قیمت یک گرگ NWT که باعث کشته شدن 54 حیوان شد 630،000 دلار هزینه داشت

دولت NWT بیش از یک چهارم میلیون دلار برای شلیک 36 گرگ از هلی کوپتر در بهار سال 2020 هزینه کرد.

این اعداد در پاسخ به س fromال Frame Lake MLA کوین اوریلی در طی جلسات توجیهی فنی درباره مدیریت کاریبو در 28 اکتبر بود.

وزیر شین تامپسون و مقامات اداره محیط زیست و منابع طبیعی ، کمیته دائمی توسعه اقتصادی و محیط زیست را در مورد برنامه پیشنهادی چهار ساله مدیریت گرگ و کارائبو که اکنون در هیئت منابع تجدیدپذیر Wek’èezhìı در حال بررسی است ، ارائه دادند. این برنامه به طور مشترک توسط دولت های NWT و Tłı̨chǫ پیشنهاد شده است.

یک برنامه آزمایشی در بهار سال 2020 باعث کشته شدن 54 گرگ شد که از گله های در حال انقراض باتیورست و بلونوز شرقی تغذیه می کنند.

هجده گرگ توسط مزارع زمینی برداشت شد – بسیار کمتر از حد انتظار. بررسی هوایی و تیراندازی در مارس و آوریل منجر به کشته شدن 36 نفر دیگر شد.

در کل ، هزینه این برنامه 631،500 دلار بود ، از جمله:

  • 245،450 دلار برای تحقیق ، نظارت و برنامه ریزی برنامه.
  • 58،400 دلار برای مشوق های برداشت زمینی.
  • 327،650 دلار برای حذف هوایی.

در ایمیلی از سخنگوی ENR ، جوزلین اوسنبروگ ، اشاره شده است که هزینه های اجرای آزمایشی بیشتر از پیش بینی شده برای سال های آینده است ، زیرا این امر نیاز به تحقیقات اولیه دارد.

Oosenbrug همچنین به چالش های عملیاتی پرهزینه ناشی از COVID-19 اشاره کرد. در مجموع ، 44 درصد از ساعات پرواز برای بررسی های هوایی “صرف پروازهای کشتی به و از منطقه بررسی” شده است زیرا COVID-19 به این معنی است که خدمه نمی توانند در جوامع کوچکتر مستقر شوند.

مقاله جدید
ازدواج اجباری از باور تا واقعیت

این اداره با پشتیبانی اضافی از ماشین های برداشت ، 500000 دلار در سال برای چهار سال آینده پروژه پیش بینی كرده است.

شترهای استرالیایی

در جلسه توجیهی خود ، تامپسون به کمیته دائمی گفت که کارکنان برنامه های مشابه را در آلاسکا ، قبل از میلاد و آلبرتا با دقت بررسی کرده اند و قبل از طراحی برنامه ، سه کارگاه آموزشی با متخصصان گرگ برگزار کرده اند.

Yellowknife North MLA ، Rylund Johnson پرسید آیا راهی بهتر از شلیک هوایی وجود دارد؟

تامپسون پاسخ داد که آنها “هر راه ممکن” را امتحان کرده اند تا تعداد گرگها را از طریق برداشت زمین کاهش دهند. “ما موفق نبودیم.”

برت الکین ، دستیار معاون وزیر در این بخش ، گفت که این کشتار به انسانی ترین شکل ممکن انجام می شود. وی به تحقیق در استرالیا اشاره کرد که نشان داد کیفیت تیراندازها و فنون مورد استفاده از عوامل حیاتی است.

اوزنبروگ گفت که این تحقیقات مربوط به شتر وحشی dromedary بود.

منطقه می گوید ، تحقیق در مورد انسانیت کشتن حیوانات توسط هلی کوپتر از تحقیقات پیرامون پوسته استرالیایی شتر dromedary وحشی صورت گرفته است. (Jjron / Wikimedia Commons /)

طبق برنامه اقدام ملی شتر وحشی دولت استرالیا ، شترها در قرن نوزدهم به استرالیا آورده شدند ، قبل از اینکه وسایل نقلیه به طور گسترده در دسترس باشد. وقتی موتور احتراق داخلی وارد شد ، شترها رها شدند و منجر به تکثیر آنها در طبیعت شد.

یک برنامه 19 میلیون دلاری AU از سال 2009 تا 2013 اجرا شد و جمعیت را از یک میلیون نفر به 300 هزار نفر تخمین زد.