VIDO-InterVac به دنبال بودجه برای ایجاد مرکز ملی تحقیقات همه گیر در ساسکاچوان است

مرکز تحقیقاتی VIDO-InterVac در ساسکاتون در حال جستجوی بودجه برای ارتقا facility امکانات خود و تبدیل شدن به مکانی است که به عنوان مرکز ملی تحقیقات همه گیر توصیف می کند.

تاسیسات دانشگاه ساسکاچوان برای تحقیقات بیماری توجه ملی را در سال 2020 به دلیل تلاش های خود برای تولید واکسن COVID-19 افزایش داده است. در حال حاضر به دنبال تأیید برای شروع آزمایشات بالینی انسانی در ماه دسامبر است.

VIDO-InterVac (مخفف واکسن و سازمان بیماری های عفونی – مرکز واکسن بین المللی) اکنون پیشنهاد کرده است که مرکز موجود خود را برای تبدیل شدن به یک مرکز تحقیقات ملی ارتقا دهد.

این شرکت می خواهد یک مرکز جدید حیوانات ایجاد کند و آزمایشگاه سطح 3 با مهار بالا را به آزمایشگاه سطح 4 ارتقا دهد – بالاترین سطح امنیت زیستی ، که به آزمایشگاه ها امکان می دهد با جدی ترین و کشنده ترین بیماری های انسان و حیوان کار کنند.

در همین حال ، ارتقا به تاسیسات جدید حیوانات به محققان این امکان را می دهد تا با طیف وسیعی از حیوانات مانند گونه های عجیب و غریب و حشرات کار کنند.

در تاریخ 23 نوامبر ، مدیر VIDO-InterVac ، Volker Gerdts برای ارائه به روزرسانی در مورد کار واکسن خود و تشریح برنامه گسترش ، در کمیته حاکمیت و اولویت های شهر ساسکاتون سخنرانی خواهد کرد.

گردتس گفت که این ارائه درخواست مالی از شهر نیست. در عوض ، وی گفت که این بخشی از یک کارزار “آگاهی” در مورد این پروژه برای ارائه اطلاعات بیشتر به سرمایه گذاران بالقوه است.

این تیم همچنین ارائه های مشابهی را برای گروه های دولت فدرال ارائه داده است.

Gerdts گفت: “ما می خواهیم آنچه را که در حال حاضر انجام می دهیم و چگونگی کمک VIDO به کشور برای مقابله با COVID-19 به آنها ارائه دهیم.”

وی گفت این مرکز به جمع آوری تخصص و دانش کمک خواهد کرد تا با مشارکت سایر امکانات ، مانند آزمایشگاه ملی میکروبیولوژی در وینیپگ ، برای آمادگی در برابر بیماری های نوظهور همکاری کند.

Gerdts با بیان اینکه این مرکز در مورد درمان ها و داروها و همچنین واکسن ها تحقیق می کند ، گفت: “ما نمی خواهیم رقابت کنیم ، ما می خواهیم بتوانیم این مراکز ملی را ایجاد کنیم که به کانادا آمادگی بیشتری داشته باشد.”

VIDO-InterVac در حال حاضر در حال ساخت یک مرکز تولید واکسن است.

روز چهارشنبه ، مصاحبه جداگانه ای با CBC ، گفت كه نامزد واكسن این بیماری برای COVID-19 نیز نزدیك به شروع آزمایشات بالینی انسان است.

Gerdts گفت: “ما در حال حاضر جلسه ای با تنظیم كنندگان داریم كه امیدواریم بتوانیم برای شروع آزمایشات مرحله 1 ، مرحله 2 در دسامبر سال جاری مجوز بگیریم.”

در هفته گذشته ، شرکت های دارویی Pfizer و Moderna اعلام کرده اند که به نظر می رسد کاندیداهای واکسن آنها به ترتیب 95 و 94.5 درصد موثر هستند.

هر دو در میان هفت کاندید واکسنی هستند که دولت کانادا از قبل سفارش داده است.

VIDO-InterVac هنوز در آن لیست نیست ، اما Gerdts گفت که دلیل ادامه کار روی گزینه های بیشتری مانند واکسن تولید شده در ساسکاچوان وجود دارد.

وی گفت گرچه اثر واکسن های پیش رو امیدوار کننده به نظر می رسد ، اما هنوز س questionsالات زیادی باقی مانده است.

وی گفت: “ما نمی دانیم که محافظت چقدر طول می کشد ، ما نمی دانیم که چند بار شما باید دوباره واکسینه شوید ، ما واقعاً نمی دانیم که ذخیره سازی آن چقدر م effectiveثر است … چه زمانی کانادایی ها به آن دسترسی خواهند داشت” گردت

“بنابراین هنوز تعداد زیادی سوال وجود دارد که در حال حاضر بی پاسخ هستند. و من فکر می کنم ادامه کارهایی که انجام می دهیم برای ما عاقلانه است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>