لیل وین به جرم فدرال اسلحه در فلوریدا متهم شد

رپ لیل وین روز سه شنبه به جرم داشتن اسلحه گرم توسط یک متهم محکوم شد ، این یک جرم فدرال است که مجازات بالقوه تا 10 سال زندان را در پی دارد.

در اسناد و مدارک ثبت شده در دادگاه فدرال میامی آمده است که رپر که نام کامل وی دواین مایکل کارتر جونیور است ، در 23 دسامبر 2019 اسلحه و مهمات داشت ، علیرغم اینکه می دانست جنایت قبلی را در کارنامه خود دارد.

مقامات گفتند که رپ 38 ساله پس از جستجوی چمدان های خود هنگام ورود به میامی با هواپیمای شخصی ، به داشتن اسلحه با روکش طلا اعتراف کرد. یک حکم جستجو ، که اولین بار در آن زمان توسط میامی هرالد گزارش شد ، گفت که کارتر به بازرسان گفت اسلحه هدیه روز پدر بود.

هوارد سربنیک ، وكیل كارتر ، در یك نامه الكترونیكی گفت كه س questionsالات قانونی درباره اینكه آیا صرف داشتن اسلحه توسط بزهكاری كه خطرناك تشخیص داده نشده است ، تعریف جرم است یا خیر.

سربنیک گفت: “کارتر به داشتن یک قبضه اسلحه با روکش طلا در چمدان هایش در یک هواپیمای شخصی متهم شده است. “هیچ ادعایی مبنی بر خطرناک بودن وی وجود ندارد.”

رپ ، لیل وین ، درست ، بیش از 120 میلیون رکورد فروخته است و در میان چندین جایزه موسیقی دیگر موفق به کسب 5 گرمی شده است. (مت سایلس / آسوشیتدپرس)

تاریخ دادگاه اولیه در مورد اتهام سلاح در تاریخ 11 دسامبر در دادگاه فدرال میامی تعیین شده است.

این اتهامات ناشی از محکومیت اسلحه به کارتر بیش از یک دهه پیش در نیویورک بود که به دلیل آن به هشت ماه زندان محکوم شد. طبق قوانین فدرال ایالات متحده ، زندانیان متهمان از داشتن اسلحه گرم منع شده اند.

کارتر به عنوان لیل وین بیش از 120 میلیون رکورد فروخته ، پنج جایزه گرمی و چندین جایزه موسیقی دیگر به دست آورده است. او صاحب خانه ای در ساحل میامی است و مدیر عامل شرکت ضبط موسیقی خود ، Young Money Entertainment است.

مقاله جدید
شیر برقی چیست ؟