The Weeknd به تیتر نمایش نیمه وقت پپسی سوپربول است

خواننده کانادایی The Weeknd آوازهای جعلی محبوب خود را به نمایش نیمه وقت Pepsi Super Bowl 2021 می آورد.

NFL ، Pepsi و Roc Nation روز پنجشنبه اعلام کردند که برنده سه بار جایزه گرمی در 7 فوریه در استادیوم ریموند جیمز در تامپا ، فلوریدا به عنوان خواننده اصلی بازی خواهد کرد.

ویکند ، که در تورنتو بزرگ شده است ، گفت که از این فرصت فروتن است. او عکسی از خودش را با آرم نمایش نیمه وقت در شبکه های اجتماعی منتشر کرد تا خبر را اعلام کند.

این خواننده در بیانیه ای گفت: “همه ما با تماشای بزرگترین اقدامات جهان در حال بازی Super Bowl بزرگ می شویم و فقط می توان رویای حضور در آن موقعیت را داشت.” “من فروتن ، مفتخر و متعجب هستم که مرکز آن مرحله بدنام هستم.”

The Weeknd با موفقیت چشمگیر خود وارد جریان اصلی شد چهره ام را نمی توان احساس کرد که در دومین آلبوم استودیویی او وجود داشت ، زیبایی پشت جنون، که در سال 2015 در صدر جدول بیلبورد 200 قرار گرفت و برنده جایزه گرمی شد. او دارای سه آلبوم برتر جدول از جمله پیشنهاد اخیر خود بوده است پس از ساعت ها، که در ماه مارس آزاد شد.

اوایل سال جاری ، تک آهنگ موفق The Weeknd چراغ های کور کننده پنجمین آهنگ او شد که در رتبه 1 جدول Billboard Hot 100 قرار گرفت. او همچنین برای آلبوم خود برنده جایزه گرمی شده است ستاره دار و آهنگ کسب آن.

جی زی ، بنیانگذار Roc Nation ، گفت: “The Weeknd صدایی کاملاً خاص خودش را معرفی کرده است.” “منحصر به فرد بودن او نسل جدیدی از عظمت را در موسیقی و هنر تعریف کرده است. این لحظه لحظه ای خارق العاده است و نمایش نیمه وقت Pepsi Super Bowl LV تجربه فوق العاده ای با یک مجری فوق العاده خواهد بود.”

مقاله جدید
لیست وب سایت های قضایی

Roc Nation و تهیه کننده نامزد Emmy جسی کالینز به عنوان تهیه کننده های اجرایی نمایش نیمه وقت فعالیت خواهند کرد. نمایش این بازی و نیمه وقت به صورت زنده از شبکه CBS پخش می شود.

این دومین سال همکاری بین NFL ، Pepsi و Roc Nation است.

برایان رولاپ ، مدیر ارشد رسانه و تجارت NFL گفت: “ما از اینکه The Weeknd به ما در خلیج تمپا در مرحله نیمه وقت پپسی پیوست ، بسیار خوشحال هستیم.” “اجراهای نمایش نیمه وقت دارای سابقه برتری و خلاقیت هستند و ما منتظر هستیم ببینیم او چه چیزی برای Super Bowl LV به ارمغان می آورد.”

The Weeknd ، که نام اصلی او Abel Tesfaye است ، به لیست نوازندگان مشهوری که در نمایش های نیمه اول Super Bowl بازی کرده اند ، می پیوندد ، از جمله مدونا ، بیانسه ، Coldplay ، کیتی پری ، U2 ، Red Hot Chili Peppers ، لیدی گاگا ، مایکل جکسون و سال گذشته دوتایی شکیرا و جنیفر لوپز.

کانادایی های قبلی که در این نمایش سالانه هنرنمایی کرده اند عبارتند از: خواننده موسیقی کانتری ، شانیا تواین در سال 2003 ، و دن آیکروید به عنوان بخشی از برادران بلوز در سال 1997.