هنرمند تورنتو نقاشی دیواری را به افتخار آرایشگر و موسیقی دان جیمی ویزدوم نقاشی کرد

یک هنرمند از تورنتو برای بزرگداشت یک سلمانی ، نوازنده و رهبر جامعه در جامائیکا کوچک نقاشی دیواری کشیده است.

این نقاشی دیواری توسط آدریان هیلز ، ساخته رونالد “جیمی” اشفورد ویزدوم ، چهره برجسته جامعه کارائیب تورنتو است. Wisdom ، چهره ای آشنا در جامائیکا کوچک ، در 28 نوامبر 2019 در 72 سالگی درگذشت.

هایلز به سی بی سی تورنتو گفت که این نقاشی دیواری در خیابان غربی تورنتو واقع شده است که به نام ویزدوم و در گوشه ای از جایی که ویسدوم آرایشگاه داشت تغییر نام خواهد داد. خیابان لاکسلی ، بین خیابان اگلینتون وست و خیابان هوپول ، در تاریخ 16 نوامبر رسماً به جیمی ویزدوم وی تغییر نام می یابد.

هیلز گفت: “همه او را دوست داشتند.” “او در بسیاری از امور در جامعه قهرمان شد ، تغییرات زیادی که از طرف وی ایجاد شد. او قطعاً شناخته شده است ، به اندازه کافی که ما اکنون می توانیم این نقاشی دیواری او را نقاشی کنیم.”

مشاوره مایک کال ، نماینده بند 8 ، اگلینتون- لارنس ، ساخت این نقاشی دیواری را که طول آن حدود 12 متر و 4.5 متر است سفارش داد. این نقاشی دیواری ، پرتره بزرگی از خرد را به تصویر می کشد و از او در جوانی در جامائیکا و در زمان سلمانی موهایش را به تصویر می کشد.

در 7 اکتبر ، شورای جامعه شمال یورک به اتفاق آرا پیشنهادی از کال برای تغییر نام خیابان را تصویب کرد.

نقاشی دیواری برای تغییر نام خیابان انتهای غربی حرکت را دنبال می کند

شورا در 7 اکتبر در خبری اعلام کرد که تغییر نام یکی از مراحل مهم ایجاد میراث هاب میراث “جامائیکا کوچک” اگلینتون غرب است که در 30 سپتامبر توسط شورای شهر تورنتو تصویب شد.

مقاله جدید
تبلیغات در اینستاگرام نمادین ❤️ تبلیغات گسترده و موثر با هزینه مناسب|مشاوره رایگان

جیمی ویزدم وی در نزدیکی آرایشگاه وی واقع خواهد شد.

“برای تغییر نام این خیابان به” جیمی ویزوم ویز “در کنار جایی که وی بیش از 35 سال در آرایشگاه خود کار می کرد ، راهنمایی می کرد و از او الهام می گرفت ، ما از مردی که تمام زندگی خود را وقف بزرگداشت و احترام به ریشه ها و فرهنگ جامائیکا خود و این بافت در پارچه تورنتو ، “کال گفت.

کال گفت که مراسمی از نظر جسمی برای تغییر نام خیابان به طور رسمی در ساعت 12 ظهر 16 نوامبر برگزار خواهد شد.

کال گفت: “من هر روز با افرادی روبرو می شوم که می گویند موهایشان توسط او کوتاه شده است. اما شما فقط برای کوتاه کردن مو به سراغ او نرفتید. شما وقتی نیاز به مشاوره داشتید رفتید. او به مردم مشاوره می داد.”

تماشا کنید | مصاحبه CBC با آدریان هیلز ، هنرمند تورنتو ، در مورد نقاشی دیواری خود از جیمی ویزدم:

آدریان هیلز ، هنرمند تورنتو نقاشی دیواری از جیمی ویزدوم ، سلمانی ، موسیقی دان و رهبر جامعه را کشیده است. خرد سال گذشته درگذشت. این شهر می گوید: “جیمی ویزدوم یک غول بزرگ در جامعه جامائیکا در تورنتو بود که مردم را دور هم جمع می کرد و به افراد مختلف از اقشار مختلف در دوره های دشوار و چالش برانگیز کمک می کرد. 1:37

خرد نینفا ، یکی از فرزندان وی ، در این انتشار گفت که خانواده از تغییر نام خیابان خوشحال هستند.

Ninfa Wisdom گفت: “خانواده Wisdom از این تصمیم افتخار و خرسندی می كنند. ما از شورای كول به خاطر شناخت و رهبری وی برای احترام به پدرمان كه با عشق به جیمی Wisdom معروف است سپاسگزاریم.”

مقاله جدید
تاریخچه مخفی مواد شیمیایی

شهر می گوید جیمی خردمندی “مردم را دور هم جمع کرد.”

طبق اعلام شهر در دسامبر گذشته در یک اقدام تسلیت ، جیمی ویزدوم یک نوازنده برجسته و رهبر جامعه فعال بود که به جامعه خود بازگشت و از صندلی سلمانی خود در خیابان اگلینتون غرب به تازه واردان به کانادا کمک کرد

این شهر گفت: “جیمی ویزدوم یک غول در جامعه جامائیکا در تورنتو بود که مردم را دور هم جمع می کرد و به افراد مختلف از اقشار مختلف در دوره های دشوار و چالش برانگیز کمک می کرد.”

“او زندگی خود را وقف گوش دادن به مردم و راهنمایی کسانی که او را در مواقع سختی صدا می کردند ، کرد. جیمی ویزدوم یک سازنده واقعی ملیله چند فرهنگی شهر ما بود ، همیشه نسبت به یک خطا مثبت و سخاوتمندانه بود.”

طبق حرکت تسلیت ، ویزدوم بخشی از دوتایی با باب ویلیامز بود که با نوازندگانی چون باب مارلی ، فتس دومینو ، جیمی روفین ، اوتیس ردینگ و سلیمان برک اجرا می کرد. این دو همچنین برای نخست وزیر سابق پیر الیوت ترودو اجرا کردند.

در 17 دسامبر 2019 ، شورای شهر لحظه ای سکوت کرد و خرد را به خاطر آورد.

ویزدوم حدود 50 سال به عنوان آرایشگر كار كرد و در Eglinton West مشاغلی با نام “آرایشگاه ویسدم و سالن زیبایی” با همسر 37 ساله خود مروا ایجاد كرد.

این شهر گفت: “تعداد بی شماری از تازه واردان به کانادا آرایشگاه جیمی را به عنوان خانه خود در خارج از خانه و مکانی برای تقسیم داستان ، مشاوره و مشاوره و پرورش روابط مادام العمر ، برای خدمت به مشتریان نسل دوم و سوم یافتند.”

مقاله جدید
مواد شیمیایی Chronicles

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجربیات سیاه کانادایی ها – از نژادپرستی ضد سیاه پوستان تا موفقیت در جامعه سیاه پوستان – سیاه پوستان بودن در کانادا را ببینید ، یک پروژه CBC کانادایی های سیاه می توانند به آن افتخار کنند. می توانید داستان های بیشتری را اینجا بخوانید.

آرم BBIC 300×167 (CBC)