به نظر می رسد كانیه وست ، از چشم پیشنهاد 2024 ، از پیشنهاد 2020 كاخ سفید منصرف شود

خواننده رپ Kanye West روز سه شنبه پس از یک مبارزات انتخاباتی طولانی مدت با اظهارات نامنظم و گمانه زنی ها مبنی بر اینکه ممکن است برخی از آرا Black سیاهان جو بایدن دموکرات را به دست آورد ، به عنوان رئیس جمهور بعدی ایالات متحده رأی داد.

اواخر عصر سه شنبه ، به نظر می رسید که خواننده و طراح مد پذیرفته اند که پیشنهاد 2020 او پایان یافته است اما پیشنهاد کرد که تلاش او به پایان نرسیده است. او تصویری از خود را در توییتر در مقابل نقشه انتخاباتی با عنوان “WELP KANYE 2024” قرار داد.

چند ساعت بعد ، رپر این توییت را پاک کرد و دوباره عکس را منتشر کرد ، این بار فقط با کلمات “KANYE 2024”.

پیش از این ، خواننده و طراح مد در توئیتر خود گفته بود که “برای اولین بار در زندگی من به رئیس جمهور ایالات متحده رای می دهد و این برای کسی است که من واقعاً به او اعتماد دارم … من”.

او بعداً ویدئویی از خود را در حال رأی دادن در کودی ، وایومینگ ، جایی که خود را در برگه رای نوشت ، منتشر کرد.

وست ، 43 ساله ، در تعداد معدودی ایالت به رأی گیری ریاست جمهوری راه یافت ، اگرچه در میادین نبرد مانند فلوریدا ، پنسیلوانیا و میشیگان نبود. او هفته های اخیر را به پیروان خود آموزش داده است كه چگونه به او به عنوان یك كاندیدای ثبت نام در جای دیگر رأی دهند.

به نظر نمی رسد همسر وست ، کیم کارداشیان ، از پیشنهاد وی حمایت کند. وی هیچ تأیید مردمی درباره شوهر خود نداده است و روز سه شنبه پیامی را درباره خطوط داغ رای دهندگان از کامالا هریس ، رقیب معاون رئیس جمهور دموکرات ، بازتوییت کرد.

وست ، زمانی که یکی از بزرگترین حامیان مشهور ترامپ بود ، در ماه ژوئیه با اظهارات نامنظم مبارزات انتخاباتی خود را برای کاخ سفید آغاز کرد که نگرانی ها را در مورد سلامت روان او ایجاد کرد. برنده 21 بار جایزه گرمی در سال 2018 گفت که از اختلال دو قطبی رنج می برد.

بر اساس پرونده ای که در کمیسیون انتخابات فدرال منتشر شد ، وست 6.7 میلیون دلار وام به مبارزات انتخاباتی خود وام داد و در یک ویدیوی اخیر بر دین و ارزشهای خانواده تأکید کرد.