پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170


پاکت جارو برقی جزء اقلام اصلی آن محسوب می‌شود که بر روی قدرت مکش و عملکرد دستگاه اثر گذاری مستقیمی دارد. کلیدی نگاهی گذرا به بازار پاکت جارو برقی متوجه می‌شویم که امروزه صدها مدل گوناگون (از حیث جنس، برند، عملکرد و …) از این کیسه‌ها طراحی و روانه‌ی بازار شده‌اند که از ابعاد گوناگون (کوچکترین سایز موجود در بازار ۵ سانتی متر و بزرگ‌ترین سایز موجود در بازار ۱۲۵ سانتی متر است.) و همینطور اشکال متفاوتی (نظیر یک لایه، دو لایه، سه لایه و …) برخوردار هستند؛ براین اساس همواره بایستی مراقب بود که پاکت متناسب اهمیت جارو برقی خویش را انتخاب کرده و از سوی دیگر، کیسه‌ی انتخابی باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا اساسی اعتنا به قیمت آن‌ها، بتوان برای مدت زمانه طولانی‌ای از پاکت جاروبرقی خریداری شده استفاده کرد.اگر میخواهید برای خرید کردن پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170 دارای اطمینان مبادرت نمایید به شما سفارش می کنیم از فروشگاه اینترنتی توتک این فرآورده را تنظیم کنید.تا انتهای این مقاله یار ما باشید تا نکات مهمی را برای خرید کردن کیسه جاروبرقی فیلیپس 9170 بیان کنیم:

خرید کیسه جاروبرقی فیلیپس 9170

پاکت جاروبرقی های توتک مدلی مطلوب برای جارو برقی‌ فیلیپس 9170 هست که بدلیل کیفیت تولید بالای آن‌ها، شما را توانمند می‌سازند تا به جهت مدت زمان طولانی‌تری (نسبت به سایر محصولات مشابه) از آن‌ها استعمال کنید.برای خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170  می توانید اساسی مراجعه به مغازه اینترنتی توتک یا این که اصلی تماس اهمیت کارشناسان فروش همین وبسایت براحتی مبادرت کنید و همینطور بصورت آنلاین خریداری نمایید.

خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170

خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170

کیسه جاروبرقی فیلیپس اورجینال چه خصوصیت هایی دارد؟

 • پاکت های هپا یک عدد از پاکت های فراوان بهداشتی و ضد میکروب است.
 • مناسب به جهت فضاهای در بسته و محیط های بهداشتی میباشد.
 • پاکت های بهداشتی هپا نسبت به پاکت های کاغذی اساسی 50 % قدمت اکثر و همچنین عملکرد فیلترینگ بهتری می باشد.
 • جنس یک‌سری لایه پاکت از خروج گرد و خاک داخل پاکت به خارج خودداری می کند.
 • پاکت جاروبرقی فیلیپس اهمیت 5 عددی محصولی مصرفی اروپا می باشد.
 • که امکان جاروکشی کاملأ بهداشتی را به جهت شما فراهم می آورد.
 • درون بسته پاکت جاروبرقی فیلیپس اساسی 5 عددی پنج عدد پاکت یکبار مصرف قرار دارد.
 • که این پاکت های بهداشتی پارچه ای نسبت به پاکت های کاغذی اهمیت 50 % قدمت بیشتر
 • و همینطور عملکرد فیلترینگ خوبتر می باشند.
 • جنس 5 لایه پاکت هپا از خروج گرد و خاک باطن پاکت به بیرون دوری می کند.
 • پس از مالامال شدن می قدرت دارای کشیدن درب پاکت آن را کاملأ بست و از خروج گرد و خاک درون پاکت جلوگیری شود.

خرید کیسه جاروبرقی فیلیپس 9170 اورجینال چه اهمیتی دارد؟

هرگز از کالای تقلبی استعمال نکنید که صد رد صد به جاروی شما آسیب خواهد زد.توجه داشته باشید در صورت به کار گیری از پاکت های تقلبی و چینی جاروی شما از گارانتی بیرون خواهد شد.به این دلیل خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170 اصل  از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170

خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170

پاکت جاروبرقی فیلیپس ۹۱۷۰ چه مزایایی دارد؟

 • یکی از مهترین مزایای استعمال از پاکت جاروبرقی یکبار مصرف دوری از ورود ذرات معلق گرد و غبار به درون جاروبرقی میباشد. پاکت های جاروبرقی ۵لایه باعث می شوند ذرات معلق، گرد و غبار و سـایر آلـودگی ها از پاکت جاروبرقی عبـور نکرده و ازگردش همین ذرات كه باعـث تولید بیمـاری و حساسیت های مختلف می گردد در خانه و محـل كار جلوگـیری کند ومحیطـی مناسـب به جهت شـما و فرزندانتان مهیا می کند.
 • مصـرف پاکت جاروبرقی الیافی نسـبت به كاغذی كاهش می یابد. کیسه جاروبرقی سامسونگ الیافی امكان جذب گرد و غبار بیشتری را داشته و در سرانجام تعـداد و همچنین بدلیل عدم تولید مقاومت نا برابر قابلیت و امکان پاره شدن همین پاکت ها درجاروبرقی منتفی
  گردیده و از شکافت آلودگی به باطن جاروبرقی و صدمه به آن پرهیز می نماید.
 • نکته دیگراستفاده از سیستم پیشرفته در لمینت لبه های پاکت جاروبرقی باعث می شود در زمان بكارگیری فشار كمتری به موتور جاروبرقـی وارد گردد و طـول عمـر جاروبرقی افزایش یابد.متأسفانه بدلیل عدم لمینت در تعداد زیادی از پاكتهـای
  کاغذی و مستمر صدمات فراوانی به جاروبرقی ها وارد می گردد.

قیمت جاروبرقی فیلیپس دسته 9170

گرد و غبار موجود بر‌ روی لوازم موجب می‌شود تا از درخشندگی و زیبایی آن کاسته شود. یکی از از مهم‌ترین کالایی که در منزل وجود دارد فرش و قالیچه می باشد که تمیز بودن آن موجب خوبتر دیده شدن نقش و نگارش خواهد شد و در زیبایی خانه موءثر است. به جهت تمیز کردن آسان فرش شما نیاز به یک جاروبرقی باکیفیت دارید تا بتوانید سال های سال از آن استعمال کنید و از عملکرد آن رضایت تام را داشته باشید. کمپانی فیلیپس در راستای به وقوع پیوستن همین نیاز برای کابران، اقدام به ایجاد جاروبرقی فیلیپس FC9170 نموده است. جاروبرقی فیلیپس دسته FC9170 از بهترین جاروبرقی‌های موجود در بازار می باشد که توانسته مهم عملکرد و توان بالای خود پاسخگوی نیاز همه‌ی خانه‌داران عزیز باشد. شرکت فیلیپس همین اطمینان را برای مشتریان خویش فراهم کرده است، تا مهم خرید این جاروبرقی سالهای سال فارغ از عیب و نقص بتوانند از آن برای نظافت خانه خویش استعمال نمایند. از ویژگی‌های بارز جاروبرقی 9170 فیلیپس می‌توان به قدرت موتور 2200 واتی، لوله تلسکوپی و فیلتر هوای HEPA13 اشاره نمود.

مکش جاروبرقی رابطه مستقیم اهمیت اقتدار موتور دارد. هر چقدر اقتدار موتور بالاتر باشد، مکش نیز بیشتر می‌شود تا جاروبرقی بتواند گرد و غبار موجود بر روی فرش و مبل را به‌راحتی جمع‌آوری کند. جاروبرقی 9170 فیلیپس حساس توان موتور 2200 وات بوده که همین توان به جهت یک جاروبرقی فراوان عالی می‌باشد.برای دانایی از بها جاروبرقی فیلیپس گونه 9170 می توانید از مغازه های دارای اقدام به کسب اطلاعات کنید.

خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170

خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170

فیلتر جاروبرقی فیلیپس مدل 9170

برای هر فردی سلامت ماندن موتور دستگاه به جهت مدت طولانی حائز دارای می‌باشد. جاروبرقی فیلیپس دسته 9170 کلیدی فیلتر بهداشتی فی مابین کیسه و موتور می‌باشد تا از ورود گرد و غبار احتمالی که از کیسه بیرون می‌شود و ممکن می باشد وارد موتور شود جلوگیری نماید. که سرانجام آن در جاروبرقی فیلیپس موجب بالا رفتن طول عمر موتور می‌شود.داشتن فیلتر خروجی هوا عالی یکی از امتیاز‌های مثبت به جهت جاروبرقی محسوب می‌شود. جاروبرقی فیلیپس گونه 9170 مجهز به فیلتر HEPA 13 میباشد که این فیلتر در همین جاروبرقی پیشرفته فیلیپس موجب می‌شود تا 99 درصد گرد و غبار، پرز و موی حیوانات خانگی موجود در کیسه از دستگاه بیرون نشود.

کیسه همیشگی جاروبرقی فیلیپس 9170

انواع جاروبرقی‌های امروزی به استدلال بهداشت اکثر و سالم‌تر ماندن موتور دستگاه، از کیسه‌های یکبار مصرف به جهت جاروبرقی به کار گیری می‌کنند. اکثر وقت ها خانم‌های خانه‌دار هنگام بده بستان کیسه جاروبرقی از مشکلات مربوط به تخلیه کردن کیسه گلایه می‌کنند. کیسه جاروبرقی فیلیپس دسته 9170 به گونه‌ای طراحی شده می باشد که مثل کیف دستی می‌باشد تا زمان خروج کیسه بتوانید به‌راحتی هرچه تمام خیس آن را از دستگاه انقطاع کنید. همینطور کیسه جاروبرقی فیلیپس دارای حجم 4 لیتر می‌باشد تا نگران مالامال شدن زود هنگام کیسه نباشید و فارغ از استرس منزل خویش را شست و رفت کنید. از ویژگی دیگر جاروبرقی فیلیپس 2200 وات می توان به به کار گیری کردن از کیسه دائمی اشاره نمود. بدین ترتیب درصورتیکه می‌خواهید در هزینه خود صرفه‌ جویی نمایید می‌توانید از کیسه مستمر برای همین جاروبرقی زیبا و پرقدرت به کار گیری نمایید.