طراح کانادایی چگونه آرورا جیمز خرده فروشان را ترغیب می کند از مشاغل متعلق به سیاه پوستان حمایت کنند

طراح کانادایی آرورا جیمز از فروش کفش در بازارهای فرنگی به دیدن ستاره های بزرگ مانند بیانسه و نیکی میناژ رفته است که کفش های برند لوکس خود را می پوشند. در حالی که او و شرکتش ، برادر Vellies ، به دلیل سبک های ابتکاری بسیار مورد توجه قرار گرفته اند ، ایده دیگری بود که اوایل سال جاری نام او را در میان انتشارات اصلی پراکنده کرد.

در بهار امسال ، جیمز سازمانی غیرانتفاعی به نام 15 درصد تعهد تاسیس کرد. این کمپین با خرده فروشان کار می کند تا مقدار محصولاتی را که از مشاغل متعلق به سیاه پوستان تهیه می کنند افزایش دهد – هدف 15 درصد است ، تقریباً نسبت آمریکایی هایی که سیاه پوست هستند.

نام های بزرگی مانند زنجیره لوازم آرایشی Sephora ، خرده فروش حشیش MedMen ، فروشگاه تزئینات داخلی West Elm و نیلی در کانادا ، این تعهد را امضا کردند.

در مصاحبه اسکایپ با ملی اندرو چانگ ، آرورا جیمز در مورد منشأ و اهداف 15 درصد تعهد ، کار او و آنچه او را تحریک می کند صحبت کرد. مصاحبه کامل یا بخشهایی از بحث آنها را در زیر مشاهده کنید.

چگونه شروع شد

ایده تعهد 15 درصدی چند روز پس از کشته شدن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس به جیمز رسید.

در حالی که فیلم آخرین لحظات وی ایالات متحده را لرزاند ، سیل مشاغل آنلاین واکنش نشان داد.

جیمز می گوید که پیام های آنها را با نگاه دیگری دید:

طراح آرورا جیمز به اندرو چانگ از روزنامه ناسیونال می گوید که چگونه ایده 15 درصد تعهد در حالی که او واکنش عمومی را در چند روز پس از کشته شدن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس مشاهده می کرد ، به ذهن او خطور کرد. 0:31

چرا مهم است

جیمز تشخیص می دهد برخی از مردم ممکن است فکر کنند 15 درصد از فضای قفسه خرده فروشی زیاد نیست.

با این حال ، او می گوید که این امر باعث کاهش حاشیه در مشاغل تحت مالکیت سیاه پوستان ، حمایت از آنها به “روشی معنی دار” و کمک به رشد آنها می شود:

طراح آرورا جیمز به اندرو چانگ از The National توضیح می دهد که اگرچه ممکن است 15 درصد تعهد یک حرکت نسبتاً کوچک به نظر برسد ، اما از نظر حمایت از مشاغل متعلق به سیاه پوستان تفاوت معنی داری ایجاد می کند. 0:42

سال 2020 همه ما را به بزرگتر شدن فرا می خواند

در حالی که همه گیری و اعتراضات خواهان عدالت نژادی ، بحث در مورد برابری را به منصه ظهور رسانده است ، جیمز می داند که بسیاری هنوز در حال یادگیری نحوه پرداختن به این مسائل پیچیده هستند و مردم مرتکب اشتباه می شوند.

او می گوید که این کار را برای دلسرد کردن آنها نمی خواهد:

طراح آرورا جیمز به اندرو چانگ از The National می گوید: ‘همه ما باید در طرح س askingال و شهامت و ایستادن در برابر یکدیگر اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم. 0:27

چگونه کانادایی بودن باعث حرکت Aurora James می شود

جیمز می گوید که کنجکاوی و پذیرفتن تنوع در بسیاری از کارهای او وجود دارد ، هم با 15 درصد تعهد و هم با شرکت لوازم جانبی او که از یک مدل تجاری مشخص استفاده می کند – برای تهیه محصولات خود با صنعتگران در کشورهای مختلف ، بیشتر در آفریقا کار می کند.

او می گوید که رویکرد خود به زندگی و تجارت را به کانادایی بودن کاهش می دهد:

طراح آرورا جیمز برای اندرو چانگ از The National توصیف می کند که چگونه تربیت وی در کانادا در ساختن او در حال حاضر نقش داشته است. 0:39


برای دیدن داستان های بیشتر در مورد تجربیات سیاه کانادایی ها – از نژادپرستی ضد سیاه پوستان تا داستان های موفقیت در جامعه سیاه پوستان – سیاه پوستان بودن در کانادا را ببینید ، یک پروژه CBC کانادایی های سیاه می توانند به آن افتخار کنند. می توانید داستان های بیشتری را اینجا بخوانید.

(CBC)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>