به مطالعه مکرر و مستمر دارد ، باید با برنامه خوانده شود و اطلاعات آن به موقع به ذهن یادآوری شود. بنابراین هرکسی که می خواهد مهارت های انگلیسی خود را با استفاده از کتاب ها بهبود بخشد ، باید برنامه ای مکتوب برای مطالعه اخبار اتروپات و دوره کتاب های خود داشته باشد. به عبارت دیگر ، او باید زبان را به صورت برنامه ای بیشتر از دیگران یاد بگیرد.

کتاب های درسی زیادی در بازار وجود دارد ، اما تعداد بسیار کمی کتاب وجود دارد که ارزش مطالعه دانلود کتابهای زبان انگلیسی و مطالعه را داشته باشد. زیرا همه ما تجربه خواندن بسیاری از کتابها را داشته ایم و آنها جز خستگی و رخوت هیچ سودی برای ما نداشته اند.

درست است که اصل یادگیری زبان به انگیزه و علاقه فرد برمی گردد. اما این علاقه باید از کجا ناشی شود؟ پاسخ جذابیت است. برای یادگیری زبان ، کتابی را که دوست دارید انتخاب کنید. یکی تصویر را جذاب و دیگری داستان … یکی پیشرفت در نوشتن و دیگری خوب صحبت کردن را انگیزه ای برای یادگیری می داند. از هر دسته از علاقه مندان می توان کتاب مورد نظر را در بازار یافت.

حتی کتابهای آموزش زبان صوتی نیز وجود دارد که می توانید به راحتی از آنها برای تقویت مهارت گوش دادن استفاده کنید.

همه چیز بستگی به خود شما دارد. بنابراین ، با استفاده از دانش و علاقه خود ، اولین مرحله را که آماده سازی کتاب است ، طی کنید. سپس نوبت به خواندن کتاب می رسد. کتابهای درسی معمولاً سریالی هستند و از چندین جلد تشکیل شده اند.

کتابهای درسی انگلیسی

کتابهای درسی گام به گام و چند جلدی به زبان انگلیسی

سطح خود را بالا ندانید و از سطوح پایین به راحتی عبور نکنید. چون اگر پایه کار محکم نباشد دیوار به سمت ثریا می رود!

با سطوح پایین شروع کنید تا خسته نشوید. تمرینات هر درس را بدون کمک دیگران به صورت رو در رو انجام دهید تا به نقاط قوت و ضعف خود پی ببرید.

پس از خواندن جلد های مختلف کتاب ، آنها را دور نریزید و دوباره از آنها استفاده کنید. در صورت امکان ، حتی در اتوبوس و مترو ، کتاب را بردارید و به کلمات و قوانینی که قبلاً یاد گرفته اید نگاه کنید. این به شما امکان می دهد اطلاعات را از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل کنید.

هر از گاهی این کار را انجام دهید تا اطلاعات و معنی کلمات ملکه ذهن شما شود و با استفاده مجدد از آنها ، بتوانید آن را در ذهن خود حک کنید.

کتابهای درسی انگلیسی

روش صحیح آموزش زبان انگلیسی

هنگام خواندن یک پست ، معنی کلمات بالای کلمات انگلیسی را ننویسید. زیرا توانایی آزمایش دانلود کتابهای زبان انگلیسی را از بین می برد. همچنین صفحات یک کتاب را به هم ریخته و قدرت تمرکز مغز را از شما می گیرد.

هر درسی را که از کتاب درسی انگلیسی می خوانید و قوانین کلی آن را فرا می گیرید ، سپس به سراغ بازی های مربوط به این درس و این گرامر و این کلمات بروید. این بازی در یادگیری زبان بسیار مثر است و احتمال فراموشی را به حداقل می رساند.

خواندن یک افسانه معجزه می کند. فکر نکنید که با خواندن قوانین و معنی کلمات ، می توانید کتاب بخوانید و به راحتی آن را درک کنید. در فواصل بین خواندن کتاب درسی و درس های آن ، از کتاب داستان نیز کمک بگیرید. به این ترتیب شما با جملات انگلیسی بیشتر آشنا می شوید و استفاده از اصطلاحات آنها و درک شما افزایش می یابد.

هنگام استفاده از کتاب های درسی انگلیسی ، سعی کنید مشکلات خود را همزمان حل کنید. سایت هایی دانلود کتاب زبان انگلیسی مانند lang-8 وجود دارد که از طریق آنها می توانید با سایر زبان آموزان ارتباط برقرار کرده و از آنها بخواهید نوشتار و گفتار شما را اصلاح کنند. این محیط برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار جذاب است.

با همه این صحبت ها ، آموزش زبان انگلیسی از طریق کتاب های درسی یک روش اساسی است و سابقه طولانی دارد. اما دلیلی وجود ندارد که همه ما این روش را انتخاب کنیم. بسیاری از مردم از کتابهای دیگر برای این منظور استفاده کرده اند و روش صحیح استفاده از کتابهای انگلیسی را آموخته اند و به نتایج شگفت انگیزی رسیده اند.

این افراد علاوه بر یادگیری ، توانسته اند خلاقیت و نوآوری را در ذهن خود پرورش دهند و از تفریح دانلود کتابهای زبان انگلیسی ​​و لذت بیشتر از زندگی لذت ببرند. علاوه بر این ، نتایج آنها بسیار بیشتر از کسانی بود که به طور خاص فقط یک کتاب درسی می خواندند.