لیفت شقیقه|هزینه لیفت شقیقه

درکل، زیاد نگران عوارض جانبی این جراحی نباشید، زیرا همانطور که گفته شد لیفت شقیقه عملی با حداقل تهاجم است و همچنین عوارض جانبی این عمل نادر است. اگرچه این یک روش با حداقل تهاجم است، اما جراحی لیفت شقیقه برای همه افراد مناسب نیست. اگرچه در هر روش مدت زمان عمل متفاوت است،اما معمولا از زمان تزریق بیهوشی تا زمان آخرین بخیه حدودا یک ساعت زمان می برد. اگرچه بسیاری از مردم معتقدند لیفت شقیقه همان لیفت ابرو است ، اما باید اشاره داشت که تفاوت های آشکاری بین این دو جراحی وجود دارد. تا اینجای این مقاله میتوان گفت تا حد زیادی با لیفت شقیقه آشنا شده اید ولی برای کاملتر شدن اطلاعات باید بدانید که لیفت شقیقه نیز مانند هر عمل دیگری به مراقبت های پس از عمل نیازمند است زیرا گاها عدم رعایت نکات پس از عمل نارضایتی هایی را در پی خواهد داشت.پس مراقبت های پس از عمل لیفت شقیقه در کاهش زمان بهبودی و کم شدن عوارض ناشی از لیفت شقیقه بسیار موثر خواهد بود .

از نظر بسیاری از افراد، عمل جراحی لیفت شقیقه عملی ساده و ظریف بوده که بدون دیده شدن آثار جراحی نتیجه ای زیبا به همراه دارد و از طرفی زمان ریکاوری آن کوتاه است. این عمل حدود ۱ تا ۲ ساعت زمان نیاز دارد. روی بالشت و ملحفه را نیز مرتب بشویید تا در محل بخیه عفونت ایجاد نشود.

عوارض بعد از عمل در افراد مختلف متفاوت است. 2- چه کسی کاندیدای ایده آل برای این روش است؟ افرادی که قبلاً دیگر روش های جزئی زیبایی را انجام داده اند نیز ممکن است کاندیدای خوبی برای انجام لیفت شقیقه تخفیفان این عمل باشند. بعد از عمل لیفت شقیقه ممکن است مقدار کمی تورم و کبودی ایجاد شود.

مقاله جدید
بازنگری استرالیا ، هر بار یک شیطان

جهت کاهش تورم و کبودی ها بهتر است هنگام استراحت کردن یا خوابیدن با قرار دادن یک بالش اضافی درزیر شانه های خود سر شما با یک زاویه 20 تا 30 درجه بالاتر از سطح بدن شما باشد. بنابراین افرادی که می خواهند دم ابروی خود را بالاتر بکشند و افرادی که به طور ارثی دچار افتادگی پوست شقیقه و گوشه های ابروی خود هستند گزینه مناسبی برای این عمل می باشند. لیفت شقیقه با نخ برای کسانی که افتادگی زیادی دارند و خواهان تغییرات زیاد هستند گزینه مناسبی نیست.