بانک اطلاعاتی ۱۰۰+ سایت برای ساخت بک لینک رایگان با اتوریتی بالا

چرا لینک های خارجی برای سئو مهم هستند؟ البته برای گوگل کیفیت بک لینک ها مهم تر از تعداد آنهاست. ربات های گوگل، همواره در حال رصد کردن سایت های مختلف بوده و بک لینگ ها را به دقت بررسی می کنند. با توجه به این موضوع، بک لینک های follow می توانند رتبه سایت شما را افزایش دهند. گوگل اعتبار سایت لینکدهنده – که Link Juice نامیده میشود- را میسنجد؛ یک سایت با ارزش بالاتر، بک لینک پرامتیازتری نسبت به یک سایت تازهکار یا شناخته نشده دارد. معیارهای زیادی برای ایجاد بک لینک وجود دارد که باید از آن ها مطلع باشید. با توجه به علاقه روزافزون گوگل به پیوندهای با کیفیت بالا ، بسیاری از شرکت ها مجبورند مبالغ زیادی را برای دریافت پیوندهایی مطابق با استانداردهای رشد گوگل بپردازند. پیج رنک تولبار با نصب ابزار یا افزونه گوگل بر روی مرورگر اینترنت یا با استفاده از برخی وبسایتها که اطلاعات خود را از منابع یکسانی دریافت میکنند، قابل مشاهده است. اما فراموش نکنید افزایش گرفتن تعداد زیادی بک لینک به سایت شما کمکی نمی کند و هر چه کیفیت را در ایجاد و دریافت بک لینک الویت قرار دهید ، موفق تر خواهید بود.

خوشبختانه گزینه دیگری وجود دارد که نمی تواند بانک را بشکند. و با رتبه واقعی صفحه که توسط گوگل به صورت دائم به روز رسانی شده و براساس الگوریتم رتبه بندی میشود، فرق دارد. می توانید از رتبه صفحه وب سایت برای تعیین میزان قدرت صفحه استفاده کنید. لینک های follow ارزش و اعتبار سایت مبدأ و لینک دهنده را به سایت شما منتقل می کنند اما لینک های nofollow در این مورد کاملأ متفاوت عمل می کنند و توسط موتورهای جستجو نیز دنبال نمی شوند. برای مثال فرض کنید به صفحه طراحی سایت در ارومیه پارماتیک سایتی لینک دهد که در کشور کانادا قرار دارد ومحتوای سایت آن هیچ ارتباطی با سایت ما ندارد ، همچنین برای صفحات طراحی لوگو و طراحی کارت ویزیت از سایت های ورزشی لینک داده باشند تا اینکه سایت های مرتبط به حوزه گرافیک. شما به کمک این سایت می توانید علاوه بر مشاهده بک لینک هر سایتی، اطلاعات دیگری در مورد بک لینک از جمله پیج رنک (رتبه صفحه)، عنوان بک لینک، نوفالو بودن لینک (لینک های nofollow (نوفالو) به لینک هایی گفته می شود که توسط موتور های جستجوگر دنبال نمی شود و تاثیری بر روی رتبه سایت ندارند.

حتما پیش از خرید بک لینک pbn و pdn اقدام به لینک سازی در شبکه های اجتماعی و منابع معتبر کرده باشید. به عبارت دیگر از دید موتورهای جستجو وجود لینک های خروجی به سایت های معتبر در محتوای سایت شما می تواند سبب افزایش کیفیت و اعتبار محتوای سایت از دید موتورهای جستجو گردد. کلاهبرداری تاریک کلاه از قسمت های بک لینک PBN مختلفی تشکیل شده است ، اما تعداد زیادی از آنها فقط با استفاده از استراتژی های ارجاع شخص ثالث آن را به خاطر می آورید. و بهترین قسمت؟ برای این کار حتی نیازی نیست که متخصص SEO باشید. برای اطلاع از لینک های با ارزش رقبای خود میتوانید از ابزارهای موجود برای این کار مانند ابزار Open Site Explorer استفاده نمایید. لینک های ورودی به سایت را مورد بررسی قرار دادیم، اما آیا لینک های خروجی نیز برای سایت شما دارای اعتبار هستند؟ بک لینک که با عناوین inbound link یا incoming link (لینک ورودی) نیز تعریف شده است زمانی ایجاد می شود که یک سایت به سایت دیگری لینک دهد.

برای آشنایی با شرایط و هزینه تولید محتوا لطفاً با پشتیبانی تماس بگیرید. مسلماً این نوع ساخت بک لینک بسیار زمان بَر است و نیازمند تولید محتوایی خاص و کامل می باشد، اما با کمی تلاش همه چیز ممکن است، قبول ندارید؟ اگر شما با سئو و آموزش آن آشنا باشید قطعا میدانید که بک لینک رایگان و یا حتی خرید بک لینک، قدرتمندترین و تأثیرگذارترین فاکتور در سئو سایت محسوب میشود. هر سایت PBN به هر سایت اصلی لینک نمی زند ، اما ردپای لینک دهنده در سراسر شبکه وجود خواهد داشت. و مشاغل کوچک که نمی خواهند سرمایه گذاری زیادی انجام دهند در گرد و غبار باقی مانده اند. یا این که چند رقیب قوی به صورت حرفه ای در زمینه فروش عطر به صورت آنلاین سرمایه گذاری کنند. در این مقاله ، ما به شما یاد می دهیم که چگونه با کمترین سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری ، پیوندهایی با کیفیت بالا ایجاد کنید. اگر که با دقت به ترفندهایی که در ادامه به آن ها خواهیم رسید توجه کنید، سایت قدرتمندی خواهید داشت.