بازگشت سامانتا – فیلم‌های «سکس و شهر» کیم کاترال و درست مثل آن

جهان وطنان خود را بلند کنید و بند رکاب های خود را ببندید، جنسیت و شهر طرفداران، زیرا ما اخبار شگفت انگیزی داریم.

کیم کاترال که در تمام 94 قسمت سریال اصلی HBO و هر دو فیلم نقش محبوب جنسی مثبت، مستقیم صحبت و قدرتمند سامانتا جونز را بازی کرد، در فصل دوم راه اندازی مجدد سریال، نقش خود را در یک فیلم کوتاه تکرار خواهد کرد. و درست مثل آن، که گروهی از دوستان را دنبال می کند که اکنون در پنجاه سالگی زندگی و روابط خود را در شهر نیویورک دنبال می کنند.

کاترال، 66 ساله، که متولد بریتانیا و بزرگ شده کانادایی است، در فصل اول ریبوت شرکت نکرد، زیرا قبلا گفته بود که دیگر هرگز نقش سامانتا را بازی نخواهد کرد. این برنامه در مورد غیبت کاترال از چهار نفری نمادین با قرار دادن شخصیت او در لندن و نمایش متن هایش در تلفن شخصیت اصلی کری بردشاو پرستون نوشت.

کری با بازی سارا جسیکا پارکر، برنامه‌ریزی می‌کند تا در فصل اول با سامانتا ملاقات کند و در سوگ مرگ همسرش، بیگ، با نام مستعار جان پرستون، با بازی کریس نوث، سوگواری کند.

شبکه ظاهر Cattrall را تایید کرد

به نظر می رسد روز پنجشنبه، کاترال خودش این خبر را با انتشار اسکرین شات از مقاله Variety که برای اولین بار این خبر را در حساب های رسانه های اجتماعی او منتشر کرد، تایید کرد.

در یک بیانیه ایمیلی به CBC News، سخنگوی مکس (HBO مکس سابق) تایید کرد که Cattrall در این برنامه حضور خواهد داشت، اما گفت که آنها چیز دیگری برای اضافه کردن ندارند.

به گفته ورایتی، کاترال فقط برای یک صحنه ظاهر می شود، جایی که او با پارکر مکالمه تلفنی دارد. به نقل از منابع، ورایتی گزارش داد که کاترال این صحنه را در شهر نیویورک در 22 مارس بدون دیدن هیچ یک از ستاره های دیگر سریال گرفته است.

اما این همچنان کافی بود تا بسیاری از طرفداران دیرینه را هیجان زده کند و نزدیک به 20000 نفر تا عصر پنجشنبه روی پست اینستاگرام کاترال نظر دادند.

یک نفر نوشت: “حتی اگر 10 ثانیه روی صفحه باشی، خوشحال خواهم شد.”

دیگری گفت: “و همینطور… حالا من آن را تماشا خواهم کرد.”

چهار زن شیک پوش که کوکتل در دست دارند
از سمت چپ، سامانتا (کیم کاترال)، کری (سارا جسیکا پارکر)، میراندا (سینثیا نیکسون) و شارلوت (کریستین دیویس) برای فیلم جنسیت و شهر 2 در سال 2010 دوباره گرد هم می آیند. (Craig Blankenhorn/Warner Bros. Pictures)

‘دیگر بس است’

در حالی که هر یک از سه ستاره اصلی دیگر سریال (پارکر؛ کریستین دیویس که نقش شارلوت را بازی می‌کند؛ و سینتیا نیکسون از میراندا) تریلر فصل جدید را در روز پنجشنبه در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کردند، به نظر نمی‌رسد هیچ‌کدام به کاترال اشاره نکرده باشند.

در مصاحبه ای در سال 2022 در هالیوود ریپورتر جوایز پچ پچ پادکست، پارکر گفت که کاترال برای شرکت در احیای نمایش دعوت نشده است.

ما از او نخواستیم که بخشی از این موضوع باشد [And Just Like That] زیرا او روشن کرد که این چیزی نیست که او می‌خواهد دنبال کند و دیگر برای ما احساس راحتی نمی‌کند و بنابراین به ذهنمان خطور نمی‌کند. پارکر می‌گوید: «این به او ضربه زدن نیست، بلکه فقط یادگیری است.»

در همان سال، کاترال به ورایتی گفت: “این حکمت بزرگی است که بدانیم چه زمانی کافی است.”

و درست مثل آن در 22 ژوئن در مکس نمایش داده می شود.

سه زن خوش لباس
نیکسون، پارکر و دیویس به ترتیب در نقش میراندا، کری و شارلوت در فیلم And Just Like That بازی می کنند. (Bell Media/HBO)