ردیاب شخصی GF07 – فروشگاه آنلاین مینی بیاب

در سال 1983 ، خطوط هوایی کره، پرواز 007 پس از خطای ناوبری وارد حریم هوایی شوروی شد و نهایتا سرنگون شد و باعث کشته شدن تمام 269 مسافر شد. از آن می توان برای ورزش کردن به طوری که اندازه ی مسیری که برای دویدن و چربی سوزی طی می کنید را به شما اطلاع دهد یا از این دستگاه برای ردیابی افراد استفاده کنید, گوشی ردیاب شخصی حتی می توانید به ردیابی حیوانات خانگی بپردازید تا در صورت دور شدن از شما آن ها را پیدا کنید.

همه اینها بدان معناست که دقت مداوم بهتر می شود و این باعث مفیدتر شدن سیستم می شود. چیزی که در مورد این ردیاب کوچک جالب است، این است که اندازه آن آنقدر کوچک است که تقریبا می تواند برای هر چیزی استفاده شود. کوچکترین ردیاب شخصی در بازار لوازم امنیتی و gps ایران به عنوان جیپیاس جیبی شناخته میشود. کوچکترین ردیاب شخصی چیست و چه کاری انجام می دهد؟

اما اصلی ترین کاری که یک جی پی اس خودرو باید انجام دهد، ردیابی خودرو است. ردیاب Qbit با وزن کم و حجم کوچک خود به راحتی میتواند این کار را برای شما انجام دهد. جی پی اس همراه کوچک دارای یک باتری با حجم 800 میلیآمپر است و با بکار بردن بهترین تکنولوژی ممکن در تولید و ساخت آن، بهراحتی بین 7 تا 10 روز میتوان از دستگاه استفاده کرد. قیمت خرید جی پی اس همراه GM110 چقدر است؟

با استفاده از این ویژگی ، برای کنترل مینی ردیاب GF07 ، کافی است که کد های دستوری مد نظر خود را که همراه با دفترچه راهنمای فارسی محصول برای شما ارسال می شود ، به شماره سیم کارت روی مینی جی پی اس GF07 ارسال نمایید. سیستم های ناوبری ماهواره ای قدمتی طولانی دارد و اولین بار به سال 1960 برمی گردد.

مقاله جدید
دستگیره درب چوبی دو تکه (رزت)