روری کانادایی Tory Lanez در تیراندازی مگان تو استالیون بی گناه است

رپر Tory Lanez روز چهارشنبه از طریق وكیل خود به اتهام حمله جنایی در تیراندازی در ماه ژوئیه ستاره هیپ هاپ Megan Thee Stallion بی گناه اعتراف كرد.

شاون چپمن هولی ، وکیل دادگستری ، به اتهامات حمله به سلاح گرم نیمه اتوماتیک و حمل اسلحه گرم بارگیری نشده و ثبت شده در یک وسیله نقلیه به نمایندگی از لانز ، 28 ساله ، که در جلسه دادرسی نبود ، در دادگاه لوس آنجلس شرکت کرد.

در یک شکایت کیفری ، دادستان گفت که لانز ، که نام حقوقی او Daystar Peterson است ، به سمت قربانی که به عنوان “مگان پی” شناخته می شود تیراندازی کرد. پس از اینکه وی در 12 جولای هنگام بحث در هالیوود هیلز از یک SUV خارج شد و “صدمات جسمی زیادی به او وارد کرد”. نام حقوقی مگان تو استالیون مگان پیت است. در صورت مجرمانه شدن ، لانز حداکثر 23 سال مجازات دارد.

این خواننده رپ کانادایی پس از ماه ها حدس و گمان و تبلیغات پیرامون این حادثه در ماه اکتبر متهم شد. در ابتدا ، پلیس لس آنجلس این واقعه را فقط به دلیل شلیک گلوله ، زنی که از ناحیه پا آسیب دیده بود و مردی که به اتهام سلاح دستگیر شده بود ، گزارش کرد.

مگان تي استاليون چند روز بعد فاش كرد كه جراحت هاي پا از شليك گلوله حاصل شده است و بيش از يك ماه بعد در يك ويدئو در اينستاگرام گفت كه اين لانز است كه آنها را شليك كرده است. در هفته های بعدی او به آرامی از طریق رسانه های اجتماعی فاش کرد.

مقاله جدید
ساعت مچی زنانه ( کالکشن 2022 )

وی نوشت: “روشی كه مردم علناً از آن سedال و بحث كرده اند كه آیا من در حمله خشونت آمیز خودم نقشی داشته ام ، نشان می دهد كه ترس من از بحث درباره آنچه اتفاق افتاده ، متأسفانه قابل تأمل است.”