BTS می گوید آلبوم جدید BE نامه امید است

گروه کی پاپ BTS روز جمعه آلبوم جدید مورد انتظار خود را منتشر کرد که آن را “نامه امید” توصیف کردند.

گروه برای رونمایی یک کنفرانس خبری از راه دور اجتماعی در سئول برگزار کرد بودن، آلبوم دوم آنها امسال. این شامل موفقیت انگلیسی زبان آنها است دینامیت، که برای اولین بار برای یک گروه کره جنوبی در صدر جدول Billboard Hot 100 قرار دارد.

ده ها روزنامه نگار مستقر در سئول ، در میان موج ویروس های کرونا در کشور ، از دو مورد بررسی دما ، یک دفتر بهداشت و یک اسپری ضد عفونی کننده قبل از ورود به محل بازدید کردند.

گروه موسیقی – متشکل از J-Hope ، RM ، Suga ، Jungkook ، V ، Jin و Jimin – گفتند که آنها می خواهند “نامه امید” ارسال کنند که با وجود عدم اطمینان در همه گیر شدن زندگی ، زندگی ادامه دارد.

جین گفت که امیدوار است مردم بتوانند با احساسات پوچی و اضطراب آلبوم ارتباط برقرار کنند و در احساسات مشترک آرامش پیدا کنند.

تماشا کنید | ستاره های K-pop BTS تاریخ بیلبورد را ثبت می کنند:

Dynamite ، تک آهنگ کاملا انگلیسی توسط پدیده K-pop BTS ، در شماره 1 Billboard Hot 100 در ایالات متحده اولین بار برای یک گروه پاپ کاملا کره ای است. 2:04

این گروه که در سال 2013 شروع به کار کرد ، از آن زمان به بزرگترین گروه پسران در جهان تبدیل شده است که استادیوم های جهان را فروخته و امسال در مجمع عمومی سازمان ملل پیام ویدیویی ارائه می دهد.

ترانه های آنها ، پر از متن های صمیمی و آگاهانه از نظر اجتماعی ، برای موفقیت آنها اعتبار دارد. بر خلاف سایر گروه های K-pop که شخصیت های ایجاد شده توسط برچسب های خود را با دقت حفظ می کنند ، BTS به دلیل ارتباط فعال با طرفداران – معروف به ARMY – از طریق رسانه های اجتماعی شناخته می شود. BTS بیش از 30.8 میلیون دنبال کننده در توییتر دارد.

RM گفت: گروه برای اولین بار با به اشتراک گذاشتن افکار و کارهای خود در شبکه های اجتماعی روند آلبوم سازی را آغاز کرده است. وی گفت: “ما می خواستیم طرفداران احساس کنند که ما این آلبوم را با هم ساخته ایم” در طی همه گیر شدن ،

سوگا به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه شانه در کنفرانس خبری غایب بود.

این گروه همچنین در مورد خدمات نظامی آینده خود صحبت کرد. بحث داغی در مورد اینکه آیا آنها باید با توجه به سهم خوانندگان در این کشور از خدمت اجباری دو ساله کره جنوبی برای بیشتر مردان با تناسب اندام معاف شوند ، وجود دارد. جین گفت: “ما آماده هستیم هر زمان كه كشور ما را بخواهد ما را ملزم كنیم.”

J-Hope در پاسخ به سوالی درباره نامزدهای آینده گرمی در 24 نوامبر گفت: “من جرات دارم امیدوارم که بتوانیم نامزد شویم و در یک رده مرتبط با گروه جایزه دریافت کنیم.” وی افزود اگر گروه جایزه دریافت کند “گریه” خواهد کرد.

علی رغم موفقیت تجاری گروه ، RM در هویت گروه و کی پاپ تأمل کرد.

او از خود پرسید که آیا در صدر جدول Billboard Hot 100 قرار دارد یا خیر دینامیت به این معنی بود که “کی پاپ با خیال راحت در قلمرو جریان اصلی صنعت پاپ آمریکا قرار گرفت.”

“تا چه حد می تواند [songs] وی پرسید: “کی پاپ در نظر گرفته می شود؟” وقتی گروه موسیقی کره ای مانند ما آهنگی را به انگلیسی می خواند ، آیا این هنوز هم می تواند کی پاپ تلقی شود؟

او پاسخ روشنی نداشت اما اظهار امیدواری کرد که دستاوردهای گروه بتواند “درهایی را برای افراد خارج از جریان اصلی” صنعت موسیقی ایالات متحده باز کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>