باله ملی کانادا بقیه فصل 21-2020 را لغو می کند ، از جمله دریاچه سوان

باله ملی کانادا می گوید که “به دلیل عدم اطمینان مداوم در مورد بیماری همه گیر COVID-19” ، فصل باقی مانده خود را در فصل 21-2020 لغو می کند.

در ماه اوت ، باله ملی اعلام کرد که همه گیری اجباری اجراهای خود را برای نوامبر و دسامبر لغو کرده است ، از جمله تولید سالانه آن فندق شکن.

بعداً یک ویترین مجازی را اعلام کرد ، اگرچه هنوز قصد داشت فصل زمستان را در مارس سال آینده ادامه دهد.

با این حال ، شرکت مستقر در تورنتو اکنون می گوید دیگر نمی تواند چنین کاری انجام دهد ، زیرا “بازگشت به اجتماعات بزرگ در آینده نزدیک بعید است.”

مدیر هنری کارن کین و مدیر اجرایی باری هیگسون گفتند که فصل زمستان در ماه مارس لغو می شود و نمایش جهانی Kain’s دریاچه قو تولید در ماه ژوئن به فصل 22-2021 موکول می شود.

آن فصل در بهار سال آینده اعلام خواهد شد.

پیشنهادات دیجیتالی بیشتری در راه است

کاین روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت: “اگرچه این خبر دور از انتظار نیست ، اما تصمیم برای لغو باقی مانده از فصل 21-2020 با قلبی سنگین گرفته شد.”

“من به ویژه ناامید هستم که ما باید یک بار دیگر نمایش جهانی جدید تولید من را به تعویق بیندازیم دریاچه قو که اکنون در فصل 22-2021 ارائه می شود اما سلامتی و ایمنی هنرمندان و مخاطبان همچنان به عنوان اولویت اصلی ما محسوب می شود. “

این فصل مجازی در سپتامبر با سه قلوهای فیلم به نام آغاز شد رقص های گسترده، که به صورت رایگان در وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی باله ملی موجود است.

پیشنهاد دیجیتالی بعدی ، Spotlight Series خواهد بود که آثار جدید و موجود را دوباره تصور می کند.