ناظران مرغ اردک خوش شانس یکی را مشاهده می کنند که به گفته کارشناسان قبلاً هرگز در سال های قبل از میلاد مسیح دیده نشده است

پرندگان جزیره ونکوور برای رسیدن به یک پارک ویکتوریا که تنها شانس دیدن یک اردک تنها است که قبلاً در این گردنه جنگل دیده نشده است.

این یک پوچارد معمولی نامیده می شود و به گفته آن نایتینگل ، کارشناس پرندگان قبل از میلاد ، هیچ مشاهده تاریخی از اردک در بریتیش کلمبیا وجود ندارد و همچنین ممکن است این اولین وحشی باشد که در کل کشور مشاهده شده است.

به گفته نایتینگل ، یک مرغ بزرگ ، با سر قرمز ، پشت نقره ای و یک اسکناس سیاه و سفید با علائم آبی ، بومی اروپا و آسیا است و معمولاً برای زمستان در جنوب این دو قاره مهاجرت می کند.

وی گفت: ممکن است این اردک خاص دارای تنوع ژنتیکی باشد که باعث شده از مسیر خارج شود و در سواحل غربی کانادا قرار گیرد.

نایتینگل گفت: “از آن لذت ببرید ، این شاید تنها باری باشد که یکی از آنها را در بریتیش کلمبیا می بینید.”

اردک ، نر که احتمالاً از مهاجرت زمستانی سنتی خود به جنوب از اروپا و آسیا خارج شده است ، یک درمان نادر برای پرندگان است. (آن نایتینگل)

در حالی که در سال 2008 یک کتانی معمولی در کبک دیده می شد ، نایتینگل گفت هنوز هیچ رکورد رسمی از این مشاهده وجود ندارد زیرا ثابت نشده است که پرنده حیوان خانگی فراری نبوده است.

این یکی ، به گفته وی ، از افراد جلوگیری می کند و هیچ وسیله ردیابی یا برچسب روی آن نیست ، بنابراین به احتمال زیاد یک اردک وحشی است.

اولین بار توسط جودی ولز ، ناظر پرشور محلی ، در مخزن Summit Park شهر مورد توجه قرار گرفت و نایتینگل گفت از آن زمان ، این مکان به نقطه داغی برای پرندگان تبدیل شده است که امیدوارند یک نگاه اجمالی و عکس بگیرند.

با این حال ، او نگران این است که افرادی نتوانند اقدامات احتیاطی COVID-19 را برای این تجربه نادیده بگیرند.

نایتینگیل گفت: “مطمئناً ، بعضی ها از ونکوور آمدند.”

در حال حاضر ، مقامات بهداشتی از مردم می خواهند سفرهای غیر ضروری در مناطق بهداشتی و درمانی ساحلی ونکوور و فریزر را محدود و محدود کنند.

برای شنیدن آن نایتینگیل ، بچه گربه و داوطلب در رصدخانه پرندگان راکی ​​پوینت ، با CBC صحبت کنید در جزیره میزبان Gregor Craigie در مورد pochard مشترک ، روی پیوند صوتی زیر ضربه بزنید:

در جزیره7:15هشدار پرنده نادر – ما در مورد اولین لکه بینی اردک اوراسیا در کانادا صحبت خواهیم کرد

گریگور کریگی با مرغ محلی آن نایتینگل در مورد Pochard معمولی ، اردکی از آسیا و اروپا که اکنون به طور مرتب در پارک ویکتوریا دیده می شود ، صحبت کرد. 7:15

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>