Pornhub برای جلوگیری از بارگذاری کاربران تأیید نشده در سایت خود

پس از گزارشی که ادعا کرد وب سایت پورنوگرافیک فیلم های تجاوز جنسی و جنسیت زیر سن را نشان می دهد ، Pornhub روز سه شنبه گفت که مانع از بارگذاری مواد ویدئویی کاربران تایید نشده است.

ویزا و مسترکارد در آخر هفته گفتند که آنها در حال تحقیق در مورد روابط تجاری خود با Pornhub هستند پس از اینکه نیکلاس کریستف ، ستون نویس نظر در نیویورک تایمز ، نوشت که این سایت همچنین دارای پورنوگرافی انتقام و فیلم صریح دیگری است که بدون رضایت شرکت کنندگان گرفته شده است.

پورنهاب گفت که این آگاهانه اجازه استفاده از تصاویر سو abuse استفاده جنسی از کودکان را نمی دهد. اما ، این شرکت در یک پست وبلاگ در روز سه شنبه ، اقداماتی را که برای محافظت بیشتر در برابر تصاویر سو abuse استفاده و فعالیت های غیر توافقی در سایت خود انجام داده است ، ذکر کرد.

Pornhub گفت سال آینده روش هایی را معرفی می کند که افراد می توانند به عنوان کاربران تأیید شده تبدیل شوند. هنوز هم اجازه می دهد از طرف شرکایی که می شناسد ، مانند شرکت های تولید پورنو ، مطالب جدید ارائه شود.

حجم بالایی از مطالب وب سایت: 6،8 میلیون ویدیوی جدید در سال گذشته بارگذاری شده است. این شرکت نمی تواند روز سه شنبه بگوید که چند درصد از آن مربوط به کاربران تأیید نشده است.

Pornhub گفت که یک شرکت حقوقی را استخدام کرده است تا یک بررسی مستقل از محتوای آن را انجام دهد ، مجریانی دارند که هر ویدئویی را که در سایت قرار می گیرد بررسی می کنند و با 40 سازمان با تمرکز بر ایمنی کودک برای نظارت بر آنچه ارسال می کند همکاری می کنند.

تماشا کنید | ستون نویس روزنامه نیویورک تایمز می گوید: “من نمی توانم تصاویری از استثمار بچه ها مشاهده کنم.”

نیکلاس کریستوف ، ستون نویس نیویورک تایمز در یک نمایشگاه گفت ، Pornhub ، یکی از زیرمجموعه های شرکت Mindgeek مستقر در مونترال ، در وب سایت خود فیلم هایی را به تصویر می کشد که استثمار جنسی از خردسالان را به تصویر می کشد. 5:21

این شرکت گفت که “هر پلت فرم آنلاین مسئولیت اخلاقی دارد” تا در مبارزه با تصاویر سو against استفاده جنسی کودک یا فعالیت غیر توافقی شرکت کند.

این سایت همچنین گفت که کاربران را از بارگیری مطالب از سایت خود منع می کند.

سرویس پرداخت آنلاین PayPal سال گذشته پردازش پرداخت به Pornhub را که متعلق به مجتمع پورنوگرافی مستقر در مونترال MindGeek است متوقف کرد. کریستف در ستون خود از دیگر صادرکنندگان کارت برای کار با سایت انتقاد کرد.

پورنهاب گفت که سال گذشته بیش از 42 میلیارد بازدید از وب سایت خود داشته است ، به طور متوسط ​​115 میلیون در روز.