مشخصات ، قیمت و خرید سرور Hp Dl120 G9

اگر شما به طور ناگهانی با این مشکل مواجه شوید مطمئنا احساس میکنید که هیچ راه حلی برای ریکاوری سرور اچ پی وجود ندارد در حالی که مهندسان بازیابی اطلاعات ایران هارد میتوانند به شما کمک کنند تا فرآیند بازیابی اطلاعات سرور را با موفقیت پشت سر بگذارید. این مسئله واقعا یک مشکل ناامید کننده است مخصوصا اگر اولین باری باشد که با از دست رفتن اطلاعات سرور HP مواجه میشوید. شما برای خرید هارد سرور باید با توجه به نیاز و هزینه خود خرید کنید، همچنین شما می توانید به جای خرید یک هارد با ظرفیت بالا، دو هارد با ظرفیت پایین یا متوسط خریداری کنید. این هارد سرور دارای 300GB فضای ذخیره سازی اطلاعات است، که برای حجم متوسط داده ها و استفاده های سازمانی از سرور مناسب سرور مجازی هارد بالا میباشد. در صورتیکه نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتری دارید میتوانید از انواع دیگر هارد سرور های HP (مانند هارد سرور HP 600GB 15K) که در شبکه گستران موجود هستند استفاده کنید. به طور کل انواع مختلف هارد از لحاظ نوع ارتباط، فضای ذخیره سازی و سایز به دسته های مختلفی تقسیم میشوند.

مثلا HP مالزی وب سایت مستقلی دارد که قطعات بسیاری از این گروه از مجموعه HP نیز که در این کشور تولید می شوند در بازار های آسیایی و خاور میانه به فروش می رسند این در حالی است که دیتا بانک سایت انگلیسی شرکت از سریال ها بی اطلاع است و در تشخیص قطعات اصلی سرور به شما کمکی نخواهد کرد. بر روی یک سرور HP ML ویندوز سرور 2008 نصب شده بود و در حدود 5-6 سال بود که کار می کرد. این امنیت و کارایی ذکر شده را می توان اپلیکیشنهای mission-critical و I/O-intensive استفاده کرد. اچپیای هارد درایوها برای هر حجم کاری، کارایی را به همراه یکپارچگی داده و امنیت فراهم میکنند و کمترین هزینه را به ازای هر گیگابایت دارند. اینگونه هارد ها در نهایت کیفیت، کارایی می باشند و با استاندارهای بالا و مدیریت کامل تهیه می گردند. تمامی منابع موجود در سرورهای مجازی مختص VPS یا VDS ارائه شده میباشد و شما میتوانید از تمام منابع آن بصورت کامل استفاده کنید. یک واحد IT کامل ، علاوه بر تامین قدرت و سرعت پردازشی مناسب ، به تهیه پشتیبان از فایل های لاگ و برنامه های اصلی نیز می پردازد . گیمرها احتمالا نام برنامه Discord را شندیدهاند.

مقاله جدید
پیش‌بینی شکوفایی جلبکی با اندازه متوسط ​​برای دریاچه ایری غربی در تابستان امسال پیش‌بینی می‌کند.

سرعت این هارد سرور 15K یا 15000 دور در دقیقه است که میتواند حجم بسیار بالایی از اطلاعات را با سرعت بالا بر روی دیسک خود ذخیره و بازیابی کند. این هوای موجود در HDDها میتواند صدمات ناشی از لرزش صفحات هارد را کاهش دهد. یک هارد دیسک اینترنال با استفاده از دو روش میتواند به کامپیوتر وصل شود. علاوه بر اینکه تولید این قطعات بسیار پیشرفته است و مسلما کارگاه های سازنده این قطعات قلابی از توان علمی و اجرایی بالایی برخوردار هستند اما باز هم سعی نمی کنند تا خود را به عنوان یک برند مطرح کنند و همواره به دنبال راه ساده تری برای روش هستند و متاسفانه گروه های تجاری بسیاری نیز به دلیل سود بیشتر از این قطعات خریداری می کنند. اما علیرغم مزایای بسیار SSDها، همیشه هم راهکار مناسبی نیستند و این بستگی به کاربردی دارد که از هارد سرور اچ پی 600gb 6g sas 15k SSD انتظار دارید. از آنجایی که هارد سرور نیازمند کار پیوسته است لذا این نوع از انواع هارد بسیار مناسب است.

شرکت Hp از هارد دیسک هایی با کیفیت بسیار بالا استفاده می کنند که این هارد دیسک ها توسط شرکتهای سازنده با مشخصات ویژه ایی تهیه می شوند بگونه ایی که دارای Firmware خاص خود hp بوده و با software های اچ پی کاملاً منطبق می باشد. این هاردها مدتهای طولانی تحت آزمایش بوده و تمامی مراحل (QC) وکنترل کیفیت را با موفقیت گذرانده و آماده استفاده روی محصولات hp و سرورها می باشند. تمامی کانفیگ های اولیه VPS ها در فراسو بصورت رایگان انجام میگیرد و در بسیاری از پلن ها نیز لایسنس کنترل پنل دایرکت ادمین کاملا رایگان با نصب اولیه ارائه میگردد. در نتیجه این هارد برای تمامی سرور های hp G6 G7 G8 G9 G10 قابل استفاده است. برای تشخیص قطعات اصلی سرور راه هایی وجود دارد که البته همه آنها نیز ۱۰۰ عملی نیستند و می توان تنها به آنها اشاراتی کرد، یکی از این راه ها استفاده از وب سایت تولید کننده است، البته همین جا این ایده را در ذهنتان نگه دارید زیرا شرکت های بزرگی همچون HP تولید کنندگان بسیاری در سراسر دنیا دارند و گاهی ممکن است یک قطعه خاص را تنها بتوانید در وب سایت محلی شرکت جستجو کنید و وب سایت مادر از صحت سریال این دستگاه داده ای در دیتابانک خود نداشته باشد حتی اگر این قطعه را از خود نماینده مستقیم HP خریداری کرده باشید.

مقاله جدید
کاشت مو و درد کمتر