خرید یوسی ارزان موجو شاپ – نسخه موبایل Pabji

خرید یوسی ارزان

نسخه موبایل Pabji توسط Tencent Games ، یک استودیو و ناشر بزرگ چینی ایجاد شده است. ابتدا چندین نسخه آزمایشی از این بازی منتشر شد که شامل قسمت هایی از بازی بود خرید یوسی ارزان و سپس نسخه کامل و نهایی بازی در سال 2018 و مارس برای اندروید و iOS منتشر شد. البته این بازی در چین منتشر نشده و به دلیل مقررات سختگیرانه دولت در انتظار تأیید بود تا اینکه در سال 2019 Tencent اعلام کرد که ارائه بازی در چین را متوقف کرده است. البته این بازی تحت عنوان Game for Peace و حذف خون از بازی در چین منتشر شد تا سرانجام بتوانند مجوز بگیرند. آنها همچنین نسخه ای از بازی را برای گوشی های سطح پایین منتشر کردند. با نام PubJay Light که کارت کوچکتری داشت و فقط 60 بازیکن در آن بود. این نسخه در سال 2019 منتشر شد و نرخ فریم بهتری را برای گوشی های ضعیف تر ارائه داد. شایان ذکر است که توانایی کار با سرعت 90 فریم در ثانیه در ماه آگوست سال 2020 برای برخی از مدل های برند One Plus فعال شد.

 

ورزش های الکترونیکی

 

استودیوی بازی سازی برای جشن خرید یوسی ارزان 2 میلیون نسخه از پابجی در سال 2017 یک رویداد خیریه ویژه ترتیب داد که در بین 128 بازیکن Twitch برگزار شد و درآمد حاصل از این رویداد به بنیاد خیریه اختصاص یافت. خود این استودیو 100000 دلار برای این منظور اختصاص داده بود و سرانجام 120،000 دلار توسط مخاطبان جمع آوری و به امور خیریه اهدا شد. این اولین مسابقه و رویداد پابجی بود که زمینه ساز رویدادهای آینده این شرکت بود. بسیاری از مسابقات با جوایز چند صد هزار دلاری و مشارکت گسترده بازیکنان و هواداران دنبال می شود.

 

تمایزات و دستاوردهای بازی Pabji

 

بازی Paji با استقبال اکثر منتقدان خرید یوسی ارزان و کارشناسان روبرو شد. البته به جز نسخه PS4 که عملکرد خوبی نداشت. برای مقایسه ، می توانیم به نتایج متراکتیک بازی اشاره کنیم. در آنجا ، این بازی 86 امتیاز برای PC ، 72 امتیاز برای PlayStation 4 و 85 امتیاز برای Xbox One دریافت کرده است. نسخه موبایل نیز 82 امتیاز کسب کرد. ارزیابی وب سایت های ایندکس نیز مثبت است. به عنوان مثال Game Informer امتیاز برجسته 9.5 را به بازی داد. وب سایت دشوار GameSpot نیز به آن امتیاز 8 داده و نمره 9.5 را به عنوان نتیجه نهایی PubJee داده است که بسیار بالا است. از همه مهمتر ، نمره Polygan می تواند به 10 امتیاز از 10 امتیاز کامل بازی برساند. این امتیازات بدون شک کیفیت بالای این بازی Battle Royale را نشان می دهد.

 

پابجی از نظر برنده شدن جوایز به خرید یوسی ارزان عنوان یک بازی چند نفره عالی عالی بود. 12 جایزه معتبر از رویدادهای مهم مانند TGA ، DICE ، Golden Joystick ، ​​GDC و Famitsu. همچنین 27 نامزدی در دسته های مختلف از جمله بهترین بازی سال ، بهترین بازی چند نفره ، بهترین بازی اول شخص ، بهترین بازی اکشن ، بهترین نوآوری ، بهترین بازی انقلابی ، بهترین بازی موبایل خوب و بسیاری از جوایز دیگر وجود دارد. کار نمی کند

 

حاشیه های اطراف بازی Pabji

 

در مارس 2019 ، ایالت های گجرات هند بازی Pabji را ممنوع کردند! این به این دلیل است که آنها بازی را خشن و اعتیاد آور می دانند و به دلیل فصل آزمایشی ، آن را حواس پرتی غیرضروری و مشکلی برای دانش آموزان می دانند. در میانه این حوادث حتی دانشجویان متخلف را دستگیر کردند. البته این ممنوعیت پس از پایان فصل امتحان ادامه پیدا نکرد. در نپال و عراق نیز همین اتفاق افتاد. دلیل این حادثه مضر بودن این بازی برای کودکان و نوجوانان بود. البته ممنوعیت بازی در نپال مدت زیادی طول نکشید زیرا توسط دادگاه اصلی این کشور لغو شد و این حرکت مغایر با آزادی تلقی شد. اردن و اندونزی نیز همین کار را در سال 2019 انجام دادند. سرانجام ، قماربازی به خرید یوسی ارزان دلیل ماهیت اعتیاد آور و اثرات سو ad آن بر کودکان در 1 ژوئیه 2020 در پاکستان ممنوع شد. البته این محرومیت موقتی است تا زمانی که دادگاه عالی لاهور در مورد بازی تصمیم گیری کند. سرانجام ، این بازی از کشور حذف شد و تصمیم بر آن شد که بیشتر نظارت شود تا مضر نباشد و کنترل بیشتری بر آن اعمال شود.

در درگیری بین چین و هند در سال 2020 ، دولت هند بازی های Pabji Mobile را با بیش از 100 بازی و برنامه ساخت چین ممنوع کرد و گفت محصولات چینی اطلاعات مصرف کنندگان هندی را می دزدند و آن را به خارج از هند منتقل می کنند. البته این بیانیه جنبه سیاسی تری دارد و به تاریخ درگیری اقتصادی هند و چین برمی گردد. خرید یوسی ارزان شایان ذکر است که هند با بیش از 175 میلیون بار دانلود pubJi ، نماینده 24٪ از کاربران جهانی ، بزرگترین بازار تلفن همراه برای PubJ بود.