جولی فلت برای کتاب تصویری Birdsong جایزه ادبیات کودکان کانادایی 50K $ TD را از آن خود کرد

جولی فلت برای کتاب تصویری خود برنده جایزه ادبیات کودکان کانادایی TD 2020 است آواز پرندگان

جایزه 50000 دلاری بهترین کتاب کانادایی را برای خوانندگان تا 12 سال در هر ژانر به رسمیت می شناسد.

آواز پرندگان درباره دختری تنها است که با همسایه جدید خود ، یک زن مسن دوست می شود. آنها با هم ، تغییر فصل را می بینند ، اما هرچه بزرگتر می شوند ، دختر جوان یاد می گیرد که با سلامتی دوستش کنار بیاید.

آواز پرندگان نامزد نهایی جایزه ادبی فرماندار کل 2019 برای ادبیات جوانان بود – تصویرگری.

بدون رزرو8:05تصویرگر جولی فلت یک دوره تاریک از تاریخ را روشن می کند

چگونه می توان برای کتابی در مورد زندگی در مدارس مسکونی ، کودک پسند ، عکس تهیه کرد؟ و چگونه آن سبکی را به یک دوره دشوار و تاریک از تاریخ می رسانید؟ این چیزی است که جولی فلت مجبور بود کشف کند. 8:05

فلت چندین کتاب تصویری دیگر از جمله را به تصویر کشیده است تو کوچولو، قلب من از شادی پر می شود و ما برای شما آواز می خوانیم.

جایزه ادبیات کودکان کانادایی TD یکی از شش جایزه انگلیسی زبان است که توسط مرکز کتاب کودک کانادا اعطا می شود. این جوایز که شامل جوایزی برای داستان های غیر داستانی ، YA و کتاب های تصویری است ، هر ساله بهترین ها را در ادبیات کودکان کانادا می شناسد.

سیدنی اسمیت ، نویسنده و تصویرگر نوا اسکوشیا ، جایزه 20،000 دلاری کتاب کتاب تصویری مرلین بالی را از آن خود کرد کوچک در شهر.

کوچک در شهر درباره پسر جوانی است که در جستجوی یک چیز گرانبها است که در یک روز برفی در یک شهر بزرگ از دست داده است. در طول راه ، او از میانبرهای ویژه استفاده می کند و رازهایی را در مورد شهری که در آن زندگی می کند به اشتراک می گذارد.

کوچک در شهر برنده جایزه ادبی فرماندار کل 2019 برای ادبیات جوانان – تصویر. این اولین کتابی بود که اسمیت نوشت و تصویر کرد.

از دیگر کتاب هایی که وی به تصویر کشیده است می توان به کتابها اشاره کرد شهر کنار دریا است ، نوشته شده توسط جوآن شوارتز ، و گل پیاده رو ، نوشته شده توسط JonArno Lawson.

سبک قاتل: چگونه مد در طول تاریخ آسیب دیده ، معلول شده و به قتل رسیده است ، نوشته شده توسط سرا-ماری مک ماهون و آلیسون متیوس دیوید ، با تصویرگری جیلیان ویلسون برنده 10 هزار دلار جایزه Norma Fleck برای داستان های غیر داستانی کودکان کانادا شد. این جایزه داستان نویسی را برای خوانندگان تا 18 سال به رسمیت می شناسد.

سبک قاتل تاریخچه مد را جستجو می کند و نمونه هایی از زمان را پیدا می کند که لباس به معنای واقعی کلمه باعث کشته شدن یا آسیب رساندن به مردم می شود ، از فلانل قابل اشتعال گرفته تا کلاهبردارهای دیوانه.

نارنجی برای غروب خورشید توسط تینا آتاید جایزه 5000 دلاری جفری بیلسون را برای داستان های تاریخی برای جوانان به دست آورد. این جایزه داستان های تاریخی را برای خوانندگان تا 18 سال به رسمیت می شناسد.

نارنجی برای غروب خورشید در مورد آشا و بهترین دوستش یسوفو است. آنها هیچ وقت نگران این واقعیت نبودند که او هندی است و او آفریقایی است. اما وقتی ایدی امین خانواده های هندی را از این کشور اخراج می کند ، همه چیز بین آنها تغییر می کند.

ادعای Starlight توسط تیم وین جونز برنده جایزه 5000 دلاری اسرار اسپری شد. این جایزه کتاب های مرموز را برای خوانندگان بین هشت تا 18 سال به رسمیت می شناسد.

ادعای Starlight پسری به نام نیت را دنبال می کند که پس از مفقود شدن بهترین دوستش از رویاهای بد رنج می برد. نیت تصمیم می گیرد سفری انفرادی خائنانه را آغاز کند تا بداند چه اتفاقی در آن روز سرنوشت ساز افتاده است. نیت مجبور می شود در یک بیابان پر از غریبه ها ، اسرار و طوفان زمستانی مبهم به عقل خود اعتماد کند.

در کلید نیرا غنی توسط ناتاشا دین برنده جایزه 5000 دلاری کتاب نوجوان Amy Mathers شد. این جایزه کتابهای بزرگسالان جوان کانادایی را برای خوانندگان بین 13 تا 18 سال تقدیر می کند.

در کلید نیرا غنی درباره دختری به نام نیرا است ، که آرزو دارد یک موسیقی دان حرفه ای شود ، اما پدر و مادرش او را تحت فشار قرار می دهند تا یک مسیر شغلی امن تر را دنبال کند. Nira که تلاش می کند خود را بر روی شیپور اثبات کند ، با آب خوردن دوستی سخت با نوح ، مک کنزی ، دختر کوچک ، دوست جدید امیلی و پسر عموی فرح روبرو می شود.