۲ آذر ۱۴۰۰ – همیار امنیت

به منظور رسیدگی به این مشکلات، تیم فورمن به شناسایی آن فاکتورهایی که صاحب خانه نیاز دارد در جهت مدیریت موثر تر و زمان واقعی مصرف انرژی پرداختند همچنین به پژوهش در باره نقاط ورودی بازار به منظور تعیین بهترین راه برای معرفی ایده های خود به توده های مردم پرداختند. در مدیریت این ساختمان ها، کارها طبق برنامه ریزی شخصی صاحب خانه انجام می شود. از مهم ترین این معایب می توان به هزینه بالای این سیستم ها اشاره کرد. 4-پیروی از جدیدترین متدهای آموزشی با استفاده از فضای اینترنت و مزایای متعدد آن به منظور کاهش هزینه تردد و صرفه جویی در زمان افراد. کوین فورمن معتقد است که در اینده ای نه چندان دور خانه ها به قدری هوشمند میشوند که تمایز میان اعضای خانواده و مهمان ناخوانده یا تازه وارد در فضای فیزیکی و با انطباق نیازهای شخصی وابسته به خصوصیات بیومتریک نظیر اثر انگشت ,دمای بدن و حتی ریتم ضربان قلب تشخیص داده خواهد شد. با داشتن گلخانه هوشمند به راحتی می توانید شرایط دمایی، رطوبت، وضعیت نور و تهویه گلخانه را کنترل کرده و فضای مناسبی را برای رشد و نگهداری گل ها ایجاد کنید.

انتظار ما این است که وسایل هوشمند قابل حمل مانند لوازم جانبی و بر اساس جریان تکنولوژی پیش رود و بیشتر از به کارگیری قطعات سنگین از تکنولوژی نوین در آن استفاده گردد. همان طوری که مشاهده میکنید تلفن های همراه روز به روز سنگین تر و بزرگ تر میشود در حالیکه دستگاه های ما رو به کوچک تر شدن و نامریی شدن پیش میروند. از دیگر معایب این سیستم ها می توان به نیاز آن ها به زیرساخت های پیچیده و سنگین اشاره کرد. هر کدام از این وسایل از قابلیت های ویژه در زمینه خاص برخوردار می باشند و بر اساس تکنولوژی هوشمند ساخته شده اند. بنابراین با توجه به استفاده زیاد ما از سیستم روشنایی در طول روز و شب، کلید لمسی هوشمند از جمله تجهیزات هوشمندسازی ساختمان ضروری است. برای تهیه تجهیزات بهتر است تنها به شرکتهای معتبر مراجعه شود؛ در غیر این صورت ممکن است خدمات ارائه شده توسط آنها دارای گارانتی و پشتیبانی فنی نباشد. هوشمند سازی همچنین برای سالمندان مفید است، نظارت از راه دور میتواند به سالمندان کمک کند تا به جای رفتن به آسایشگاه یا مراقبت 24 ساعته در خانه، در امنیت و سلامت در خانه بمانند. همان طور که دیدم خانه هوشمند مزایا و معایب خاص خود را دارد.

مقاله جدید
لباس عروسکی گربه سیاه برای بچه ها

تجهیزات ارتباط بیسیم فرکانس خاص خود را دارند و با دیگر وسایل بیسیم مثل موبایل و مودمهای وایرلس تداخل نخواهند داشت. همچنین نوع فناوری و تجهیزات مورد استفاده در هوشمند سازی نیز مهم بوده و بر هزینه نهایی آن موثر است. اینترنت اشیاء ( IOT ) به شهرهای هوشمند و ساختمان های هوشمند قدرت می بخشد. وسایل هوشمند سازی، ابزار پیچیده ای نمی باشند و در بازار به راحتی پیدا می شوند. همه چی آماده حس لذت مطالعه در شرایط ایده آل در خانه هوشمند است . از اینرو یکی از چالشهای همیشگی در خانه هوشمند این است که کدام دستگاه، اول از همه باید کار کند. هزینه هوشمند سازی مشهد و ورود ساختمانهای این شهر به سامانه هوش مصنوعی اغلب هزینههای متفاوتی را بر مالکان تحمیل میسازد. صرفه جویی در هزینه ها: از مهم ترین مزایای این سیستم ها می توان به صرفه جویی در هزینه ها اشاره کرد. از این رو، عیب یابی آن ها نیازمند نیروی متخصص می باشد.

معمولا اجرا و راه اندازی این سیستم ها نیازمند سیم کشی های متعدد و پیچیده، برق کشی های گسترده یا راه اندازی دستگاه های مختلف است. قیمت تجهیزات هوشمندسازی وایرلس به نسبت بالاتر است اما هزینه طراحی و اجرا این نوع هوشمند سازی مقداری پایین تر می باشد . در این قسمت توضیحات کلی در مورد اجرا یک پروژه هوشمند سازی از مرحله بسترسازی تا تحویل به کارفرما آورده شده است. در همین اینده نزدیک زمانی که شما در خانه تان مشغول قدم زدن هستید با گذاشتن مچ دست خود بر روی یک دستگاه هوشمند نه تنها هویتتان شناسایی میشود بلکه حتی میزان ضربان قلب شما ( هوشمند سازی خانه توسط ضربان قلب ) و تنظیم خودکار روشنایی خانه ,دمای اتاق و پخش موسیقی دلخواهتان با تنظیم قبلی هم به آسانی قابل دسترس خواهد بود.در حالی که ممکن است برخی از این صداها انسان را از وادی فعلی به دنیای فراموشی رهسپار کند. در ادامه فورمن با لحنی بازیگوشانه از پدیده دیگری سخن به میان اورد که قبل از خروج شما از حمام به طور خودکار خاموش میگرددو با استفاده از سنسورهای حساسی که مرتبط به میکرو چراغهایی هستند که به نزدیکی حساسترند تا حرکت.همان طور که مشاهده میفرمایید دستگاههایی که در سمت راست قرار گرفته اند تنظیمات شخصی انها از طریق فناوری های خودکار صورت میگیرد مانند نیمی ها , فیلم هوشمند سازی خانه که یک دستگاهی است که با بستن ان به مچ افراد میتواند هویت انها را از طریق ضربان قلب به صورت مجزا تشخیص دهد.

مقاله جدید
خرید زعفران درجه یک با بهترین قیمت - شعبه اینترنتی فروشگاه برادران حسینی

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هوشمند سازی خانه گوگل لطفا از صفحه ما بخواهید.