کرم ضد آفتاب

 

مراقبت از پوست

راهنمای کامل ضد آفتاب صورت

30 مارس 2021

ضد آفتاب ضد آفتاب

آنا الكساندر

آنا الكساندر

بعدی بخوانید

 

بهترین محصولات Avène برای پوست حساس

تاکنون می دانید که اکثر متخصصان پوست توصیه می کنند کرم ضد آفتاب  روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید ، حتی اگر باران باشد یا در زمستان. این مسئله به ویژه اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید و در معرض آفتاب قرار دارید بسیار مهم است. با این حال ، ممکن است برای شما سخت باشد که درک کنید پوست شما به چه چیزهایی نیاز دارد و بهترین خواستگار برای پوست شما چیست. بسیار دشوار است که بدانید چگونه ضد آفتاب را انتخاب کنید. بنابراین ، ما متداول ترین س questionsال ها را در مورد ضد آفتاب ها جمع آوری کرده ایم و فقط در یک مکان به همه آنها پاسخ داده ایم و به شما یک برگه پرسش و پاسخ ضد آفتاب می دهیم ، هر وقت شک کردید می توانید آن را بخوانید.

 

در این پست:

 

ضد آفتاب چیست و چگونه کار می کند؟

کرم های ضد آفتاب معدنی و آلی ، چه تفاوتی دارند؟

امن ترین گزینه ضد آفتاب چیست؟

آیا به کرم ضد آفتاب مخصوص صورت نیاز دارم؟

چگونه ضد آفتاب را انتخاب کنیم؟

چه نوع بافتی را باید در ضد آفتاب جستجو کنم؟

در ضد آفتاب از چه چیزهایی باید خودداری کنم؟

چه مقدار ضد آفتاب باید استفاده کنم و چه زمانی باید دوباره آن را اعمال کنم؟

آیا می توانم مرطوب کننده خود را با ضد آفتاب جایگزین کنم؟

من ____ دارم ، چه چیزی را باید انتخاب کنم؟

ضد آفتاب چیست و چگونه کار می کند؟

ضد آفتاب ها محصولات آرایشی هستند که به محافظت از پوست شما در برابر آسیب اشعه خورشید کمک می کنند. این اطمینان می دهد که آنها نه تنها برای محافظت از پوست در برابر سوختن و کمک به جلوگیری از سرطان مناسب هستند ، بلکه بهترین محصول ضد پیری نیز هستند.

 

اشعه خورشید می تواند تغییرات زیادی را در پوست شما ایجاد کند. در مرحله اول ، می تواند پوست شما را بسوزاند – که بارزترین آن است. با این حال ، چند اثر وجود دارد که فقط در طولانی مدت مشاهده خواهد شد. ما همچنین ملانوم و سایر سرطان های پوستی داریم که توسط سلول های تغییر دهنده تابش خورشید ایجاد می شوند. علاوه بر این ، پروتئین های موجود در پایه ساختار درم ، لایه متوسط ​​پوست را نیز مختل می کند. این بدان معناست که با از دست دادن فیبرهای کلاژن و الاستین ، پوست چین و چروک بیشتری پیدا کرده و استحکام خود را از دست می دهد.

 

ضد آفتاب ها با انحراف و یا جذب تابش و تبدیل آن به گرما کار می کنند. این بدان معنی است که بخش قابل توجهی از اشعه به سلول های شما برخورد نمی کند ، و اثرات ناشی از آن – سوختگی ، پیری زودرس و سرطان پوست را کاهش می دهد.

 

تفاوت بین ضد آفتاب های معدنی و آلی چیست؟

اول از همه ، اجازه دهید در مورد اسامی هر نوع ضد آفتاب صحبت کنیم. ضد آفتاب های معدنی را ضد آفتاب معدنی یا فیزیکی نیز می نامند. از طرف دیگر ، ضد آفتاب های آلی را کرم های ضد آفتاب شیمیایی نیز می نامند که در واقع نادرست است زیرا هر نوع مواد آرایشی یک ماده شیمیایی است (همانطور که به شیمی به عنوان یک علم مربوط می شود). ضد آفتابهای معدنی آنهایی هستند که فقط به عنوان مواد ضد آفتاب حاوی اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم هستند. ضد آفتاب های آلی تمام مواد ضد آفتاب باقیمانده هستند ، زیرا همه آنها حاوی کربن هستند (تفاوت بین مولکول های آلی و غیر آلی دقیقاً همین است ، به این معنی که آلی حاوی کربن در ساختار است). حتی اگر قبلاً تصور می کردیم کرم های ضد آفتاب معدنی باعث تابش اشعه می شوند و کرم های ضد آفتاب آلی آنها را جذب می کنند ، این دقیقاً درست نیست. یافته های جدید کشف کرده اند که ضد آفتاب های معدنی نیز تابش را جذب می کنند و آن را به گرما تبدیل می کنند. بنابراین این بدان معنی است که هر دو ضد آفتاب معدنی و آلی هم تابش را منحرف می کنند و هم جذب می کنند.

 

همانطور که گفته شد ، کرم های ضد آفتاب معدنی هنوز هم خیلی بیشتر از مواد آلی منحرف می شوند و باعث ایجاد چیزی می شوند که به عنوان گچ سفید شناخته می شود. این مسئله در مورد کرم های ضد آفتاب است که به ویژه در پوست تیره مشکل ساز است ، زیرا بسیار بیشتر قابل توجه است. اساساً ، با توجه به اینکه کرم های ضد آفتاب معدنی از ترکیبات سفید ساخته شده اند که نور زیادی را منحرف می کنند ، در نهایت شما بر روی پوست خود سفید یا مایل به خاکستری ایجاد می کنید. با استفاده از نسخه های میکرو یا نانو مواد ضد آفتاب معدنی می توان از این امر در ضد آفتاب های معدنی جلوگیری کرد ، با این وجود یافتن مواردی که در واقع مثر هستند بسیار دشوار است.

 

امن ترین گزینه ضد آفتاب چیست؟

مطمئن ترین گزینه استفاده از ضد آفتاب است. اجازه ندهید ترسناک ها شما را گمراه کنند و فکر کنند فقط فیلترهای معدنی بی خطر هستند. یکی از اطلاعات غلط رایج این است که ضد آفتاب های معدنی به دلیل طبیعی بودن بهتر هستند. اولاً ، طبیعی به معنای ایمن نیست ، زیرا بدن شما قادر به تشخیص طبیعی بودن یا نبودن چیزی نیست. بدن فقط به مولکول ها اهمیت می دهد و آنهایی که اطلاعات “ساخت” ندارند. علاوه بر این ، طبیعت خود برخی از قوی ترین سم ها را ایجاد می کند ، بنابراین به خاطر داشته باشید که طبیعی به معنای ایمن تر نیست. ثانیا ، ضد آفتاب های معدنی طبیعی نیستند. آنها با شروع یک ماده طبیعی شروع می شوند ، اما سپس صنعت آن را به شدت پردازش می کند تا آلودگی هایی که به پوست آسیب می رساند را از بین ببرد. در واقع ، هیچ ضد آفتاب طبیعی وجود ندارد.

 

حتی اگر در دهه 90 برخی از ضد آفتاب های آلی برای عدم تحمل پوست استفاده می شدند ، اینها دیگر در اروپا استفاده نمی شوند. فیلترهای ارگانیک موجود در حال حاضر بسیار بهتر هستند. آنها نه تنها نسبت به پوست های حساس ملایم ترند ، بلکه از طیف گسترده تابش محافظت می کنند. البته برخی از افراد نیز خواهند بود که جز معدنچی تحمل نمی کنند

چه نوع بافتی را باید در ضد آفتاب جستجو کنم؟

ما معمولاً توصیه می کنیم که سراغ کرم یا کرم امولسیون / لوسیون / ژل بروید. معمولاً افرادی که پوست چرب دارند ترجیح می دهند نسخه های سبک تری مانند امولسیون های بدون روغن یا ژل را ترجیح دهند. اگر پوست خشکی دارید ، فرمول های سنگین تری مانند کرم ها را ترجیح می دهید ، که پوست شما را برای مدت طولانی تری تغذیه می کنند. حتی می توانید از ضد آفتاب های ضد آفتاب برای پوست چرب ما دیدن کنید تا اگر از پوست چرب رنج می برید یکی از بهترین ها را پیدا کنید.

 

حتی اگر کرم های ضد آفتاب پودری جذاب به نظر برسند ، اما تا زمانی که شبیه ماری آنتوانت نشوید ، هرگز از محافظت کامل برخوردار نخواهید شد. علاوه بر این ، ضد آفتاب های اسپری بسیار عالی هستند اما آنها را برای استفاده مجدد ضد آفتاب در طول روز ذخیره می کنید.

 

در ضد آفتاب از چه چیزهایی باید خودداری کنم؟

نحوه انتخاب ضد آفتاب معمولاً با مشکلاتی مواجه است که باید از آن اجتناب کرد. به جز مواردی که آلرژی شناخته باشید ، هیچ ماده ای وجود ندارد که باید آن را ممنوع کنید. اگر پوست حساس خاصی دارید ، به شما توصیه می کنیم به دنبال گزینه های بدون عطر باشید ، اما کسانی که دارای رایحه هستند هنوز هم می توانند با حساسیت پوست سازگار باشند. در مورد فیلترهای ضد آفتاب ، فیلترهایی که در اتحادیه اروپا استفاده می شوند آخرین نسل هستند و تا آنجا که دانش علم دارد ، بی خطر هستند. تمام موادی که به عنوان آسیب رسان به انسان شناخته می شوند از فرمول ها حذف می شوند ، بنابراین نیازی نیست که در لیست های INCI جستجو کنید و فرمول “ایمن” را جستجو کنید. همه مواردی که ما در وب سایت خود حمل می کنیم با قوانین موجود سازگار هستند که شواهد علمی را در نظر می گیرند.

 

فقط بخاطر داشته باشید که اگر می دانید با ماده خاصی سازگار نیستید ، شاید سعی کنید از آن اجتناب کنید. با این حال ، اگر این آلرژی نباشد ، اما درجه خاصی از عدم تحمل باشد ، این فرمول می تواند از بروز آن جلوگیری کند. به خاطر داشته باشید که از هر آنچه به آن حساسیت دارید اجتناب کنید ، اما بدانید که سایر مواد ممکن است در یک فرمول خاص پوست شما را مختل کنند ، اما در فرمول دیگر ممکن است خوب باشد. فرمول ملکه است.

 

استفاده-ضد آفتاب-اندازه گیری

 

چه مقدار ضد آفتاب باید استفاده کنم و چه زمانی باید دوباره آن را اعمال کنم؟

اگر در اینجا تمام دانش را می خواهیم ، باید از 2 میلی گرم در سانتی متر مربع استفاده کنید. به این ترتیب ضد آفتاب ها آزمایش می شوند و تنها راهی است که می توانید SPF موجود روی بطری را بدست آورید. با این حال ، این در واقع در مورد مبلغی که باید استفاده کنید ، به چه معناست؟ این همیشه به ناحیه در معرض صورت ، گوش ، گردن و نیم تنه شما بستگی دارد. اما با توجه به صورت ، گردن و نیم تنه متوسط ​​، باید حدود نیم قاشق چای خوری باشد. باز هم ، اگر می دانید که صورت بزرگی دارید ، یا پیشانی شما بیشتر کشیده می شود ، یا از موهای کوتاه استفاده می کنید ، به خاطر داشته باشید که همه موارد ضد آفتاب را بپوشانید. هرگز ، هرگز گوش ها را فراموش نکنید.

 

در مورد درخواست مجدد ، اینجاست که باید دوباره درخواست دهید:

 

پس از شنا کردن یا تعریق شدید

درست بعد از خشک کردن حوله پوست.

پس از 2 ساعت در معرض آفتاب شدید.

بعد از نیم روز از قرار گرفتن در معرض نور خورشید.

آیا می توانم مرطوب کننده خود را با ضد آفتاب جایگزین کنم؟

این به پوست شما بستگی دارد ، اما اگر ضد آفتاب خود را هوشمندانه و با توجه به نیاز خود انتخاب کنید ، مطمئناً می توانید.

 

من ____ دارم ، چه چیزی را باید انتخاب کنم؟

من ملاسما دارم

همیشه بالاترین سطح محافظت موجود را انتخاب کنید و سعی کنید از آفتاب دور باشید. حتی اگر قبلاً افراد پیشنهاد استفاده از ضد آفتاب های معدنی را داده بودند ، اما دیگر چنین نیست. با توجه به اینکه دانشمندان کشف کردند ضد آفتاب های معدنی نیز اشعه را جذب می کنند و آن را به گرما تبدیل می کنند ، دیگر اهمیتی ندارد. آنچه مهم است ، دستیابی به گسترده ترین محافظت ممکن است و شما می توانید این کار را با استفاده از فیلترهای بیشتر انجام دهید. اگر در یافتن یک ماده ضد آفتاب مشکل دارید ، به شما پیشنهاد می کنیم از انتخاب کرم ضد آفتاب برای لکه های تیره استفاده کنید.

 

من باردارم

فقط موردی را انتخاب نکنید که برای رنگ آمیزی پوست بیان شود. به غیر از این ، شما آزاد هستید که از هر چیزی که بیشتر دوست دارید استفاده کنید. باز هم ، قسمت مهم در اینجا پوشیدن چیزی است که از آن راحت هستید. با توجه به اینکه بارداری تمایل به افزایش خطر لکه های تیره دارد ، پیشگیری از این موارد مهم است.

 

من روزاسه دارم

موردی را انتخاب کنید که رایحه و فاقد الکل باشد ، زیرا این موارد باعث التهابات روزاسه در افراد مبتلا به این بیماری می شوند.

 

من یک نوزاد دارم ، کدام یک را برای او انتخاب کنم؟

تا سه سالگی ، متخصصان پوست توصیه می کنند مواد معدنی را انتخاب کنید. در واقع می توانید در محصولات ضد آفتاب نوزادان ما بگردید تا بهترین مورد را برای خود پیدا کنید.

 

نحوه انتخاب ضد آفتاب همیشه آسان نیست. با این حال ، ما معتقدیم این نکات به شما در توانمند سازی کمک می کند. در صورت تمایل ، از محصولات ضد آفتاب صورت موجود در فروشگاه ما دیدن کنید.

 

کرم ضد آفتاب—–ok

 

کرم ضد افتاب—ok

 

بهترین کرم ضد افتاب—ok

 

بهترین ضد افتاب——ok

 

 کرم ضد آفتاب لانسون—–ok

 

کرم ضد آفتاب سان سیف

 

کرم ضد آفتاب خارجی

 

کرم ضد آفتاب به انگلیسی

 

کرم ضد آفتاب LABIOTTE

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

 

کرم ضد آفتاب jorjie

 

کرم ضد آفتاب لافارر

 

کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی

 

کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۲

 

کرم ضد آفتاب لانسون شماره 1

 

کرم ضد آفتاب لانسون خوبه

 

کرم ضد آفتاب لانسون برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب لانسون شماره ۳

 

کرم ضد آفتاب لانسون بژ روشن قیمت

 

کرم ضد آفتاب لانسون فاقد چربی نی نی سایت

 

کرم ضد آفتاب سان سیف خوبه

 

کرم ضد آفتاب سان سیف بژ روشن

 

کرم ضد آفتاب سان سیف برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب سان سیف مردانه

 

مواد تشکیل دهنده کرم ضد آفتاب سان سیف

 

کرم ضد آفتاب سان سیف ضد چروک

 

قیمت ضد آفتاب سان سیف فاقد چربی

 

کرم ضد آفتاب سان سیف نی نی سایت

 

بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

 

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک

 

کرم ضد آفتاب LABIOTTE

 

کرم ضد آفتاب خارجی

 

کرم ضد آفتاب بیزانس

 

کرم ضد آفتاب سان سیف

 

کرم ضد آفتاب jorjie

 

بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب بیودرما

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا نی نی سایت

 

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک

 

بهترین مارک ضد آفتاب برای پوست حساس

 

کرم ضد آفتاب سان سنس

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

 

ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه

 

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی

 

بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

 

کرم ضد آفتاب ژرژیه

 

کرم ضد آفتاب ژرژیه دیجی کالا

 

کرم ضد آفتاب ژرژیه نی نی سایت

 

انواع کرم ضد آفتاب الارو

 

کرم ضد آفتاب ببک

 

Jorjie کرم

 

بهترین کرم ضد آفتاب

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

 

کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا

 

بهترین کرم ضد آفتاب و ضد چروک خارجی

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

 

بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی

 

بهترین کرم ضد آفتاب نی نی سایت

 

بهترین ضد آفتاب برای پوست چرب با منافذ باز

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

 

بی بی کرم ساین اسکین خوبه

 

بی بی کرم ساین اسکین نی نی سایت

 

بی بی کرم ساین اسکین دیجی کالا

 

قیمت بی بی کرم دیجی کالا

 

کرم ضد لک ساین بیوتی

 

محصولات ساین اسکین

 

بی بی کرم ps قیمت

 

بی بی کرم ps دیجی کالا

 

بی بی کرم ساین اسکین

 

کرم ضد آفتاب الارو

 

کرم ضد آفتاب سینره

 

ضد افتاب ایرانی چه مارکی خوبه

 

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

 

کرم ضد آفتاب زدن به انگلیسی

 

کرم آبرسان به انگلیسی

 

انگلیسی کرم ضد آفتاب

 

کرم ضد آفتاب sunscreen

 

کرم ضد آفتاب لدورا

 

معنی sunscreen به فارسی

 

خمیر دندان به انگلیسی

 

جمله با sunscreen