صافکاری pdr برای ماشین شما مناسب است؟ + هزینه و قیمت سال 1401

صافکاری pdr چیست و هر آنچه باید بدانید؟

صافکاری به روش pdr در صافکاری سعید ، روشی برای ترمیم فرورفتگی‌های بدنه خودرو با تغییر شکل پانل بدون استفاده از رنگ است. این بدان معنی است که نیازی به پر کردن یا رنگ آمیزی روی آسیب نیست و آن را به یک راه حل ایده آل برای ترمیم فرورفتگی بدون رنگ تبدیل می کند.

فرورفتگی و آسیب ناشی از تصادف همگی اشکال رایج آسیب خودرو هستند که در طول مدت مالکیت ممکن است رخ دهد. در اینجا اطلاعاتی درباره بهترین روش برای ترمیم فرورفتگی ها و آسیب های ناشی از تصادف آورده شده است:

 

صافکاری pdr چگونه کار می کند؟

یک متخصص صافکاری PDR ​​ ماهر می داند که چگونه به درستی ارزیابی، تخمین، آماده سازی و رفع آسیب های ناشی از تصادف وسیله نقلیه را با استفاده از ابزارهای صنعتی در شرایط نور خوب انجام دهد.

از آنجایی که اسکلت فلزی و رنگ بادوام خودرو نسبتاً انعطاف پذیر است، متخصصان می توانند به آرامی از ابزارهایی برای فشار دادن و کشیدن فلز فرورفته به جای اصلی خود استفاده کنند. نتیجه نهایی باید یک سطح صاف در اطراف باشد، گویی که آسیب یا فرورفتگی تصادف هرگز اتفاق نیفتاده است.

 

انواع فرورفتگی هایی که نیاز به تعمیر صافکاری pdr دارند

صافکاری pdr بیشتر برای تعمیرات جزئی که شامل رنگ خراشیده یا بریدگی نمی شود مناسب است. به عنوان مثال، حداقل خسارت تصادف ناشی از تصادف های کوچکتر با روش های ترمیم بدون رنگ قابل رفع است. در زیر دو نوع فرورفتگی وجود دارد که صافکاری pdr می تواند آنها را برطرف کند.

 

فرورفتگی های گرد

این فرورفتگی ها اغلب توسط اشیای گرد مانند توپ گلف، سنگ تصادف یا سنگ ایجاد می شوند. اینها بلافاصله پس از تماس با جسم روی وسیله نقلیه شما شکل می گیرند. همانطور که از نام آن پیداست، شکلی گرد دارند. خوشبختانه، حذف آنها با صافکاری بسیار آسان است.

 

مقاله جدید
پلنیوم باکس چیست و چه کاربردی دارد؟

 

فرورفتگی های چین دار

این فرورفتگی های پیچیده ای هستند که می توانند فلز وسیله نقلیه شما را کشیده شوند. فرورفتگی های چین اغلب زمانی ایجاد می شوند که چیزی بلند و نازک، مانند شاخه درخت، به نحوی با کناره خودرو برخورد کند. تا زمانی که به رنگ آسیبی وارد نشود، صافکاری ممکن است یک روش تعمیر قابل دوام باشد. چروک شدن این فرورفتگی ها ممکن است به زمان نیاز داشته باشد، اما ابزارها و فناوری پیشرفته این روند را بهبود بخشیده است.

برای اطلاعات بیشتر مقاله ترمیم فرورفتگی بدون رنگ چیست؟ آیا برای ماشین شما مناسب است؟ را مطالعه کنید

هزینه های صافکاری pdr در سال  1401

تعجب خواهید کرد اگر متوجه شوید که بیش از 90 درصد فرورفتگی های خودرو را می توان با روش های فرورفتگی بدون رنگ ترمیم کرد. اگر طوفان تصادف باعث شد خودروی شما با آسیب جزئی خودرو مواجه شود، باید از این روش سریع، مقرون به صرفه و کم تهاجمی استفاده کنید. بازگرداندن دندانه بیرونی ماشین شما به حالت اولیه می تواند توسط یک تکنسین صافکاری ماهر انجام شود، اما هزینه های صافکاری pdr در سال 1401 به عوامل زیر بستگی دارد:

·         اندازه فرورفتگی.

·         عمق و شکل فرورفتگی.

·         جایی که فرورفتگی در آن قرار دارد.

·         تعداد فرورفتگی های روی خودروی شما

هنگامی که تکنسین شما فاکتورهای فوق را ارزیابی کرد، می‌تواند تعیین کند که چقدر زمان و تلاش برای برداشتن فرورفتگی‌ها از وسیله نقلیه شما نیاز است. به همین دلیل است که خسارت تصادف یک نوع پرهزینه از خسارت خودرو است، زیرا فرورفتگی‌ها و فرورفتگی‌های متعددی در سرتاسر وسیله نقلیه شما وجود دارد.

در گذشته، صاحبان وسایل نقلیه مجبور بودند پانل ها را به طور کامل تعویض کنند یا از روش های مرسوم پرهزینه برای رفع خسارت ناشی از تصادف وسایل نقلیه استفاده کنند. به لطف صافکاری جدید، آسیب‌های ناشی از تصادف یا فرورفتگی‌های خودرو را می‌توان با کسری از زمان و هزینه تعمیر کرد، در حالی که خودرو را به ارزش اولیه خود بازگرداند.

 

به طور خلاصه، تصادف می تواند آسیب های پرهزینه ای به خودروی شما وارد کند، اما گزینه های تعمیر مناسبی وجود دارد که می تواند به طور موثر فرورفتگی ها و فرورفتگی های مختلف را برطرف کند.

در صافکاری سعید بهترین مرکز صافکاری pdr ، تعمیر فرورفتگی و صافکاری توسط متخصصان معتبر انجام می شود در زمان و هزینه شما برای تعمیر فرورفتگی ها صرفه جویی می کند. برای تعمیرات مقرون به صرفه و با کیفیت، همین امروز با صافکاری سعید تماس گرفته و یا به سایت https://safkarisaeed.com مراجعه کنید.

برای ارزیابی سریع و تخمین رایگان مراجعه کنید!

 

سوالات متداول در مورد صافکاری pdr

صافکاری با میله های pdr چگونه است؟

آیا صافکاری PDR ، تحولی نو در ترمیم بدنه خودرو است؟

چطور بدنه خودرو را با صافکاری بدون رنگ و PDR ترمیم کنیم؟

مزایای صافکاری به روش PDR و مراحل انجام آن چیست؟

هر آنچه از pdr باید بدانید!

صافکاری PDR ،  درخواست صافکاری با یک تماس است؟

قیمت صافکاری pdr در تهران چیست؟

بهترین مرکز صافکاری pdr در تهران کیست؟

ابزار صافکاری pdr چیست؟

صافکاری با رنگ چیست؟

صافکاری بدون رنگ چیست؟

تاریخچه صافکاری pdr چیست؟

صافکار pdr دقیقا چکار میکند؟

موارد استفاده از صافکاری pdr چیست؟

صافکاری خودرو چیست؟

چه قسمت‌هایی از بدنه با صافکاری PDR قابل ترمیم نیستند؟

هزینه صافکاری PDR چقدر است؟

تفاوت صافکاری معمولی و pdr چیست؟

صافکاری PDR چیست و در چه مواردی استفاده می‌شود؟

انواع ابزارهای PDR کدامند؟

مزایای صافکاری PDR چیست؟

صافکاری PDR چقدر طول می‌کشد؟

کاربردهای صافکاری PDR چیست؟

موارد استفاده از صافکاری pdr کدامند؟

مراحل انجام صافکاری pdr چیست؟

 

مقاله جدید
هدرز براي رنو - تیونینگ تاک

انجام صافکاری pdr چقدر طول می‌کشد؟