کامپوزیت دندان: بهترین راه حل برای رفع مشکلات جزیی دندان در یک جلسه

در ادامه لازم است کامپوزیت سمباده بخورد تا به فرم دندان واقعی شبیه شود و ناهمواری بر روی آن باقی نماند. بهمنظور برقراری این پیوند محکم، از یک پلاستیک مایع استفاده میشود که کاتالیستهای آن در اثر قرار گرفتن در مقابل نور لیزر فعالشده و بعد از 10 تا 20 ثانیه سفت میشوند.

این امر هیچ دردی برای بیمار ایجاد نمیکند و بهمنظور جلوگیری از آسیب اسید به چشم در هنگام پاشیدن محتویات سرنگ بر روی دندان، عینکی مخصوص بر روی چشم بیمار قرار میگیرد. با این کار میتوانید نوشیدنی را مستقیماً به عقب دهانتان برده و از تماس آن با دندانهای جلوییتان خودداری کنید و از لکه زدن دندانهای آن قسمت که بیشتر از جاهای دیگر مشخص و قابل رؤیت میباشد جلوگیری به عمل آورید. برای این کار باید اقدام به ارتودنسی نمائید.

ارتودنسی برای از بین بردن ناهنجاری های فک و دندان ها به کار می رود، ولی کامپوزیت به اصلاح زیبایی ظاهری دندان ها کمک می کند. دلیل دوم هم اثر مخرب مواد بهکاربرده در بلیچینگ بر کامپوزیت دندان است. از نانو تکنولوژی برای مراقبت های بهداشتی و درمانی دهان و دندان، مثل مواد بی حس کننده و کامپوزیت دندان شیراز نی نی سایت … با مشورت دندانپزشک می توانید برای شستشوی دهان و دندان های خود از دهانشویه ضد پلاک میکروبی استفاده کنید.

اما روکش دندان به صورت یک کلاهک روی کل دندان قرار میگیرد و جهت تهیه ی فضای کافی برای این کلاهک، باید دور تا دور تاج دندان به اندازه ی یک و نیم تا دو میلیمتر بسته به نوع روکش دندان مورد استفاده تراش داده شود و این میزان تراش و نوع پوشاندن دندان فرق لمینت دندان با روکش دندان است. 30-40 درصد ترکیبات این کاندیشنر از اسید فسفریک تشکیلشده است و با 15 ثانیه باقی ماندن بر روی دندان، بهطور کامل سطح مینا را شستشو میدهد.

مقاله جدید
مطالعه UBC نشان می دهد مدل لرزه ای ملی لرزش در ساختمان ها را از زمین لرزه 9.0 ریالی دست کم می گیرد