کرم ضد چروک و لایه بردار مای؛ مشخصات خرید کرم جوان کننده مای

این کرم، چروک های پوست را کاهش داده و عمق خطوط را کم می کند؛ به خوبی از بازگشت مجدد چروک ها جلوگیری می کند و در واقع پیری پوست را کاهش می دهد. با انتخاب ترکیبات فعال در کرم ضد چروک رطوبت رسانی عمیق به پوست و با تقویت لایه های پوستی مانع از دست رفتن رطوبت و جلوگیری از روند پیری پوست خواهد شد .جلبک سبز- قهوه ای(کلپ) موجود در این کرم منبع غنی از ویتامین ها ، مواد معدنی(ید) و اسید آمینه های مفید است که علاوه بر تغذیه مناسب پوست .چروکهای سطحی را کاهش می دهد و با حفظ تعادل هورمونی پوست موجب افزایش جریان خون در سطح پوست می شود.

معروف ترین ترکیبات جوانساز مانند رتینول، ماتریکسیل و اسید هیالورونیک در این محصول عملکردی سه گانه دارد تا در کنار درمان چروک و لیفت پوست، قوام و حجم به پوست دهد. پیشنهاد ما این است که به هیچ عنوان از محصول تقلبی روی پوست خود استفاده نکنید چرا که ممکن عوارض جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

اگر از پوست لطیف صورت مراقبت نشود بازسازی پوست بسیار مشکل خواهد بود ساختار پوست به مرور زمان تغییر کرده و این فرایند بعلاوه عوامل زیست محیطی و استرس ، اشعه نور خورشید و عدم مراقبت صحیح باعث تسریع روند پیری پوست می شود. همانطور که می دانید، روند پیری پوست روندی طبیعی است که با افزایش سن اتفاق می افتد، ولی برخی عوامل خارجی این روند طبیعی را تسریع می کنند که در این میان، آفتاب مهم ترین و اصلیترین آنها محسوب می شود. علاوه بر اینها، کرم ضد چروک مای واکنشهای التهابی را در پوست های خشک و تحریک شده کاهش میدهد.

مقاله جدید
4 جلسه برنامه تمرینی بدنسازی برای افزایش حجم - مجله ورزشی فیتامین

حالا چهکنیم که پوستمان پیر نشود و چروک کرم ضد چروک و ضد لک نخورد؟ کرم ضد چروک و سفت کننده پوست درماتیپیک، حجم دهنده ای فوق العاده است که آثار پیری پوست را از بین می برد و حجم از دست رفته آن را بازمیگرداند. برای استفاده از کرم های ضد چروک باید جنس پوست ، خشک و چرب بودن آن بررسی گردد.ممکن است فردی از سن 25 سالگی به بعد دچار چروک گردد.