صندوق فیلم نوا اسکوشیا در میان رونق تجاری COVID-19 تمدید شد

اعضای صنعت تمدید صندوق تشویقی فیلم و تلویزیون نوا اسکوشیا را برای پنج سال دیگر که اکنون تا 26 تا 2025 ادامه دارد تحسین می کنند.

لورا مک کنزی ، مدیر اجرایی Screen Nova Scotia ، گفت که آیا این استان در صورت عدم اطمینان از بیماری همه گیر COVID-19 ، صندوق را ادامه خواهد داد.

وی گفت: “همه می توانند آهی راحت بگیرند.” “اگر دولت این ارزشی را که این صنعت برای استان قائل است تشخیص ندادند ، در این زمان این کار را نمی کرد.”

این استان روز چهارشنبه اعلام کرد.

مک کنزی گفت که تولیدات سینمایی و تلویزیونی تأثیر مثبتی بر اقتصاد استان دارند و بخشی از آن به دلیل کم بودن موارد ابتلا به COVID-19 در Nova Scotia است.

مارک کنی ، یک تکنسین روشنایی ، می گوید این واقعیت که نوا اسکوشیایی ها توانسته اند از سه ماه گذشته تعداد COVID را پایین نگه دارند باعث جذب تولید شده است. 1:59

فیلم های موفق اخیر مانند فانوس دریایی ، که در Yarmouth ، NS فیلمبرداری شده است ، به جلب توجه به استان کمک کرده است. تولیدات فعلی شامل این فیلم است وحشی، و سریال چاپلوائیت، بر اساس یک داستان کوتاه استیون کینگ.

براساس استان ، نوا اسکوشیا در چهار سال گذشته 77.5 میلیون دلار برای 162 پروژه سینمایی و تلویزیونی از طریق این صندوق هزینه کرده است. که منجر به 292 میلیون دلار هزینه تولید برای حقوق ، مالیات و کالاها و خدمات از مشاغل محلی شد.

MacKenzie گفت ، سال آینده برای صنعت محلی حتی بهتر به نظر می رسد ، اگر همه چیز خوب پیش برود ، می توان 2021 را کاملاً رزرو کرد.

وی گفت: “اگر بتوانیم استان خود را ایمن نگه داریم ، می توان به این صنعت اعتماد كرد كه قسمت عمده ای از بهبود اقتصادی است زیرا بسیاری از تولیدات می خواهند به اینجا بیایند.”

لورا مک کنزی مدیر اجرایی Screen Nova Scotia است. (کریگ پیزلی / CBC)

این استان همچنین به یک مرحله صدا نیاز دارد و مک کنزی گفت آنها با دولت در تلاشند تا مکانی را پیدا کنند که تولیدات خارجی بتوانند آن را به عنوان خانه صدا کنند.

در سال 2015 ، دولت لیبرال به طور غیر منتظره سیستم اعتبار مالیاتی قبلی فیلم را قطع کرد. این اقدام جنجالی باعث شد بسیاری از مردم استان را ترک کنند و در جستجوی کار در جای دیگر باشند. استان سپس صندوق تشویقی را ایجاد کرد.

مک کنزی گفت در حالی که شتاب حرکت می کند ، “ما مطمئناً چند دست پایین آمده ایم.”

اما او گفت تا زمانی که بتوانند تولیدات را به خود جلب کنند ، امیدوارم بتوانند اعتماد کافی را به کسانی که باقی مانده اند القا کنند که ممکن است به زودی بازگردند و در تمام طول سال کار کنند.

MacKenzie گفت: این صنعت می تواند برای افرادی مانند نجاران ، نقاشان ، حسابداران یا خیاط هایی که به دلیل بیماری همه گیر بیکار هستند ، تغییرات شغلی ایجاد کند.

مارک آلمون ، بنیانگذار و شریک هاب فرهنگ پیوند در هالیفاکس ، در طی آنچه او “بحران” سال 2015 می خواند ، رئیس Screen Nova Scotia بود.

تولید فیلم Wildship هم اکنون در نوا اسکوشیا در حال انجام است. (هنرهای سی بی سی)

وی گفت: تمدید صندوق خبر خوبی برای صنعتی است كه باید “از دست رفته زمان خود را جبران كند” از آنجا كه Nova Scotia از رونق تولید كه پس از 2015 در سراسر كانادا آغاز شد ، غافل شد.

علی رغم دردسرهای روزافزون سیستم جدید ، آلمون گفت این صنعت در حال حاضر وضعیت بهتری نسبت به پنج سال پیش دارد زیرا آنها یاد گرفته اند چگونه با دولت ارتباط بهتری برقرار کنند.

آلمون گفت ، هر سه حزب سیاسی نیز از این صنعت حمایت می کنند و آن را به موضوعی غیرحزبی تبدیل می کنند.

مانند MacKenzie ، آلمون گفت که دیدن نوا اسکوشیا به عنوان “چراغ ثبات” که به اکثر صنایع در مقایسه با مناطق دیگر تقویت می کند ، هیجان انگیز است.

آلمون گفت: “همه می خواهند اینجا کار کنند.” “ما عاقلانه خواهیم بود که این را به عنوان یک فرصت ببینیم.”

بر اساس استان ، تولیدات سینمایی و تلویزیونی در نوا اسکوشیا زمینه اشتغال بیش از 1500 تهیه کننده ، تکنسین و مجری از منطقه اقیانوس اطلس را فراهم می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>