در اواخر سال نهنگهای در معرض خطر انقراض ماهیگیری چندگانه NS را می بندند

برای دومین بار در این ماه ، کانادا دستور داده است که در حوضه Roseway واقع در جنوب نوا اسکوشیا تعطیلات شیلات موقتاً انجام شود ، پس از کشف چندین نهنگ راست در معرض خطر انقراض شمال اقیانوس اطلس در منطقه.

آخرین دستور صادر شده در روز دوشنبه ، چندین مورد شیلات را تا اطلاع ثانوی تعطیل می کند و می تواند با افتتاح فصل در هفته آینده روی شیلات سودمند خرچنگ تجاری تأثیر بگذارد.

“ما قصد داریم در روزهای آینده یک بررسی هوایی از منطقه انجام دهیم تا مشخص شود که آیا این منطقه ادامه دارد [right whale] حضور ، “باره كمبل ، سخنگوی وزارت شیلات و اقیانوس ها ، دوشنبه شب در بیانیه ای گفت.

“در صورت شناسایی نهنگ های راست ، اقدامات مدیریتی ادامه خواهد یافت.”

حسگرهای صوتی نهنگ ها را تشخیص می دهند

از 9 نوامبر ، سنسورهای صوتی موجود در یک گلایدر دریایی که در منطقه در حال پیمایش بود ، 11 مورد تشخیص نهنگ راست را جدا کرد.

“این می تواند یک حیوان باشد که در تمام این مدت زمان تماس می گیرد. به احتمال زیاد این حیوانات متعددی بوده اند که به طور تصادفی به وجود آمده اند. اما چند نفر؟” Fred Whoriskey ، مدیر اجرایی شبکه رهگیری اقیانوس ، که با همکاری م .سسه مرز اوشن ، هواپیمای گلایدر را مستقر کرد ، گفت.

“ما نمی توانیم بگوییم زیرا همه آنچه كه ما انجام می دهیم تحویل گرفتن تماس است. الگوریتم های ما در دستگاهی كه تماس ها را تشخیص می دهد می گویند كه این یك نهنگ راست است.”

مقاله جدید
مطالعه جدید نشان می دهد که مواد شیمیایی موجود در برچسب های مواد غذایی ممکن است در غذاها نفوذ کنند. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید

آدام برنز ، مدیر کل مدیریت منابع شیلات این بخش ، گفت که اولین بار است که DFO با استفاده از داده های گلایدرهای خودمختار تماس می گیرد تا ماهیگیری را خاموش کند.

برنز روز سه شنبه به سی بی سی نیوز گفت: “ما اکنون چند سال است که نظارت صوتی را انجام می دهیم ، اما این اولین سالی است که ما آنها را به عنوان یک منبع قابل اعتماد از نظر اجرای تعطیلات پویا در نظر می گیریم.”

حوضه Roseway – که تقریباً 20 مایل دریایی یا تقریباً 37 کیلومتری جنوب جزیره کیپ سیبل واقع شده است – یک زیستگاه مهم برای نهنگ ها تعیین شده است ، که در اواخر تابستان برای تغذیه در آنجا استفاده می شد.

گلایدری که نهنگ ها را پیدا کرده است قرار است چهارشنبه از آب بیرون بیاید و بررسی هوایی این کار را انجام دهد.

برنز گفت ، اگر در طی بررسی های هوایی هیچ نهنگ صحیحی مشاهده نشود ، منطقه برای شروع شیلات خرچنگ دریایی بازگشایی می شود.

دیدها دانشمندان را متوقف می کند

در سالهای اخیر مشاهده ها نادرتر شده اند زیرا نهنگهایی که به شدت در معرض خطر انقراض قرار دارند ، به شمال خلیج سنت لورنس منتقل شدند و نتایج فاجعه باری را به بار آورد.

از سال 2017 ، 20 نفر در خلیج جان خود را از دست داده اند ، که در بعضی موارد به علت حملات کشتی و گرفتگی چرخ دنده ایجاد شده است. در سال 2020 تاکنون هیچ کشته ای گزارش نشده است.

مقاله جدید
چگونه مواد شیمیایی را Define انجام می دهید؟ در نتیجه این تعریف زیبا سخت است.

“آنچه ما می دانیم چیزی عظیم در نحوه تعامل نهنگهای راست با اقیانوس ما در اینجا تغییر کرده است. و بنابراین گفتن آنچه دیگر طبیعی است بسیار دشوار است و این اساساً بخشی از آن است. آنها در Roseway بودند ووریسکی گفت: “برای سالهای زیادی ، و چند سال پیش ناگهان ناپدید شد. اکنون ناگهان در حال جمع آوری چند مورد هستیم.”

“ما نمی دانیم که آیا در این مقطع زمانی خاص این حیوانات موقت هستند که برای زمستان راهی جنوب می شوند – آنها احتمالاً چنین هستند – یا اینکه بعضی از آنها هستند که به آنجا منتقل شده اند و سعی کرده اند آن را برای مدت طولانی تری اشغال کنند بار.”

این نقشه از وزارت شیلات و اقیانوس ها ، تعطیلی موقت ماهیگیری در حوضه Roseway در حوالی نوا اسکوشیا را نشان می دهد. (DFO)

تشخیص به این معنی است که ماهیگیری برای چندین گونه تا اطلاع ثانوی بسته است. با باز شدن این فصول ، خرچنگ خرچنگ و خرچنگ صدق می کند.

به دلیل پیش بینی وضعیت بد آب و هوایی ، تا پنجشنبه به ماهیگیران مهلت داده شده است تا از قسمت هایی از حوضه Roseway که اخیراً نهنگ ها در آنجا شناسایی شده اند ، تجهیزات را بردارند.

DFO برخی از قسمتهای حوضه Roseway را که بطور موقت در اوایل ماه جاری بسته شده بود ، اما نه همه آنها را بازگشایی کرده بود.

در اواخر فصل غیر معمول است

شان بریلانت از فدراسیون حیات وحش کانادا گفت که شناسایی در آبهای کانادا در اواخر سال غیر معمول است ، اما DFO کارهای درستی انجام می دهد.

وی گفت: “این واقعیت که آنها این اطلاعات جدید را می گیرند و به روشی برای تلاش و جلوگیری از گرفتاری در برابر آن عمل می کنند ، دلگرم کننده است. این نوعی رهبری سازگار و قوی است که باید شاهد آن باشیم. هیچ کس نمی خواهد این شیلات را ببندد.” درخشان

“اما در عین حال ، این قوانین برای جلوگیری و جلوگیری از این آسیب تصادفی که ممکن است برای این حیوانات اتفاق بیفتد مهم هستند.”

رفتار نهنگ ها درک نشده است

پیامدهای آن برای شیلات خرچنگ دریایی به طور بالقوه چشمگیر است.

ماهیگیری خرچنگ دریایی مناطق 33 و 34 از هالیفاکس تا Digby با ارزش ترین مناطق در کانادا است. فرودهای ترکیبی در 19-2018 490 میلیون دلار ارزیابی شده است.

ماهیگیران آنجا عمدتا از اقدامات سرزده ای که برای محافظت از نهنگ ها در سایر مناطق منطقه انجام شده اند ، در امان مانده اند. همیشه فرض بر این بود که نهنگ ها قبل از آغاز فصل در اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر از آبهای کانادا مهاجرت کرده اند.

“آنچه ما در تلاش هستیم انجام دهیم حفاظت از نهنگ ها است ، اما ما همچنین در تلاش برای محافظت از شیلات کانادا هستیم. بدیهی است که اگر تلفات ناشی از شیلات خود را داشته باشیم و سپس خریداران شروع به تحریم محصولات دریایی کانادا کنند ، یک مشکل بزرگ وجود خواهد داشت ، “گفت Whoriskey.

“برای ما ، دانشمندان به طور ناگهانی با این برخورد روبرو می شوند ، بسیار ناخوشایند است و ما واقعاً نمی فهمیم که نهنگ ها چه کار می کنند یا چرا اکنون آنها این کار را می کنند.

“من شخصاً امیدوارم که این یک حرکت مهاجر حیوانات است و آنها به سمت جنوب می روند و خیلی سریع به سمت جنوب می روند ، بنابراین شیلات می تواند خیلی سریع دوباره باز شود و این بچه ها را به آب برگرداند.”

داستان های برتر بیشتر