ویرجین موبایل بیش از 12 هزار دلار بابت قبض سلولهای سنگین ارشد انتاریو اصلاح می کند

پیرمرد 80 ساله ای که از نظر بینایی دچار مشکل شده و 13 هزار دلار اسکناس از ویرجین موبایل دریافت کرده است دیگر با این مبلغ کلان درگیر مشکل نیست.

ویلی گوارارد گفت: “من فکر می کنم در حال حاضر آنها می توانند کمی بهتر عمل کنند اما من از این کار راضی هستم.” “آنها بهترین آرزوهای من را نخواهند گرفت ، می دانید منظور من چیست؟”

Guerard و همسرش Yvonne ، که به اعتقاد خودشان اهل فن نیستند ، اوایل این ماه به CBC گفتند که آنها در واقع حتی از اینترنت با تلفن استفاده نمی کنند.

آنها گفتند که درک آنها این است که اگر موجودی حساب آنها در هر ماه به 200 دلار برسد ، خدمات آنها قطع خواهد شد ، بنابراین از دریافت دو صورتحساب تعجب می کنند. تقریباً 5000 و 7000 دلار.

ویرجین موبایل گفت که تا قبل از ابتلا به بیماری همه گیر محدودیت های هزینه ای مانند آنچه در اوایل ماه ژوئیه آغاز شده بود را حذف کرد اما هزینه های اضافی برای افرادی که بیش از این افراد متحمل شده اند همچنان پرداخت می شود.

گوارارد و ایوان گفتند که آنها پس از دریافت قبض کلان با Virgin Mobile تماس گرفته اند اما به آنها گفته شده که باید آن را پرداخت کنند. فقط بعد از سوالات CBC که در اوایل ماه جاری در یک داستان وب منتشر شد ، این شرکت نگاهی دوباره به این صورتحساب عظیم انداخت.

ویرجین موبایل گفت که پس از 800 مگا بایت بیش از حد ، 0.15 دلار برای هر مگابایت که برابر با 150 دلار برای هر گیگابایت است ، دریافت می کند. این شرکت می گوید گوارارد از 104 گیگابایت استفاده کرده است. (جیکوب بارکر / CBC)

حداقل آنها اکنون توجه می کنند ، قبل از آن من نمی توانستم کسی را بدست آورم ، من فقط دور دوم را گرفتم. “

کاهش قابل توجه

در ابتدا ، ویرجین موبایل گفت که Guerard ، که یک کاربر فعال داده بود ، دو بار درخواست کرده بود که مقدار داده موجود در حساب خود را افزایش دهد و با آن موافقت کند ، اما این شرکت از اختلالات بینایی Guerard بی اطلاع بود و این امر به میزان قابل توجهی باعث کاهش میزان موجودی می شود. موجودی در حساب او.

هفته گذشته ، آنها گفتند که مبلغ بدهی وی را به میزان قبض ماهانه خود کاهش داده اند.

در پاسخ کتبی شرکت آمده است: “ما نگاهی دوباره به حساب ویلی انداختیم و نتوانستیم تأیید کنیم که وی اخطار مربوط به حذف سقف هزینه های COVID را دریافت کرده است.”

گوارارد گفت بعد از تماس با آنها ، متوجه شد مبلغی که اکنون بدهکار است 281 دلار است که قصد دارد آن را پرداخت کند اما گفت که فقط وقتی این کار را انجام دهد این کار را می کند.

مقاله جدید
داستان واقعی درباره دستگاه لیزر که کارشناسان نمی‌خواهند شما بدانید