خرید کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا و ضد حساسیت [سایت رسمی ژوت]

کرم ضد آفتاب با spf 30 تا 97 درصد اشعه های مضر را دفع کرده و از پوست حفاظت می کند. تا حدی این حرف درست است اما باید توجه داشته باشیم که اخیرا کرم هایی تحت عنوان Oil Free وارد بازار شده اند که چربی بسیار پایین و در حد صفر دارند. اغلب بر این باورند که ضد آفتاب برای پوست چرب مناسب نیست و آن را سنگین می کند.

ضد آفتاب که تاریخ آن بر میگردد به هزار سال پیش میلادی، اولین مخترع این معجزه فیزیکدانی به نام franz Greiter است. SPF مخفف عبارت لاتین Sun Protection Factor است که میزان محافظت در برابر آفتاب را نشان میدهد. اگر پوست چربی دارید، باید به عبارت oil free روی بسته بندی برای خرید بهترین کرم ضد آفتاب توجه داشته باشید. برای خرید کرم ضد آفتاب مورد نظر خود با بهترین قیمت کار را از همین صفحه شروع کنید. در این مطلب می خواهیم به شما عزیزان اطلاعات خوبی در مورد بهترین برندهای این محصول و ویژگی های یک محصول خوب در اختیار شما قرار دهیم.

سطح پوست به دلیل منافذ ریز و اکسیژنی که جذب میکند، به راحتی سطح خوبی برای جذب چرک ها فراهم می کند، همچنین پوست صورت به دلیل حساس بودن نسبت به پوست قسمت های دیگر بدن زودتر در معرض پیری و نابودی قرار می گیرد. تنوع و گوناگونی کرم های ضد آفتاب باعث شده هر فردی به راحتی با کمی تحقیق و صبر به بهترین کرمی که با پوست او سازگاری بالایی داشته باشد برسد. البته مناسب ترین ضدآفتاب برای پوست شما کرمی است که بالاترین هماهنگی و سازگاری را با آن تجربه کنید. در اقدام اول نوع پوست و کرمی که مناسب آن است را مشخص می کنیم قطعا پوست همه ی افراد یک نوع نیست و گوناگونی آن زیاد است.

مقاله جدید
وبلاگ LearnMor - آموزش شخصی

برای مثال شرکتهایی مثل شرکت فرانسوی ایوروشه از معروفترین برندهای تولید کرم ضد آفتاب گیاهی هستند که امتحان خود را پس دادهاند. کرمهای ضد آفتاب دقیقا در نقطه مقابل کرمهای گیاهی قرار دارند. این دسته از محصولات علاوه بر مراقبت پوست شما در برابر آفتاب خاصیت مرطوب کنندگی نیز دارند. این کرم را بیشتر در روزهای آفتابی و گرم همچنین در روزهای سرد سال باید مصرف کرد کرم نمیتواند ساعتهای زیادی بر روی پوست دوام بیاورد، پس باید چند ساعت یکبار مجددا آن را تمدید کنید. با انجام این کار بدون نیاز به صرف زمان بالای خرید از فروشگاههای سطح شهر، کرم ضد آفتاب از برترین برندها در کمترین زمان ممکن به دستتان میرسد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم ضد آفتاب ثمین لطفا به بازدید از وب سایت ما.