مایکل بی. جردن جنسی ترین مرد زنده برای سال 2020 شناخته شد

مجله People ، مایکل بی جوردن ، بازیگر سینما ، به عنوان جنسترین مرد زنده سال 2020 تاجگذاری کرد.

اردن ، مشهور به بازی های تحسین برانگیز در ایستگاه فروتویل، عقیده و پلنگ سیاه، به عنوان برنده امسال سه شنبه شب در ABC مشخص شد جیمی کیمل زنده!

این بازیگر در برنامه گفتگوی اواخر شب با لباس زرد و لباس خطر برای زیستی ظاهر شد. وی پس از برداشتن کلاه ایمنی هویت خود را فاش کرد. وی گفت که در هنگام تماس با تبلیغات خود ، هنگام رانندگی با یکی از دوستانش ، در مورد افتخار آگاهی یافت.

جردن روز جمعه در یک شماره به مجله گفت: این افتخار یک “احساس جالب” است.

“می دانید ، همه همیشه این شوخی را می کردند ، مانند:” مایک ، این همان چیزی است که شما احتمالاً نخواهید گرفت “… اما این یک باشگاه خوب برای عضویت در آن است.”

جوردن ، که دومین بار در کنار همبازی های خود از Black Panther دیده می شود ، گفت که زنان خانواده اش “قطعاً به این یکی افتخار می کنند.” (سارا موریس / گتی ایماژ)

از دیگر افتخارات اخیر وی می توان به جان لجند ، دواین جانسون ، کریس همسورث ، ادریس البا ، آدام لوین ، چانینگ تاتوم و دیوید بکهام اشاره کرد.

جردن 33 ساله گفت که زنان خانواده او “قطعاً به این یکی افتخار می کنند.”

وی اعتبار خانواده خود را به خاطر حمایت از وی در طول سالها به حساب می آورد.

جوردن گفت: “وقتی مادربزرگ من زنده بود ، این چیزی بود كه او جمع كرده بود ، و سپس مادر من به طور طبیعی آن را زیاد می خواند و عمه های من نیز.”

“این یکی از آنها است که قطعاً قرار است جایگاه ویژه ای برای آن داشته باشند.”

افزایش مداوم اردن از طریق نمایش های قدرتمند در تلویزیون در سال 2002 صورت گرفته است سیم و چراغ های شب جمعه. او در فیلم تیراندازی پلیس به قربانی اسکار گرانت در سال نشان داد ایستگاه فروتویل، بوکسور آدونیس کرید در راکی دنباله ها عقیده و Creed II ، همراه با کار ستاره ای او به عنوان اریک کیلمونگر در رکوردشکنی پلنگ سیاه.

فراتر از سکسی: مبارزه برای تغییر در پشت صحنه

جوردن در کنار تلاش های بازیگری خود ، در پشت صحنه هالیوود پیروز تغییر شده است. وی شرکت تولیدی خود را با نام Outlier Society Productions تأسیس کرد که اولین کسی بود که سوار ورود را پذیرفت و تعهد جستجوی بازیگران و خدمه متنوع را پذیرفت.

اردن همچنین در جنبش Black Lives Matter فعال بوده و در مورد ثبت نام زود هنگام رأی دادن برای انتخابات امسال ابراز علاقه کرده است.

وی به مردم گفت: “من فکر می کنم برای همه چیز یک زمان و مکان وجود دارد.” “من لحظاتم را انتخاب کرده ام تا بیشترین تأثیر را داشته باشم. همه ما می توانیم – کوچک یا بزرگ – برای کمک به ایجاد تغییری که می خواهیم ببینیم اقدام کنیم.”

در عرض 10 سال ، جردن امیدوار است بیش از به عهده گرفتن نقش های بازیگری کارگردانی و تولید کند.

این بازیگر که در نقش سابق نیروی دریایی نیروی دریایی که تبدیل به CIA شده در تام کلنسی بازی خواهد کرد ، گفت: “فقط در حال رشد هستم ، تکامل بعدی من هرچه باشد.” بدون پشیمانی

“امیدوارم که تا آن زمان یک خانواده ، من آن را در جهان پرتاب کنم. من می خواهم فقط در نقشی که بازی می کنم در همه دنیا تأثیر بگذارم.”

مقاله جدید
2022). Online Corrected Version: (2022-) "Chemical Substance"