سرویس و نگهداری ژنراتور خدمات تخصصی و حرفه‌ای شرکت مهرآذین بهراد

دکان دشت نور دیزل اصلی داشتن انواع برندهای دیزل ژنراتور می‌تواند به یاری متخصصان فنی خود، بهترین آیتم گزینه نیازتان را به شما معرفی کند. به جهت مصارف الکتریسیته گزینه نیاز در زمان قطعی کانال در واحدهای صنفی، دفتر ها کاری و اداری، دیزل ژنراتورهای 80 تا 200 و نهایتا تا 250 کاوا سفارش می‌شود. این توان برای تامین الکتریسیته حتمی واحدهای مسکونی اهمیت دانسیته بالا و بعضی مصارف کشاورزی و مرغداری‌ها هم پاسخگو است. موتور دیزل، از اصلی‌ترین اجزای تشکیل‌دهنده‌ی ژنراتور برق دیزلی و نوعی موتور درون‌سوز می باشد که به وسیله انرژی سوخت (گازوییل) انرژی برق را به جریان برق تبدیل می‌کنند. اندازه‌ی این موتورها متفاوت هست و می‌توانند در اندازه‌های مختلف قابل‌حمل و غیرقابل‌حمل وجود داشته باشند. اندازه‌ی پهناور همین موتور ژنراتورها در زیرزمین‌ها یا این که واحدهای تبارک صنعتی قرار می‌گیرند که بستگی به مقدار انرژی تولیده‌شده یا حجم اقتدار تولیدی دارد یعنی هرچقدر اقتدار انرژی تولیدشده بخش اعظم باشد، سایز موتور نیز اندازه‌ی بزرگتری خواهد داشت.
میزان مصرف دیزل ژنراتورها به‌طور میانگین در بین ١٩٠ گرم تا ٢٢٠ گرم گازوئیل در هر ساعت به ازای هر کیلووات مصرفی است. دیزل ژنراتور کامینز یک برند پر اسم و رسم امریکایی در صنعت ژنراتورهای الکتریسیته است. به‌دلیل توان عملکرد در موقعیت جوی نامناسب، رده ویژه‌ای در نزد خریداران مولد برق دیزلی دارد. همین دیزل ژنراتور از منازل مسکونی تا اشکال صنعت های سنگین، کاربرد دارد. مشخصات و ارزش دیزل ژنراتور کامینز را می‌توانید در وبسایت آبیاران بازدید و دارای کمترین بها آن‌را خریداری کنید.

  • این دستگاه‌ها با‌توجه‌ به سوخت موردنیاز خود به جهت مراحل ساخت برق به گونه های متفاوتی همچون بنزینی، دیزلی، مازوت سوز، گازسوز، دوگانه سوز قابل دسته‌بندی هستند.
  • همانطور که اشاره شد موتور دیزل و ژنراتور به جهت کل پکیجرها در تمام نقاط جهان یکسان است.
  • اگر می خواهید یک ژنراتور الکتریسیته خریداری کنید اهمیت است که نخست هدف به کارگیری از آنرا انتخاب نمایید ، معلوم کردن نوع سوخت مصرفی و نیز چنین میزان کارکرد دستگاه در یک بازه زمانی یگانه مثالا یک شبانه روز هم ملزمه انتخاب درست دیزل ژنراتور می باشد.
  • زیرا به هر حالا ، آنها (امیدوارانه) کسانی میباشند که هر چیزی را که ممکن هست قبل از فروش ناقص باشد را تحلیل ، تعمیر، تجدید ، آزماشی ، و مرمت می‌کنند.

با موتورهای به نقل از ولوو پنتا، در ثانیه‌ای که دستگاه را رویه اندازی می‌کنید، به اقتدار خروجی تمام دسترسی خواهید داشت. بدیهی میباشد که اهمیت کارکردن دیزل ژنراتورها دمای آنها ارتقاء میابد و مسئله همین می باشد که همین ارتقاء دما سبب ساز افزایش میزان مصرف سوخت می شود. دیزل ژنراتور ولوو پنتا در همه جور وضعیت آب و هوایی، حتی آب و هوای خیلی دشوار قابل به کارگیری می باشد و همین انعطاف پذیری دیزل ژنراتورهای ولووپنتا برای پیمانکارانی که در سراسر کشور‌ایران دارای گونه های گوناگون آب و هوائی پروژه دارند یک مزیت اقتصادی میباشد. دارای دارا بودن انواع ژنراتور در قدرتهای متوسط، مگاواتی و نیروی کارشناس (تعمیرگاه و انبار) تامین و ایجاد برق در کل نقاط کشور‌ایران به جهت مشتریان گرامی فراهم می باشد. خدمت های همین کمپانی علاوه بر مورد ها ذکر شده در بالا شامل ساخت برق ضروری و دائم در پروژه های شهری، صنعتی و عمرانی و اجاره دیزل ژنراتور نیز هست. بارزترین نصیب همین بخش، مخزن می باشد که سوخت واجب را به جهت دست‌کم ۶ تا ۸ ساعت فعالیت مراقبت می‌کند.

سیستم سوخت

توصیه میکنیم برای به دست آوردن داده ها اکثر و دریافت مشاوره تخصصی خرید کردن دیزل ژنراتور مهم کانوپی، اصلی کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. در ادامه شما اصلی انوع دیزل ژنراتورهای ریز و بزرگ، نحوه‌ی کارکرد ژنراتورها، تعریف‌و‌تمجید دیزل ژنراتور و همچنین تعمیر و مراقبت دیزل ژنراتورها و بها دیزل ژنراتورها آشنا خواهید شد. را براساس توان هر کدام بر حسب کیلوولت آمپر یا این که کاوا تماشا نمایید. به جهت اطمینان از قیمت دیزل ژنراتور و ارایه‌‌ی درخواست‌های سفارشی و همینطور نیاز به اخذ هرگونه مشاوره تخصصی خرید، اهمیت همکاران فروش ما تماس بگیرید. زمانی که الکتریسیته شهری وجود ندارد، از این ژنراتورهای دیزلی می‌توان نیاز خود را به الکتریسیته برطرف کردن کرد.
عمومی
فیلترها انواع مختلفی دارند، شامل فیلتر سوخت، فیلتر آب و فیلتر هوا و فیلتر آبگیر گازوئیل می‌باشند. به جهت بهبود عملکرد دستگاه هر یک‌سری وقت یکبار (باتوجه به مدل فیلتر و ساعات مندرج در جدول سرویس مراقبت )باید برای بده بستان فیلترها مبادرت گردد. در بازار دیزل ژنراتور کشور ایران هر دستگاه دیزل ژنراتوری که عمل کوپله آن بیرون از سرزمین انجام شده باشددیزل ژنراتورکوپله فابریک می نامند.

برد کنترل دیپسی DSE 5220

دیزل ژنراتورها به عنوان مبداء جایگزینی به خواسته به کارگیری در زمان انقطاع برق و یا کمبود جریان الکتریسیته امروزه بیش از پیش هم در مصارف خانگی و نیز در مصارف صنعتی اصلی پیدا کرده‌اند. دیزل ژنراتور که به عنوان جِن سِت دیزل شناخته میشود ترکیبی از یک موتور دیزلی و یک ژنراتور الکتریکی برای تولید انرژی الکتریکی میباشد. دیزل ژنراتور بر اساس مورد ها کاربرد رتبه‌بندی‌های مختلفی دارند و چهار سکو بندی مهم وجود دارد. حالت آماده‌به عمل واجب و توان روزگار محدود به جهت موارد فراهم به کار، الکتریسیته مستمر و اقتدار رتبه اول هنگامی که به‌عنوان منشا دارای الکتریسیته استعمال می‌شود. این معمولاً یک موتور دیزلی می باشد که دقیقاً مثل آن که در یک وسیله نقلیه پهناور هر چه منشا انرژی مکانیکی بزرگ‌تر باشد، توان الکتریکی بیشتری می‌تواند از «انتهای دیگر» بیرون شود، عمل می‌کند. همین ژنراتور انرژی مکانیکی (حرکت) را به برق تبدیل می نماید و آن را از طرز کابل‌های الکتریسیته سوق دهی می‌کند.
در همین مواقع می قدرت به جای خرید یک دیزل ژنراتور که هزینه دوچندان زیادی را به همپا دارد؛ یک دیزل ژنراتور مناسب کار خود را اجاره کنیم. کارشناسان ما منتظرند تا بهترین مشاوره ها را در این راستا به شما ارائه دهند. اصلی توجه به هزینه ی بالای دیزل ژنراتور، خدمت های دوره ای آن اصلی مضاعف بالایی پیدا می کند. چرا که درصورتیکه در همین مورد ها اهمال کاری شود، ممکن می باشد منجر فساد های گسترده در دیزل ژنراتور شود. همین خرابی ها بعضی یک سری قریه برابر هزینه سرویس های عصر ای به جهت خریداران و مالکان دیزل ژنراتور هزینه به یار دارد.
لازم به ذکر است کلیدی افزایش تیراژ ایجاد و تقاضای بازار کارگاه های دیگری در کشور های هند، چین و حتی ایران به تولید موتورهای پرکینز پرداخته اند. دیزل ژنراتورهای ریز تا ۲۵۰ کیلو ولت آمپر نیکی صرفا به جهت ساخت الکتریسیته واجب بلکه به جهت تامین برق مورد نیاز به صورت همیشگی یا در زمان اوج مصرف و یا حتی در هنگامی که فقدان ژنراتورهای بزرگتر حساس می‌گردد به کار گیری می شوند. به وسیله نیروی محرکه برقی میتوان حرکت یکنواخت و قدرتمندتری علاوه بر به کار گیری مطلوب تر از فضا داشت.
این در مواقعی کاربرد دارااست که محل گزینه نظر از کانال الکتریسیته سراسری بدور هست یا الکتریسیته آیتم نیاز آنقدر فراوان می باشد که نتورک برق سراسری قدرتمند به تامین آن وجود ندارد یا تامین این سطح از الکتریسیته از برق سراسری مقرون به صرفه نیست. در همین موردها است که دیزل ژنراتور اهمیت کاربرد دایم عمل استعمال می شود. دیزل ژنراتور دایم کار همواره پر‌نور هست و صرفا برای خدمت های دوره ای یا این که تعمییرات خاموش می شود.
مشتری حساس دانلود و مطالعه کاتالوگ به لطف می‌تواند اهمیت ویژگی‌های مدل‌های متعدد ژنراتورهای دیزلی کامینز آشنا شود و اصلی دور اندیشی تمام به جهت خرید کردن گونه مورد حیث اقدام کند. کامینز اسم یکی از دیگر از کمپانی های مضاعف معتبر هست که در آمریکا واقع شده و علاوه بر محصولاتی از قبیل سوخت رسان انژکتور، فیلتراسیون، سامانه های در دست گرفتن توان و… دیزل ژنراتور هم ایجاد می کند. دیزل ژنراتورهای ساخت شده در این کمپانی رنج قدرتی در بین ۱۰ تا ۳۰۰۰ kVA دارند؛ براین اساس دیزل ژنراتورهای این شرکت به جهت استعمال از محفظه های به طور کامل صنعتی سفارش می شوند. جذاب است بدانید تعداد نمایندگی های این کمپانی در عالم فراوان است و حتی به ۶۰۰۰ عدد می رسد. دیزل ژنراتورهای برند کامینز مزایای فراوانی به مشتریان ارائه می دهند.
ژنراتورهایی که برای کار در مدت دوران بیشتری از ژنراتور های استندبای طراحی شده اند و از خصوصیت های آنها لود اثبات اصلی اقتدار کمتر از 75٪ می باشد. مثلا در مواقعی که الکتریسیته شهر به دفعات و یا به مدت طولانی قطع می شود یا این که در مناطقی که برق شهر در دسترس وجود ندارد و می بایست به طور پیوسته از ژنراتور استفاده گردد مثل اکتشاف معادن و کمپ ها. کشتی ها و بخش اعظمی از وسائل نقلیه تبارک زمینی مثل اتومبیل های سنگین و نظامی و قطارها نیز از موتور دیزل نه صرفا به جهت تامین برق به وسیله ژنراتور به حرکت درآمده به وسیله آنان روشنایی خود را بلکه نیروی محرکه آیتم نیاز خویش استفاده می کنند.

لحظه دستگیری زورگیران خشن شمال تهران

موتورهای دیزلی تازه معایب مدل‌های قدیمی که سروصدای و هزینه تعمیر و مراقبت بالا دارا‌هستند را ندارند. آنان در حال حاضر کم‌صدا میباشند و در مقایسه اصلی موتورهای گازی کلیدی میزان مشابه نیاز به تعمیر و مراقبت کمتری دارند. در مقایسه اساسی یک موتور بنزینی معمولی، یک موتور دیزلی می تواند تا 3 برابر عمده استمرار بیاورد.
با توجه به کاربرد گران قدر همین گونه ژنراتور در صنعت های گوناگون که از آن یاد کردیم، امروزه خرید کردن دیزل ژنراتور و گزینش آیتم ایده‌آل آن هم حیاتی ارزش ارزان تهی دست اعتنا به نکته ها مهمی است که فارغ از وجود آن‌ها نمی‌توان انتظار خریدی غالب داشت. قطعات جانبی شامل اگزوز و بقیه قطعات آن، باتری و کابل های اتصال، لرزه گیرهای زیر شاسی، محل تخلیه روغن و … از قطعات مورداستفاده در دستگاه دیزل ژنراتور می باشد و ارزش دیزل ژنراتور به هر کدام از همین دستکاهها بط دارد. در عین حال آنان احتیاج به یک دیزل ژنراتور به جهت تامین نیازشان به الکتریسیته و برق دارند. دیزل ژنراتورهای قابل حمل، می توانند به جهت همین مشاغل بسیار مفید باشند. مشاغلی نظیر تاسسیات طراحی و ساخت ساختمان از همین دست به شمار می آیند.
۳۰۰ تا تا اکثر از 8000 kVA گستره‌ای می باشد که می‌توان در آن بهترین دیزل ژنراتور کاترپیلار را یافت. از دیزل ژنراتور به جهت ایجاد الکتریسیته در مکان‌های به دور افتاده استعمال می‌شود. مراکز نظامی و بیمارستان‌ها از گزاره بخش‌هایی هستند که تقریباً همه به یک یا این که تعدادی دیزل ژنراتور مجهزند. فقط عیب واقعی خرید کردن یک ژنراتور دست دوم این می باشد که توسط شخصی دیگر گزینه به کار گیری قرار گرفته‌است. از همین رو، بایستی به موقعیت فعلی ژنراتور یا این که موتور، تاریخچه، و فروشنده که به کار گیری کننده پیشین بوده می باشد مراجعه شود. به همین خاطر میباشد که همواره باید خرید از یک کمپانی اعتبار که تخصص فنی و زیرساخت مطلوب به جهت آزمون نمودن ، تعمیر ، و یا نوسازی همین خودرو آلات سنگین صنعتی را دارااست در حیث داشته باشید.

نگهداری دیزل ژنراتور چطور است؟

موتورهای مورد استفاده در همین مدل از تامین کننده های برق حتمی اساسی شفت می باشند. شفت اهمیت انرژی حرارتی تولید شده از سوختن گازوئیل شروع به حرکت می کند. در موقعیت کلی دیزل ژنراتورها به علت مواد خاصی که از آن ساخته می شوند و معمولی خیس بودن پروسه ساخت و همچنین بی آلایش تر بودن و کند عمل خیس بودن قطعاتشان، کمتر در گیر خستگی می شوند. در صورتی که در ژنراتورهای گازی هزینه اولیه تهیه و تنظیم زیاد بخش اعظم بوده و تنها مزیت آن از حیث اقتصادی برای مصرف کننده، تامین آسان تر سوخت آن است. در این شرایط دیزل ژنراتور لازم به تیتر پشتیبان وارد مدار شده و به طور موقت و حیاتی حداکثر توان، الکتریسیته مورد نیاز سیستم را تامین خواهد کرد نظیر تامین برق لازم بخشها مسکونی و بیمارستان ها. موتورهای دیزل به استدلال استهلاک کمتر و قدرت بیشتر در نیروگاه های ساخت پراکنده برق به وسیله ژنراتورها نیز گزینه استفاده میباشند .
همچنین ممکن میباشد مهم یک پنل ATS به جهت کارکرد مداد الکتریسیته کانال به کارگیری شود. سیستم خنک کننده موتور را در اختیار گرفتن می کند، به طور معمول مخلوطی از آب مقطر و گلیکول حیاتی بعضا مواد افزودنی مازاد برای دوری از خوردگی می باشد. همچنین ممکن میباشد در بعضی موتورها یک فیلتر خنک کننده وجود داشته باشد و یک “پمپ آب” که در واقع یک پمپ خنک کننده موتور است. پمپ خنک کننده به جهت فشار دادن مایع خنک کننده به به دور موتور و هر کدام از دستگاه ها به جهت خنک سازی مایع (معمولاً رادیاتور، البته گهگاه تایم ها مبدل حرارتی) به کار گیری می شود.

کاهش مصرف سوخت دیزل ژنراتور

در رخ خدمت های به موقع دیزل ژنراتور بر شالوده مشخصات فنی بعد از آن 15هزار ساعت کارکرد نیاز به اورهال اولیه و آن‌گاه 30 هزارساعت کارکرد (ساعت فعالیت درج شده بر روی پیروزی در اختیار گرفتن تابلو) به اورهال دارای نیاز دارد. یک عدد از شرکت‌های سوئدی به اسم شرکت ولوو که در سال 1919 تاسیس شد، اساسی تولید دیزل ژنراتور ولوو اهمیت برهه زمانی قدرت KVA 10 تا KVA 3000 به یک عدد از برندهای مطرح و برتر عالم تبدیل شده است. دیزل ژنراتور ولوو اکثر در صنعت های گوناگون کوچک و پهناور و ساختمان‌های مسکونی گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد. از مقدار قدرت خروجی موتور دیزل اطمینان حاصل شود چون اگر به دور موتور دیزلی افزایش یابد، سبب ساز سوخته شدن ژنراتور دیزلی می شود.
بلکه گونه کاربرد آن ها است که آن ها را در همین دو گونه جای می دهد. یک دیزل ژنراتور هم میتواند دائم فعالیت باشد و نیز می تواند در مواقع اضطراری مورد استعمال قرار بگیرد. ولی دارای مشورت اصلی کارشناسان و با تجربه های همین فن در شرکت تتاپاور می اقتدار بهترین انتخاب را اساسی اعتنا به کاربرد گزینه نظر داشت. همین مدل دیزل ژنراتور کلیدی اقتدار اسمی 180 kvA و قدرت حتمی 200 kva در % بارهای 0.05 ، 0.75 و 1 به ترتیب مقدار مصرف سوخت 20.1، 30.8 و 41.6 لیتر در ساعت فعالیت می کند. و از گزاره لبریز فروش ترین دیزل ژنراتورهاست که در در میان کاربران محبوبیت دارد.پس از ژنراتور کامینز در مقدار مصرف سوخت در جایگاه دوم قرار می گیرد. اطلاعاتی که در همین نوشته ارائه گردید، می‌تواند به شما در پیشنهاد یک دیزل ژنراتور مناسب امداد کند. اصلی همین حالا قبل از توصیه دیزل ژنراتور حتماً به کارشناسان مجرب مراجعه کنید. کمپانی رویان صنعت اصلی کارشناسان خبره و اهمیت تجربه می‌توانند بهترین مشاوره‌ها را به شما ارائه دهد. برای داشتن یک دیزل ژنراتور شما بایستی در کنار انتخاب یک موتور دیزل مناسب، یک ژنراتور یا همان آلترناتور مطلوب هم خریداری کنید. در ادامه بعضا از دارای شهرت ترین برندهای ژنراتور را برای شما معرفی می‌کنیم. کمپانی کاترپیلار موتور دیزل و ژنراتور موجود در دیزل ژنراتور را خودش طراحی می‌کند.
اگر به دنبال کاهش هزینه های خویش میباشید می توانید اقدام به خرید دیزل ژنراتور دست دوم کنید. در این نوشته شما را مهم دیژل ژنراتور چیست و چه کاربردی دارد، اجزای و سوخت دیزل ژنراتور چیست، آشنا کردیم. به این ترتیب در موتور ژنراتور مراد از ژنراتور، تولید کننده است و موتور که به آن پیشران یا محرک گفته می شود دستگاهی است که انرژی را به جهت به عمل انداختن وسایل نقلیه، دستگاههای دیگر، یا این که ایجاد الکتریسیته به فعالیت مکانیکی تبدیل می کند.
شارژر های باتری به طور معمول جهت پرهیز از خوردگی از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. ولتاژ DC خروجی شارژر باتری به جهت هر سلول 2.33 ولت هست که ولتاژ سنج ظریف به جهت باتری های اسید سرب است. شارژر باتری جدای DC مهم ولتاژ خروجی دیزل ژنراتور در ارتباط است. دود اگزوز ساطع شده از یک دیزل ژنراتور حاوی مواد زیاد سمی میباشد و باید به صحت رئیس شود. از این رو، نصب یک سیستم اگزوز کافی به جهت گاز های خروجی از اگزوز اضطراری است.
شرکت‌های تقریباً زیادی در سراسر دنیا حتی در مرزوبوم خودمان، ایران، اقدام به طراحی و تولید موتورهای دیزل نموده‌اند. مرکز ها و صنایع زیادی وجود دارا هستند که به طور دائم تهی دست جریان برق هستند و در شکل جدا الکتریسیته می تواند ضرروزیان های متعددی وارد کند. از نمونه های همین دسته مرکز ها می توان به بیمارستان ها،مکان های عمومی، فرودگاه ها، برج های مسکونی، ساختمان های تجاری و فروشگاه ها اشاره کرد. این اتاقک که نقش حساس آن کمتر صدای ژنراتور می باشد را در اصطلاح (کانوپی سایلنت) گویند. کارگزاری اگزوز دوچندان اصلی است و در صورتی که درست نصب نشود سبب ساز ارتقاء مصرف سوخت می‌شود. هر دستگاهی برای کاربرد خاص خودش طراحی شده میباشد آن را به جهت کارهای دیگر استفاده نحوه تولید برق در دیزل ژنراتور نکنید. ب پس از اتمام، ما تعمیر و حفظ قطعات را مهم نصف ارزش ارائه می دهیم. روکش های حافظ دارای دو سوکت ارائه شده است که از ورود خاک و گرد و غبار جلوگیری می کند. به خریدار که کار کشته به کنترل ولتاژ بود، سازنده ولت متر ساختمانی را ارائه کرد.
یک نیروگاه جزیره‌ای در لحاظ گرفته شده برای مرجع قدرت اصلی، یک اجتماع منقطع (“توان اصلی”) غالباً حیاتی حداقل سه ژنراتور دیزل خواهد بود، که از هر دوی آن‌ها انتظار می‌رود که بتوانند توشه گزینه نیاز را حمل کنند. ژنراتورها می‌توانند از شیوه پردازش همزمان به شکل الکتریکی بهم متصل شوند. این همزمانی دیزل ژنراتور چیست pdf شامل مدل کردن ولتاژ، فرکانس و فاز قبل از اتصال ژنراتور به سامانه است. از دست رفتن همزمانی پیش از اتصال می‌تواند سبب یک اتصال کوتاه جریان بالا یا این که ساییدگی و پاره گی در ژنراتور یا تابلواش شود. روند همزمانسازی می‌تواند به شکل اتومات به وسیلهٔ یک ماژول سنکرون ساز اتومات انجام گیرد.