خرید جی پی اس کوچک شخصی کودکان – تولید کننده دستگاه الکترونیکی

به جرات میتوان گفت مهمترین دغدغه افراد بعد از خرید یک اتومبیل، امنیت و جلوگیری از سرقت خودرو توسط سارقان است. بعد از اتصال باتری به ماژول سیم کارت باید اتصال ماژول سیم کارت با برد اصلی که همان پردازشگر مدار جی پی اس است را برقرار کنید. بعد از اینکه از قرارگیری سیم کارت در جایگاه خود مطمئن شدید باید آردینو را ریست کنید. شخصی در واقع نوعی وسیله الکترونیکی است که از ابعاد کوچکی برخوردار بوده و دارای وزن سبکی است که بهراحتی میتوانید آن را داخل کیف یا چمدان خود قرار دهید و مثل یک بند ساعت مچی به دور مچ دست یا پای افراد بسته میشود.

این ردیابها مانند مچ بندهای ورزشی به دست کودکان بسته میشود و اطلاعات مورد نیاز را برای والدین ارسال میکند. قرار داد. جی پی اس مخفی دارای سیم کارت است و تا 8 ساعت بطور مداوم میتواند اطلاعات را به لپتاپ، تبلت و یا هر دستگاهی که ردیاب را با آن کنترل و مدیریت میکنید، ارسال میکند. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جی پی اس و نصب آن به صفحه نصب ردیاب خودرو مراجعه کنید. البته بردهای متفاوتی وجود دارد که می توانید از هر یک برای ساخت ردیاب استفاده کنید.

در اصل برد اصلی به شما اجازه می دهد تا هر خواسته ای که دارید را عملی کنید. جی پی اس کودکان و سالمندان که در حقیقت همانند دستگاه ردیاب موبایل عمل می نماید. و با آن می توان به راحتی از اموال، خودرو های شخصی و محموله های ترانزیتی حفاظت کرد.

مقاله جدید
لیست وب سایت های خبری جدید

شرکت ما یکی از برترین و قدیمی ترین شرکت های ارائه کننده انواع مدل های جی پی اس و ردیاب در ایران است که بیش از یک دهه در این زمینه فعالیت دارد، کلیه ردیاب های ارائه شده توسط ما دارای گارانتی و پشتیبانی ویژه بوده و کاملا بصورت قانونی وارد کشور شده اند و کد رجیستری داشته و میتونید با خیال آسوده از آنها استفاده بکنید. اولین موردی که برای ساخت یک ردیاب باید فراهم شود، برقراری ارتباط با ماهواره های جی پی اس است. در اصل شما با ساخت یک ردیاب خانگی از خرید ردیاب بی نیاز نشده اید زیرا این ردیاب ها قادر به ارائه قابلیت های مد نظر با کیفیت خوب نیستند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کوچکترین جی پی اس شخصی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.