آموزش پیشرفت سریع در هی دی

در این مقاله شما را با آموزش ترفندهای بازی خرید جم بازی هی دی برای استفاده در بازی محبوب Boom Beach آشنا می کنیم. برای حرفه ای شدن در بازی بوم بیچ بهتر است از ابتدای یک بازی اصولی و قوی ادامه دهید. هرچه تجربه کمتری داشته باشید و خریدهای اشتباهی انجام دهید، رقابت در آینده دشوارتر خواهد بود. پس با یادگیری نکات مهم ساحل بوم پادشاهی قوی و شکست ناپذیر داشته باشید. انتظار بیشتری داشته باشید.

ترفندها و نکات برجسته در بازی بوم بیچ

Boom Beach یک بازی است که توسط Super Cell (سازنده کلش اف کلنز) ساخته شده و سبکی مشابه را ارائه می دهد. در این بازی، گاردهای عقب مدام به ساکنان جزیره حمله کرده و شما را به چالش می کشند. بنابراین قبل از حمله به جزایر همسایه، ابتدا باید مواضع دفاعی خود را تقویت کنید. در بوم بیچ شما منابع و نیروهای محدودی دارید و لازم است از سکه ها و الماس های دریافتی به درستی و هدفمند استفاده کنید. پس یادگیری ترفندهای ساحل بوم کاملا ضروری است.

برای خرید الماس بوم بیچ می توانید از طریق سایت ما با مطمئن ترین روش و سریع ترین زمان ادامه دهید.

نکته: رعایت نکردن ترفندهای بوم بیچ برای شما هزینه زیادی دارد، پس از الماس های خریداری شده خود عاقلانه استفاده کنید.

در زیر مهمترین نکات بازی بوم بیچ را برای شما آماده کرده ایم.

ارتقا کارخانه چوب اولین و مهمترین نکات بازی بوم بیچ

تمام سازه های بازی Boom Beach از چوب ساخته شده اند. می توانید بعداً با سنگ و آهن ساختمان ها را ارتقا دهید، اما ابتدا چوب را بچسبانید. اگر چوب شما تمام شود، نمی توانید هیچ سازه ای بسازید. بنابراین به روز رسانی و افزایش ظرفیت مغازه چوب همیشه باید در اولویت کار شما باشد. هرگز تمرکز خود را از این کارگاه از دست ندهید و همیشه یک کارگاه چوب در میان ساختمان های بهبود یافته خود داشته باشید. اگر این نکته از ترفندهای بازی Boom Beach را رعایت نکنید در مدت زمان کوتاهی دچار مشکل خواهید شد و این مشکل بسیار آزاردهنده است.

سنگ و آهن دومین منبع مهم بازی هستند

همانطور که قبلا ذکر شد، تقریباً بدون استثنا به سنگ و آهن نیاز دارید تا ساختمان های خود را ارتقا دهید. داشتن مقدار کافی از این دو منبع، به روز رسانی ذهن شما را آسان تر می کند. بنابراین اولویت دوم شما ارتقای معادن سنگ و آهن است. یک شروع خوب عواقب خوبی خواهد داشت. این دو نکته مهم از ترفندهای بازی بوم بیچ در ابتدای بازی بسیار مهم هستند و باید روی این دو نکته تمرکز کنید.

بدون به روز رسانی ساختمان ها بازی را ترک نکنید (یکی از مهمترین نکات بازی Boom Beach)

این یکی از مهمترین نکات بازی بوم بیچ است. از آنجایی که ارتقاها زمان بر هستند، بهترین زمان برای ارتقاء ساختمان ها زمانی است که آفلاین هستید. پس هرگز فراموش نکنید که هنگام خروج از بازی به قسمت به روز رسانی ساختمان بروید و اگر کارگر بیکار دارید یکی از ساختمان ها را ارتقا دهید. همچنین به خاطر داشته باشید که بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که هنگام آنلاین بودن، خرید جم هی دی ساختمان ها را با زمان کمتری ارتقا دهید. هرگز ساختمانی را که ارتقاء آن نیم ساعت طول می کشد هنگام خروج از بازی ارتقاء ندهید.

اگر بازی را به تازگی شروع کرده اید، قطعاً بسیار هیجان زده هستید، پس از این هیجان استفاده کنید و به سرعت ادامه دهید.

تا آنجا که ممکن است خانه بسازید

خانه ها یکی از راه های کسب سکه هستند. همیشه مطمئن شوید که تمام خانه هایی را که می توانید بخرید بسازید و نگهداری کنید. سکه ها در بازی خرید farm pass هی دی بسیار ارزشمند هستند، شما باید از هر طریق ممکن سکه بگیرید. اگر سکه هایتان تمام شد، باید از الماس های خود استفاده کنید، بنابراین همیشه چند سکه در انبار داشته باشید. شما همچنین برای اکثر کارهای تهاجمی و تدافعی به سکه نیاز دارید.

قبل از خرج کردن، الماس های خود را کمی سبک کنید

الماس در بازی به سختی پیدا می شود، بنابراین باید قبل از خرج کردن آنها کمی فکر کنید و بهترین تصمیم را بگیرید. به خصوص در ابتدای بازی که اطلاعات کمی در مورد بازی دارید سعی کنید اصلا الماس خرج نکنید. با پیشرفت بازی باید الماس بخرید و خرج کنید تا در رقابت با بازیکنان قوی شکست نخورید. خرج کردن کمی الماس در ابتدای بازی می تواند سرعت رشد شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد، اما سعی کنید آن را به درستی خرج کنید.

خرید جم هی دی برای تکمیل الحاقات ساختمان یکی از نکات بازی بوم بیچ است که می تواند کمک زیادی به ما کند. به عنوان مثال، اگر قصد ترک بازی را دارید و 30 دقیقه فرصت دارید تا ساختمان را ارتقا دهید، می توانید ساختمان دیگری را با تکمیل ساخت آن ارتقا دهید.

https://diamond-land.ir/product-category/hay-day/