روزنامه نیویورکر نویسنده قدیمی جفری توبین را پس از حادثه زوم اخراج کرد

روزنامه نیویورکر ، نویسنده قدیمی کارمندان جفری توبین را اخراج کرد ، زیرا وی ماه گذشته در طی یک کنفرانس زوم خود را فاش کرد. او قبلاً در حالت تعلیق بود و از CNN نیز مرخصی گرفته است ، جایی که وی تحلیلگر اصلی حقوق است.

توبین روز چهارشنبه در توئیتی نوشت: “من امروز توسطNewYorker پس از 27 سال کارمندی به عنوان کارمند اخراج شدم. من همیشه مجله را دوست خواهم داشت ، دلم برای همکارانم تنگ خواهد شد و مشتاقانه منتظر خواندن کارهای آنها هستم.”

در یادداشت شرکتی ، استن دانکن ، مدیر ارشد مردم Conde Nast نوشت که “تحقیقات در مورد جفری توبین کامل است و در نتیجه ، وی دیگر به شرکت ما وابسته نیست.”

دانکن گفت: “من می خواهم به همه اطمینان دهم که ما مسائل محیط کار را جدی می گیریم.” “ما متعهد به پرورش فضایی هستیم که همه احساس احترام کنند و استانداردهای رفتاری ما را حفظ کنند.”

توبین 60 ساله یکی از برجسته ترین نویسندگان و مفسران حقوقی کشور است. او یک مشاور دستیار سابق در وزارت دادگستری ایالات متحده است که در مورد همه چیز ، از دادگاه قتل OJ Simpson گرفته تا جلسات استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا برای نیویورکر ، نوشته است.

وی از سال 2002 با CNN همکاری داشته و نویسنده کتابهای مختلفی است که اخیراً مورد تأیید قرار گرفته است جنایات و جنایات واقعی: تحقیقات درباره دونالد ترامپ، منتشر شده در آگوست. کتاب 1996 او ، The Run of his Life: The People v. OJ Simpson، در یک سری FX اقتباس شده است.

مقاله جدید
پلنیوم باکس - ویرگول