تونی هسیه ، مدیرعامل بازنشسته خرده فروش آنلاین کفش Zappos ، در 46 سالگی درگذشت

تونی هسیه ، مدیرعامل بازنشسته خرده فروش آنلاین کفش Zappos.com مستقر در لاس وگاس که سالها به کار خود مشغول بود تا منطقه مرکز شهر را دگرگون کند ، درگذشت. او 46 ساله بود.

بر اساس بیانیه شرکت های DTP ، که او تأسیس کرد ، هسیه در هنگام جمعه در کنار خانواده بود. مگان فاضیو ، سخنگوی Downtown Partnership گفت که هسیه در کنتیکت ، درگذشت ، KLAS-TV گزارش داد.

Puoy Premsrirut ، وكیل Hsieh ، به خبرگزاری ها گفت كه هسیه هنگام بازدید از كانكتیكات در آتش سوزی در خانه آسیب دیده است. جزئیات اضافی بلافاصله منتشر نشد. علت رسمی مرگ اعلام نشده است

در بیانیه شرکت های DTP آمده است: “مهربانی و سخاوت تونی زندگی همه اطرافیان را لمس کرد و برای همیشه جهان را روشن کرد.” “تحویل خوشبختی همیشه مانترا او بود ، بنابراین به جای عزاداری برای انتقال او ، از شما می خواهیم که در جشن زندگی او به ما بپیوندید.”

هسیه پس از 20 سال هدایت شرکت اخیراً از Zappos بازنشسته شد. خرده فروش آنلاین کفش ، اواخر جمعه در شبکه های اجتماعی ادای احترام کرد.

در این بیانیه آمده است: “جهان یک چشم انداز فوق العاده و انسانی باورنکردنی را از دست داده است.” “روح او برای همیشه بخشی از Zappos خواهد بود.”

هسیه فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد بود كه در سال 1999 به این شركت پیوست – آن زمان ShoeSite.com نامیده می شد. Zappos در سال 2009 به مبلغ 1.2 میلیارد دلار آمازون به آمازون فروخته شد ، اما Hsieh تا زمان بازنشستگی در این شركت باقی ماند.

مقاله جدید
فواید ماساژ : با اثرات معجزه‌آسای ماساژ در درمان بیماری‌ها آشنا شوید آیرست

وی سالها برای احیای مجدد مرکز شهر لاس وگاس نیز تلاش کرد و در سال 2013 مبلغ 350 میلیون دلار برای توسعه مجدد وعده داد. در همان سال ، او دفتر مرکزی زاپوس را به ساختمان قبلی ساختمان لاس وگاس منتقل کرد.

استیو سیسولاک ، فرماندار نوادا ، جمعه شب در توییتی نوشت: “تونی هسیه نقشی اساسی در کمک به تبدیل مرکز شهر لاس وگاس داشت.” “من و کتی در این دوران سخت عشق و تسلیت خود را به خانواده و دوستان تونی تسلیت می گوییم.”

با انتشار خبر مرگ هسیه ، موجی از ادای احترام در شبکه های اجتماعی سرازیر شد.

کریس ساکا ، سرمایه گذار پیشین سرمایه گذاری ، در توییتی نوشت: “او هر فرضی را زیر سال برد و همه چیزهایی را که یاد گرفت در طول مسیر با او در میان گذاشت. او واقعاً از خوشحالی همه و همه خوشحال شد.”

اسکیت بورد و کارآفرین تونی هاوک اضافه کرد ، “تونی هسیه یک فرد بینا بود. او با وقت خود سخاوتمند بود و مایل بود تخصص ارزشمند خود را با هر کسی به اشتراک بگذارد.”

مهندس نرم افزار و کارآفرین نرم افزار توییتر مکس لوچین در توئیتر خود نوشت: “یک متفکر واقعاً اصیل ، یک کارآفرین درخشان و یک دوست مهربان و سخاوتمند برای خیلی ها”.

مقاله جدید
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|