خواکین ققنوس در خارج از کشتارگاه بورلینگتون به فعالان حقوق حیوانات پیوست

تلاش فعالان حقوق حیوانات برای دیدن لایحه بحث برانگیز “ag-gag” انتاریو روز جمعه با دیدار خواکین ققنوس قدرت ستاره ای پیدا کرد.

این بازیگر برنده اسکار از فعالان Toronto Pig Save مقابل Fearman’s Pork Inc در برلینگتون دیدار کرد. ققنوس در نقطه ای که در 19 ژوئن ، فعال ریگان راسل از همیلتون مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، نشانه ای داشت که در آن نوشته شده بود “کشتارگاه Fearman به من رحم نکرد”.

ققنوس در کنار شوهر راسل ، مارک پاول ، و پسر برادرش جوشوا ایستاد.

وی در بیانیه ای از طریق جنبش نجات حیوانات گفت: “من اینجا هستم تا از ریگان راسل و همه فعالان حیوانات که زندگی خود را وقف پایان دادن به این بی عدالتی می کنند ، تقدیر کنم.”

در همان بیانیه ، جوشوا پاول گفت که او و پدرش “تحت تأثیر قرار گرفتند [Phoenix’s] ذاتی متواضع ، مودب و واقعاً قدر لحظاتی بود که مجبور شدیم با او صحبت کنیم و داستانهایی درباره ریگان به اشتراک بگذاریم. “

https://www.youtube.com/watch؟v=0m3RqYZpq58

ققنوس ، که وگان است ، از هواداران جدی جنبش نجات حیوانات بوده است ، جنبشی که در سال 2010 با Toronto Pig Save و فعال آنیتا Krajnc آغاز شد.

این جنبش که اکنون در چندین کشور انجام می شود ، شامل حامیان حقوق حیوانات “شهادت دادن” به حیوانات در مسیر کشتارگاه ، از جمله دادن آب به آنها از طریق دهانه تریلر است.

ققنوس در محافظین لس آنجلس شرکت می کند. سال گذشته ، پس از برنده شدن در جایزه اسکار بهترین بازیگر برای بازی در بذله گو، او رسانه ها را به یک کشتارگاه هدایت کرد و در آنجا به حیواناتی که با امکانات بارگیری شده بودند آب می داد. روز بعد ، او یک مادر گاو و یک گوساله را نجات داد.

“بسیاری از نقاط کور”

حضور فعالان در برلینگتون بحث برانگیز بوده است.

راننده کامیون درگیر در مرگ راسل تحت قانون جرائم استانی به رانندگی بی احتیاطی باعث مرگ شده است. مجازات محکومیت از جریمه نقدی تا دو سال زندان است.

پلیس هالتون نام راننده را منتشر نکرده است.

خواکین فینیکس ، مرکز ، صبح جمعه به مارک پاول ، راست ، و جاش پاول ، پسر برادر ریگان ، در Fearman’s Pork Inc پیوست. (ذخیره و ذخیره جنبش خوک تورنتو)

تایلر جوتزی ، یکی از مالکان مشترک حمل و نقل بروکسل در بلووال ، اونت ، گفته است که فرد متهم شده یکی از رانندگان وی است. او یک جمع آوری کمک مالی آنلاین برای او راه اندازی کرد.

جوتزی در ماه آگوست به سی بی سی نیوز گفت: “با وجود تجهیزات 100 هزار پوندی به یک مسیر عبور ، نقاط کور زیادی وجود دارد.”

“هدف مستقیم”

صفحه GoFundMe مردم را تشویق می کند تا با MPP های محلی صحبت کنند و می گوید که سرویس پلیس منطقه ای هالتون قوانین مرتبط را اجرا نکرده است.

در این مقاله آمده است: “مشکل فعالین خیلی طولانی در مقابل Sofina Foods طولانی شده است و این تاکتیک ها در حال گسترش به مکان های دیگر هستند.” “رانندگان در نقاط کور خود مملو از فعالان می شوند و فقط برای تحویل غذایی که می خورید آزار و اذیت مداوم در محل کار را تحمل می کنند.”

جوتزی گفت روز دوشنبه “تهدیدهای متعدد خشونت توسط افراط گرایان حقوق حیوانات” علیه شرکت وی و رانندگان انجام شده است “از جمله تهدید به آتش سوزی و مرگ”.

وی در ایمیلی گفت: “یك گروه مستقر در آمریكا جایزه ای را برای هویت و محل راننده پیشنهاد كرد ، احتمالاً برای دعوت به آزار و اذیت و آسیب.” “تهدیدها علیه شرکت و رانندگان ما از طریق شبکه های اجتماعی صورت گرفته ، فریاد رانندگان را خورده اند ، یا مستقیماً با شرکت کوچک خانوادگی ما تماس گرفته شده اند.”

تورنتو پیگ سیو می خواهد استان لایحه 156 را لغو کند ، لایحه اصطلاحاً “ag-gag” با هدف تلاش برای “متوقف کردن ، انسداد ، مانع یا دخالت در وسیله نقلیه موتوری که حیوانات مزرعه را حمل می کند”. Krajnc می گوید این “هدف مستقیم” مراقبتهای شبانه روزی تورنتو است.

Krajnc می گوید ، از زمان تصویب این لایحه ، روابط بین رانندگان و افراد در حال مراقبت حتی خصمانه تر شده است.

در ماه سپتامبر ، یک فعال در شرکت گوشت خوک Fearman’s اولین شخصی شد که تحت این لایحه جدید متهم شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>