سشوار که در خانه و سالن به خوبی کار می کند.

این سشوار قیمت مناسبی دارد و جزو بهترین سشوارهای موجود است. سشوارهای خانگی فیلیپس کوچک هستند، دارای موتورهای DC هستند، سرعت و توان خروجی پایینی دارند و می توانند به طور مداوم برای مدت زمان کوتاه تری نسبت به نسخه های AC کار کنند. این محصول بیشتر برای مصارف خانگی مناسب است زیرا نیازی به استفاده مکرر از سشوار ندارد. همچنین متمرکز کننده هایی برای صاف کردن مو با این دستگاه وجود دارد. سایونا برند این سشوار است و قدرت پرتاب باد بسیار بالایی از طریق موتور AC دارد. سشوارهای حرفه ای نیز در این دسته بندی محصولات قرار می گیرند.

سشوارهای با وات بالا برای موهای ضخیم بهتر هستند زیرا اجازه می دهند هوا سریعتر حرکت کند و زمان خشک شدن (و آسیب گرما) را کاهش می دهد. موهای موج دار به موج (فرهای 2A تا 3C): پخش کننده برای توزیع یکنواخت گرما و تقویت حالت طبیعی شما بسیار مهم است. در بیشتر موارد، به وات زیادی نیاز نخواهید داشت، مگر اینکه بخواهید چیزی را مستقیماً خشک کنید. از افتادن فر یا موج با سرعت کمتر جلوگیری کنید. برای موهای افرو (سشوارهای 4A-4C): گرمای مداوم می تواند باعث آسیب و شکستگی مو شود، بنابراین به دنبال سشوارهایی با تنظیمات دمای متغیر و فناوری یونی باشید.

سشوار چرخشی مک استایلر شبیه یک برس گرد است که می تواند برای سشوار کردن موها نیز استفاده شود. یعنی مسواک زدن و سشوار کشی را می توان همزمان انجام داد. نتیجه این امر بهبود کیفیت آرایش و برس زدن مو در زمان کمتری است. دارای توان 1200 وات است که برای این نوع سشوار مناسب است. از این دستگاه می توان در منزل و همچنین در آرایشگاه ها استفاده کرد. همچنین در نظر گرفته شده است که یک دستگاه اضافه در سایز کوچکتر باعث افزایش کارایی این دستگاه خواهد شد.

خیلی خوب است که سری نازل ها بعد از نصب سفت می شوند. وزن خوبی هم دارد. به دلیل شکل کشیده و حرفه ای از مقاومت بهتری در برابر باد نیز برخوردار است. به نظر من بهترین است. به فرض خدا آن را آماده کنید و با خوشحالی از آن استفاده کنید. اینو چند روز پیش گرفتم البته از بازار همه چی عالیه طرح و کیفیت و حرارت و سرعت باد جعبه محصول هم کاملا حرفه ای بودنش رو نشون میده هر قسمت سشوار داخل پلاستیکه که پیشنهاد میکنم بخرید واقعا عالیه تولید ION که با هیچ برند دیگری قابل مقایسه نیست، چشمگیر است

یکی از برندهای تازه تاسیس اما پیشرو توانسته است با تولید محصولات باکیفیت جایگاه ویژه ای در بین کاربران کسب کند. سشوار Surker's DW-7281 با ظرفیت 2200 وات و موتور DC آن را به یک مدل بسیار زیبا و در عین حال فوق العاده کارآمد تبدیل کرده است. این دستگاه را می توان با توجه به نوع مو و سرعت کاربر طراحی کرد تا بتواند از آن به طور کامل استفاده کند. در نتیجه ویژگی منحصر به فرد این دستگاه، می توان موهای شما را بدون خشکی بیش از حد یا آسیب شدید استفاده کرد.

برای مثال سشوارهایی که سر و صدای کمتری دارند باید گرانتر باشند. سشوارهای با کیفیت، زیبایی موهای شما را افزایش می دهند و به آن آسیب نمی رسانند. سفارش سشوار ارزان موتور و وات سشوار دو مورد از تفاوت های عمده سشوارهای ساخته شده توسط سازندگان مختلف است. هر چه وات بیشتر و حرارت سشوار کمتر باشد بهتر است. اثرات حرارت زیاد برای مو خوب نیست. از نظر انواع سشوار می توان به مدل های خانگی، نیمه حرفه ای و حرفه ای اشاره کرد.

سری غلیظ کننده و پخش کننده به شما این امکان را می دهد که موهای خود را صاف یا حجم دهید. برای آرایشگران و متخصصان سالن، این یک سشوار حرفه ای Rozetti است. این سشوار برای استفاده در منزل نیز مناسب است. این سشوار دارای موتور الکتریکی با طول عمر 10000 ساعت می باشد که در بین بادوام ترین موتورها قرار می گیرد. با این سشوار دیگر نگران ریزش مو نخواهید بود و مدل موهایتان برای مدت طولانی تری ثابت می ماند. این سشوار روی بدنه خود دکمه شات خنک دارد که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید.

بنابراین در حین خرید، به دنبال سشوار با وزن حدود یک پوند یا حدود 450 گرم باشید. زمانی که سشوار دارای دکمه هوای سرد نیز باشد، با فشار دادن این دکمه، جریانی از هوای خنک به موهای تازه خشک شده دمیده می شود. کار استفاده از این درمان می تواند به مهر و موم شدن کوتیکول مو کمک کند و اطمینان حاصل کند که موهای شما در تمام طول روز براق هستند. ویژگی تنظیم دما برای افرادی که موهای نازک دارند مهم است. در صبح که موها باید در اسرع وقت خشک شوند، تنظیم سشوار روی دمای بالاتر زمان خشک شدن را کاهش می دهد.